Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
11. sep 2009

magi pozerám že ste sa zasa rozrástli 🙂

najjulinka
autor
11. sep 2009

Marian nema kozy 2??? 😝 😝 😝 😅 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

magimary
11. sep 2009

lenže kreativita znásobuje mozgovú kapacitu! 😀
som rada, že si ju môžem znásobovať...aspoň takto, keďže práčku a mikrovlnku max. využívam, keďže môžem...
😉
a to, čo musím, skrátka zvládnem... 🙂

mixka
11. sep 2009

marian ma jednu kozu a dve kozliatka 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. sep 2009

no ja krativitu využívam hlavne na to ako udrať deti pri aute , v akom poradi nasadať a vysadať a kto koho drží a prenáša.... inak ešte bez Mirky ked sme posledne išli kompletne všetci, tak už bol problem.... Marek s Luckou sa nejak am chceli začať nahanať... s nami.... 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
11. sep 2009

a nestačí mu???

najjulinka
autor
11. sep 2009

lebo ja sale čosi nukam na doplnenie stavu .. .

mixka
11. sep 2009

nuz, tak ja energiu radsej venujem krpkam a nakupy si v pohode doveziem, deti si tiez bez stresu dopravim kedy potrebujem a kam potrebujem, som skratka moderny pohodlny clovek a kreativitu prenechavam vam nevodicakovym 😉

cairka
11. sep 2009

mixka, ale potom ti chýba kreativita ked potrebuješ riešiť akútny problém 😝 kdežto my nevodičákový ju máme rozvitú 😠

mixka
11. sep 2009

az budes mat miminko dievcatko, bude mat o kozicku viac 😉

ralanka
11. sep 2009

správne mixka ked už vymysleli na uľahčenie práce práčku, umývačku riadu , mikrovlnku mixéri a pod. prečo si neuľahčiť život autíčkom 🙂

najjulinka
autor
11. sep 2009

mixka je to tak fuk vodičakoví, nevodičakoví.. .s detmi aj tak by som si sama netrufla... nerealiovatelné........... a sama bez detí kdeby somtak skakala daleko , že s autom.. .a kedy hlavne 😅 sama bez deti tak pojdem na stretavku z gympla... to už som mužovi oznámila... ale to je tiež blizko a akurát by m auto obmedzilo vo vaječnom likéri alebo v čomsi podobnom.. .človek nikdy nevie

magimary
11. sep 2009

ale veď aj my nakupujeme veľké nákupy (tatik v sobotu ráno nakúpi veľké a ja cez týždeň chodím nakupovať "svoje" 😉 ) a venujeme sa "krpkom"..., aleto všetko pdočiarknuté kreativitou!!! 😀

ralanka, rozrástli? ja neviem, mometnálne nás je práveže "pomenej" 😅
ale hoď nejaké detilíky, čo bude v stredu... 😉 nejaké novorodeniatko, či ako? 🙂

mixka
11. sep 2009

ked potrebujem riesit problem akutny, sadnem do auta a riesim 😀 a energiu ktoru by som vynakladala na zamyslanie sa, ako sa tam dostanem a ako nazad venujem fakt dolezitejsim veciam 😉

ralanka
11. sep 2009

cairka to nie je pravda to nezávisí od toho či máš vodičák alebo nie ale či vieš pohotovo reagovať na problémy a je jedno či si vodič alebo nie

cairka
11. sep 2009

nemyslím len taký, kde je treba auto 😉
ja som takto spokojná, aspoň máme dostatok pohybu 😎 a neviem aký súvis má auto a venovanie sa deťom 😝 ja väčšinou ked niekde idem, tak idem aj s veve a tým pádom máme čas sa celou cestou rozprávať a je to väčšie venovanie, ako sústredenie sa na jazdu a kukanie do spätného zrkadielka, či sa náhodou nerozopla v sedačke 😝

magimary
11. sep 2009

no, ja si myslím, že som (AJ) v´daka tomu, že som bez auta, úžasný STRATÉG ( 😎 )...a to nie je vlastsnosť na zahodenie...vtedy vieš (takmer) vždy presne, ktorým dôležitejším veciam kedy sa venovať... 😉

skrátka, ani ten kto je bez auta nie je menejcenný, ak si to vie zariadiť... 🙂

najjulinka
autor
11. sep 2009

cairka rozopnuť to nejde len tak...ale tie si myslim, že radsej sa prejst a kecať ako sedieť v aute a džgať do nich piate cez deviate, nech nevrieskaju.....

cairka
11. sep 2009

magi, súhlasím 😉

najjulinka
autor
11. sep 2009

nnas s mužom nebavi kočíkovať bez ciela a myslim aj mary je ten tip... a nepochpim ludi čo sa napr. prevažaju hore dole autom a potom kružia okolo bloku..... mi to pripada strašé.. jak za trest tie kolečka.. .kolečka robia v base väzni na vychádzke... a deti v škole cez velku prestávku... 🤐

mixka
11. sep 2009

ja nikdy deti nenapcham v aute 🙄 a rozopnut to veru nejde a baby to zatial ani neskusali 😀 rozpravat sa s nimi rozpravam, ale napr trepat sa v dazdi na navstevu k rodine na druhy koniec bratislavy mhd by sa mi nechcelo ani bez deti a nie to este s nimi 😀 chodit viackrat za tyzden na maly nakup tiez nie, som rada, ked to vybavim jednym vrzom a uz sa vidim, ako kupujem 10 balikov plienok v rakusku a trepem sa s nimi autobusom 😀 a plus este nejake potraviny 😀

ralanka
11. sep 2009

tak juli nemám deti ale toto by som nerobila ja využívam auto na velké nákupy a ak potrebujem niečo súrne vybaviť na urade pred prácou inak mi nerobí problém chodiť pešo práve neuznávam niektorých rodičov čo posadia deti do auta a namiesto toho aby šli s nimi na pieskovisko, ihrisko alebo do lesa tak strávia víkend v nákupných centrách deti odlozia do det. kútikov a oni kávičkujú 😠 . auto využívať ozaj len na nevyhnutné veci a radšej sa venovať deťom

najjulinka
autor
11. sep 2009

no nase si cesty dost od revu.......akože si zykaju... ale je to dost brutal... my auto využívame hlavne na dlhšie trasy...... ale už aj k našim, lebo v kočíku neobsedia... ale tak k našim je to na koniec košíc hodinka prechádzky.... takže s kočikovými detmi sa to dá...

najjulinka
autor
11. sep 2009

no ja som to myslela tak, e s detmi v kočíku kružia okolo bloku.......

cairka
11. sep 2009

no ja neviem, či máme zlú sedačku, ale veve už vie odopnúť... a to v nej sedí tak raz za 3 mesiace na pol hodku... možno ej to skôr náhoda, že sa jej to podarilo, ale podarilo....

a isto busom nerobíš nákupy na plný kufor auta, ale do rupsaku čo sa vojde, ja napríklad nikdy nekupujem ani do igelitky, to len ked sa prerátam, chcem tak, nech mám ruky voľné. Ono zas keby sme cceli ísť na nákup do poľska napr. tak si odvoz vybavíme 😉

zicon
11. sep 2009

padol mi komp. Takze idem z mobilu a uz idem spat. Dobru noc

mixka
11. sep 2009

tak ja deti nevyvazam okolo domu, zas nie som na hlavu 😀 a ani do centier nechodime "zit", ja nie som tip fiflenky, takze nehrozi 😀

najjulinka
autor
11. sep 2009

Nio inak ja so poctivo chodila s Lucinkou aj do práce.. .ale to bola malinká a len jedna.... ráno peši do práce.. a potom zas peši z práce.. .estesom nakupila cestou domov, hodila to dole do kočíka... a Lucinka bola vyvenčená až až... 😀

magimary
11. sep 2009

táto debata nikam nevedie..., lebo niekto chce mať stále posledné slovo... 😉
takže ja si ho vezmem opäť ( 😀 ) a viac sa k tomu nevrátim... 😝
skrátka na veľké nákupy, či nákupy v Rakúsku (!), či lietaní na pohotovosť vieme AJ my nešoféri využiť dostupné autá! a všetko soatné si radi vybavíme pešo, lebo sa nám to tak páči a vyhovuje nám to!... 😉
howk, viac už k tomu nemám čo dodať...

a vám, čo šoférujete a maximálne využívate autá, prajem veľa šťastných kilometrov a príjemných peších prechádzok... 🙂

najjulinka
autor
11. sep 2009

cairka blbá sedačka.... Staršie deti sa možuvedieť rozopnuť, ale také malé nemali by vedieť....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre