Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
9. okt 2009

juli, aby vám celý dom nezbúrali 😝 😀

najjulinka
autor
9. okt 2009

jednoizbák prerabaju a večnosť.. a susedom sa zdalo, že trojizbák prerabame večnosť.. a to my svojpomocne.. oni tam maju robošov...

cairka
9. okt 2009

možno si z neho robia trojizbák, ked už steny búrajú 😀

najjulinka
autor
9. okt 2009

fiha, tak pod nai možno budu noví susedia... len neviem čo povedia na to tí čo teraz pod nami su, ked im tam spravia dieru do steny.... a hlavne neviem na čo sa riju pod nas... to sa im fakt neoplatí ... nestoji im to za to... to len pribudnu dalsi susedia čo sa neodzdravia, lebo budu urazení, že naše deti dupu... 😝

najjulinka
autor
9. okt 2009

deti vstavaju.. idem makať........... caka ma 5 plienok..... 😝

yukki
9. okt 2009

Cairka, tak to už je fakt smola s tými chorobami. No, nech sa Vaneska rýchlo uzdraví.
Tofik, to je úžasné! Držte sa naďalej.
My sme dnes nešli na Klub, lebo je to tááák strašne veľa cestovania a prestupovania...ale veľmi rada by som šla. ☹ Ale boli sme vedľa u susedov, lebo im tam na doobedie doniesli pravnučku, tak sa aspoň Kika s ňou vyskákala. Ináč Kika zas celú zimu s deťmi nebude-týmto mimo iného ďakujem zákonodárcom ktorí zrušili možnosť dať dieťa do kolektívu počas poberania RP.

martina_maxian
9. okt 2009

baby, kde ste všetky??? dnes sme boli podpísať správu,,, No samé príjemné veci o nás popísali... 😀 😀 😀

ralanka
9. okt 2009

ahoj Maťka ja som tu konečne od rána do teraz som sa nezastavila.

ralanka
9. okt 2009

no asi som prišla neskoro už tu nik nie je 😒

najjulinka
autor
9. okt 2009

ja som tu tak troška... 😀

yukki
9. okt 2009

Aj ja som tu...Kika kuká Minitalent show...pokúšam sa jej trošku objasniť "farbu pleti" 😝 pri tom

zicon
9. okt 2009

Ja som tu tiez ciastocne

lenuska74
9. okt 2009

a ja som teraz prišla 😀

najjulinka
autor
9. okt 2009

lanus s vai to ako vyzera??? je čosi na obzore???

najjulinka
autor
9. okt 2009

lanus = lenus

lenuska74
9. okt 2009

Hej Juli ideme na bud. týž. do Blavy na IA 🙂

yukki
9. okt 2009

Lenuška74 blahoželám!
Tak Kika sa dožila konca, kým spievali J.lopez tak už sa kývala na diváne...oči stĺpkom...akonáhle začali spievať cigánske vyletela jak postrelená a skoky po kuchyni akože tanec... 😅

tinika
9. okt 2009

martinka takze dobre ste pochodili?

lenuska74
9. okt 2009

Yukki ďakujem aj ked neviem ešte či je k čomu 🙂 ale snad to dobre dopadne už kôli malej 😵

martina_maxian
9. okt 2009

no dobre sme pochodili,, a ešte sme sa dnes dohodli, že kúpime vačší byt,,, tak sa teším,,, Bude toho teraz trochu veľa, ale aspon sa niečo deje.. 😀 😀 😀

najjulinka
autor
9. okt 2009

v pondelok už nahliadnete do spisov či ako vlastne martina?

vivien2505
9. okt 2009

Lenuska74 nech Vám to dobre dopadne a nech je to láska na prvý pohľad 😉

lenuska74
9. okt 2009

vďaka vivien bodaj by si mala pravdu 🙂 lebo poslednu odmietla mala 😀

martina_maxian
9. okt 2009

Juli no mali by nám z Ba volať, že nás zaradia do zoznamu a hneď podpíšme vzdanie sa odvolania,,, no že možno nám dajú pozrieť do spisov,,, tak uvidíme, nevieme ešte presne.. 😉 😉

vivien2505
9. okt 2009

u Martinky to asi presne tak bolo 😀 😀 😀

lenuska74
9. okt 2009

hej len si to nejak vymieňame východ zapad my z BA a ona z KE 😀

martina_maxian
9. okt 2009

vivien u mňa?? 😀 😀 😀

najjulinka
autor
9. okt 2009

no... fu.. .začinam mať z tohostresy všetkeho.... dnes bola aj naša teta na navsteve a dvojičky boli uuuplne v pohode.... tak mi to až tak luto pride, že sa normalizujú a majú ist... ale zas čím skor tým lepsie... snád ale zvladnu ten prechod lepse ako z DD k nám...

mixka
9. okt 2009

jeej martinka a nechcete nas byt 😀 ??? mame naaahodou jeden 4 izabk na predaj 😀

tinika
9. okt 2009

martinka tak sa tesim s tebou, my sme tiez chceli chceli byt vačši ze potrebujem pracovnu a do buducna aj detsku izbu a kym sme to vybavlili uz som bola tehu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre