Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
13. okt 2009

brullka vieš neviem ao budeme stihať.. lebo sa kceme aj postretavat s kdekým a či IKEA nebude dakde v medzere...

cairka
13. okt 2009

sme písali 3 naraz 😀

laculik
13. okt 2009

podla mna tiez niekto nech pokocikuje pri ikea tu hodku, ked vy budete vnutri. Akoze ked nebudes mat koho tak ja dojdem 😀 😀 😀 , a moje deti dam babysitke 😀 😀 😀 . resp. mam spolahlivu babysitku, tak ti ju kluden mozem na ten den zabestelovat, ze by vam pomahala....hm?
zicon, ved aj s jednym kocikom je problem po babyfriendly 🤐 Bratislave sa pohybovat!

mixka
13. okt 2009

kocik ale vojde v pohode aj za sebou aj vedla seba. ked sme boli tento vikend boli sme v nom dva dvojcatove kociky a pohoda

najjulinka
autor
13. okt 2009

no ja som sa v IKEA kcela zdržať.. nie len nákupy, ale aby sme tam sadli aj na Kotbular 😅 ja som taký pažroš.. inak Karol nie je Ikeový maniak, on z IKEA reštiku akurát može- no chlap 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. okt 2009

tak posadim karola s detmi do reštiky a ja pobeham zbytok.. len to ma asi draho vyjde nakup... alebo posadim ich, kupim jedlo, piť a vezmem karolovi penazenku a kartu 😝 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. okt 2009

no super mixka... toto som kcela počuť, či čítať... 😀 😀 😀

zicon
13. okt 2009

No a jak je to stou logikou

magimary
13. okt 2009

ahojte!
ja si myslím, že so štvorkočímkom by si nemala rátať, juli... 😒
to si radšej zariaď tú matumaxi (myslím, že jeden deň dovolenky by rada absolvovala s dvojičkami, či už by vám to vyšlo, či nie (myslím Ikea len v nejakej pauzičke 😉 )... ja by som to vyriešila tak...s maťoumaxiankou... 😅
aj ja by som bola rada, keby sme sa stretli viacerí v Ikea (i ked sama neviem, ako by som sa tam dostala, ale ved by som možno niečo vymslela... 😅 )...

ja som dnes bola zajednať novú sedačku do podkrovia... 😵 obkaldy sú úžasné, len sú ešte stále vo foťáku a ten je v podkroví... 😅 😀 ...

juli, vyzará to, že do vášho príchodu by mohla byť jedna izba kompletná a wecko a kupelna tiež... 😵 😵 😵 , tak snáď nám všetko vyjde (najmä penaize 😀 ) a budete mať "betonhotel" bez betonu... 😀 😀 😀

brulka
13. okt 2009

julinka aj by som prisla pomoct 🙂 moj muz to tiez nemusi chodi vzdy taky nafrneny ze ho tam uz radsej ani nebriem nema ziadnu vydrz! to on skorej techniku by obdivoval a popripade gurmasnke vyrobky v potravinach 🙂 to zase ja nemusim. najlepsie je nakupovat separatne - takze ak potrebujes pomoc aj ja sa hlasim!!!

magimary
13. okt 2009

juli, ja by som na Tvojom mieste využila tieto ponuky babaysittingu...
už máš brulku (tá by brala do Marco-kočíka Bikiku a Mirku), matumaxianku (ta to má jasné-v inglesine dubbleM) a Lucinku by zvldáol Kaa sám niekde v reštike (príp. Laculikova sitterka) a vy dvaja by ste si vyžili chvíľočku raja na zemi (bez detí)... 🙂 😅 😵
to je úžasná predstava...
a nie taká nereálna... zoberieš si od všetkých tel.čísla a voláš 20min. predtým, ako budete parkovať pred IKEA... 😉

martina_maxian
13. okt 2009

Juli, aj ja sa hlasim,,, keby si potrebovala pomocť ... Ahoj brulka... 🙂

najjulinka
autor
13. okt 2009

no Lucka je vo veku, kedy ju cudzím už na krk nehodím...... 😖 ale predstava, že bez deti.. no cipana... no uvidime... už nech dojdu inštrukcie a možme planovať... ja mary Marco nekcem brať, lebo mame toho plno čo bereme 😉 nejaký koberec, plyšáky... 😀 😀 😀 A zas kcem si nechať miesto aj na naše nákupy... A ked spočítam 5 postielok , že bereme... kočík INglesina a potom Marco to už je dost.. .totižto marco ma uplne iný system skladania ako Inglesina.. keby sme vzali 2 Inglesiny, tak je to spratnejšie ,ale jeden kočík taký a jede taký, tak je to také neforemné - každé iný tvar.. .no musi Karol druhý Inglesinový podvozok spojazdniť a bude.. .to sa pekne stohuje do seba... tak sa to fajn posklada...

laculik
13. okt 2009

lucinku by sme zobrali ja a kiko. uz nech je termin a poriesime. 😉

maznacik007
13. okt 2009

sak dohodni nejake to stretko v ikea.. obsadime polku restiky... ja pridem s deckami... 😉

magimary
13. okt 2009

toto bude naša sedačka (druhá zhora-hnedá "good time"-ka...
😵

http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?cat=5&stran...

zicon
13. okt 2009

A jak je to s tou logikou?? To ma mata a nepochopil som to

yukki
13. okt 2009

uff...idem Vás dočítať. Od noci sme nemali elektriku, doteraz, je tu nenormálna víchrica, vonku padajú stromy cca každých 5-6 minút padne jeden tak sa ani veľmi nedá vyjsť, hlavnú cestu prerezávajú v jednom kuse...a navyše mi odfúklo všetky vedrá!! 😠

cairka
13. okt 2009

yukki, hlavne kiku a sliepky drž, že ti neodfúkne 😉 brrr, nehccela by som byť u vás teraz, to jak v horore musí byť. 😅

magi, pekná 🙂

cairka
13. okt 2009

a to bolo cez víkend v telke, že čistia raj, budú môcť začať odznova 😒

mixka
13. okt 2009

wau yukki, to si neviem predstavit 😕

my sme dnes doobeda vyrazili zhanat zimne topanocky a boli sme uspesne, dokonca mali dva rovnake pary a posledne v nasej velkosti 😀 tak uz moze prist zima aka chce, mame komplet vybavu 😀

yukki
13. okt 2009

hneď jak som odoslala príspevok tak nám zas vypli ale už zapli. A ešte sneží! Ale nie zhora dole ale horizontálne....no, idem čítať!

cairka
13. okt 2009

yukki, a neotočila vám tá víchriva dom? 😀 😀 😝 ale nie, blbý vtip 😅

yukki
13. okt 2009

Do ... ... mi smrek na šopu...taký hrubýýýýý! do...
idem evakuovať psy z koterca, sliepky hádam zaliezli.

maznacik007
13. okt 2009

mixka.. aj ja som cez vikend dala dokopy zimnu vybavu.. uz mame vsetko.. akurat tu zimnu kombinezu... mam teda jednu po malej co mu je dobra ale to je biela... a chcem este jednu taku na dvor.. a tak nejaku tmavu.. bundy ma .. no uvidime.. aj tak mi este nebude po snehu behat..

cairka
13. okt 2009

jejda yukki 😨 hlavne že ste nik neboli dnu 🤐

yukki
13. okt 2009

spadol dva metre pred prichádzajúci vlak....vlak stojí rušňovodič kuká....asi zháňajú dakoho s pílou...leží cez koľajnice a mne v šope

cairka
13. okt 2009

ešteže nespadol o 20 sekúnd neskôr 🤐

yukki
13. okt 2009

idem pribiť plech...len plech mi odskublo, šopa aj kury v poriadku! len špic je pri nás...ale toti ľudia v motorke-vlaku divo kukajú...že už mohli byť rozpučení 😉

maznacik007
13. okt 2009

jeeej yukki hlavne ze ste v poriadku.. uff

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre