Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
27. okt 2009

no som zvedavá ked budeme mať mi bábo ked už teraz máme tiež "úžasných" susedov jedna radosť a to z každej strany tak sa mám na čo tešiť 😠 😠 😠 😠 😠 😒

ralanka
27. okt 2009

čo už ste všetky odišli spať? 😲

magimary
27. okt 2009

no, mati, ver mi ani by som sa ti nečudovala, keby ste sa vrátili aj späť do garsonky (a fakt to nemyslím zo srandy 😔 )...lebo toto sa dá vydržať len chvíľočku (aj to, keď len to vidíš v televízore a nie naozaj!) a nie nastálo...
a hoci viem, aké je ťažké opustiť niečo, čo si si krvopotne získal..., ale fakt tuto...
ja tu vidím len dve možnosti-buď odchod alebo pokazený (váš) život... 😖
a nechcete ísť do Oslian? to by som vás mala úplne po ruke... 😉

lenkove
27. okt 2009

Mati
najlepsie to predat rovnakym asocialom ako su oni 😖

najjulinka
autor
27. okt 2009

teda mata takto vedla vas odberatelov rovno daju dodaatelov... fuuuha...

ralanka
27. okt 2009

tiež si myslím Maťka predať a hľadať si domček inde toto nie je dobré a môže byť ešte horšie ☹

mata2
27. okt 2009

mozno by nebol problem to predat...ale problem by bolo nieco najist...
a asocialom by som to predala s radostou...
my ked sme tu chceli kupit dom tak ta suseda.vdova chodila k majitelom len aby to nedali ciganom,a ona mi sem teraz nasackovala tychto...... 😠

mixka
27. okt 2009

mati, lahsie sa hlada novy dom, ako predava stary 😅 lebo ponuka domov je velka, ale horsie je najst niekoho, kto kupi vas 😀

magimary
27. okt 2009

no,mati, je mi z toho zle...

ralanka
27. okt 2009

tak skúste v okolí niečo pohľadať niečo sa určite nájde len hľadať a hľadať a hned by som aj podala inzerát na váš dom

ralanka
27. okt 2009

akože sorry za výraz ale neaký debil sa podľa mňa nájde prípadne ho odkúpi početné príbuzenstvo susedov 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
27. okt 2009

No predať skor, než to tam zdvastuju okolo...

mixka
27. okt 2009

so zelanim peknej a kludnej noci vsetkym sa lucim a pa zajtra 😵

najjulinka
autor
27. okt 2009

jaaaj a zabudla som sa vám "pochváliť"... dnes ráno poerali karol s luckou video z lietadlovej šou... Lucka čumela a čumela. .asi 10x jej to bolo pustené... no a pri divani sa na to, to nejak okomentovala a ku komntáu pridala "Do pi**"... Ludia ale tak tefne.. .tak ako to ludia vravia... a pri tom toto slovné spojenie zatial počula od kamarata Otíka an ihrisku len tak v opakovaní dookola, bez použitia v rozpravani... Sakra... šikovná je až moc. 😠 zatim len 2-3x s tíkom toto na ihrisku vykrikovala. a tým to skončilo... a dnes bez Otíka to nejak vydolovaa v pamäti a použila... 😨 😨 😨 Manžel len tak čumel... On ju to ešte nepočul povedať vooobec... (Ink Otík zlatý chalan, uplne v pohode, no len už chodí do školky, tak sa naučil).

najjulinka
autor
27. okt 2009

Dobrú noc. Páááááááááááááááááááááááá.

najjulinka
autor
28. okt 2009

Dobré ráno. 🙂

yukki
28. okt 2009

dobré, dobré. 🙂

najjulinka
autor
28. okt 2009

Lucinka mi tu asistuje na kolenách. 😀 Chcela aby som pustila pesničku, tak som jej pustila beatlesovky a ona kce Vaška Neckáře.. A dava to patrične najavo... malý terorista...

yukki
28. okt 2009

Maťa, ešte je pravdepodobnosť, že to neodkúpili za veľkú sumu...tak to proste od nich kúpiť späť, dať im pár tisíc viac ako oni dali vdove a nech idú....keby nejaký Vaši známi chceli, čo i len na víkendový domček alebo tak...
Kika sa celú noc kývala, zas. Pritom sme nemali už dávno cez deň nejaké spory alebo nejaké hádky.... ☹ aj teraz zíva už a kýve sa ale ešte mi tu neprišla, čo je div divúci...

najjulinka
autor
28. okt 2009
mixka
28. okt 2009

bre ranko 🙂
nase zatial chrnia, som zvedava do kedy 😀

najjulinka
autor
28. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=ZBCnZ-0GwLg

- také by sa občas zišlo... 😀

najjulinka
autor
28. okt 2009

mixka zavidime...

cairka
28. okt 2009

dobrá ránko.
mixka závidíme...my sme hore od pol šiestej... 🙄 ja nechcem ísť k doktorke, ved teraz dobrala ATB...prečo sa na všetky výsledky testov čaká tak dlho... 🙄 som rozmýšľala, že jeje dám spraviť výtery, lenže je riziko, že za týždeň, kým budú výsledky to bude mať na prieduškách...hoci neviem, či už zas nemá, lebo drhne jak starý hrniec...

eli77
28. okt 2009

Krasne ranko....nas caka tretia IA...prosim drzte palce bo dnes sa stretneme konecne uz aj s profi mamou...

cairka
28. okt 2009

eli, držíme 😵 a hlavne aby princezná bola čo najskôr doma 😉

yukki
28. okt 2009

držíme, jasné...a nám držte palce aby sme nedostali kiahne, minulý týždeň sme strávili s kamoškou a jej deťúchmi pekné popoludnie, deti si s láskou menili fľaše s vodou, cetsovali natlačené v zadu v aute...a už sú oni bodkovaní! 😖 🤐

yukki
28. okt 2009

Práve bola poštárka! Máme povolenie na IA! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
28. okt 2009

yukki huráááááááááááááá 😀

a kiahne teraz nemôžte mať, nech môžte chodiť na IA 😉 ale minulý týždeň by ste sa ešte nemali nakaziť, tuším 2-3 dni pred dostaním kiahni sú infekčné, tak ak ste neboli spolu od soboty, by ste mali byť v pohode

yukki
28. okt 2009

Vo štvrtok sme boli spolu, a dnes sa vysypali ich detičky...ta veď práve, nám terba na IA chodiť a nie si bodky natierať...Duo Lienka a Muchotrávka 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre