Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
28. okt 2009

yukki, gratulujem 😵

lenkove
28. okt 2009

Yukki,
ked neboli bodkovani, ked ste boli spolu malo by to byt ok.. Inkubacna je 10 dni sa mi zda, drzim palce..

a blahozelam Yukki a drzim palce ELi 😵

martina_maxian
28. okt 2009

ahojte,,
eli držím palce,,, mňa čaká prvá IA 6.11, ale tešíme sa.... nech ti to dobre dopadne a nech máš malú skoro doma..
yukki gratulujem.... skvelá správa,,, a čo tu bude? dievčatko, alebo chlapček? 🙂

maznacik007
28. okt 2009

MArtina Yukki super tesim sa z interakcii... jaaj.. aj ELi.. nejdes do NR v piatok? nahodou.. by sme sa stretnut mohli..

mati no tych susedov nezavidim.. to je pohroma... my sme teda v bytovke... ale taky maly vchod a slusny.. ja nechavam vo vchode kocik so vsetkym bycikle.. nezamknute.. a nikdy nic nezmizlo.. decka mi odbehnu kupit rozky a tak ked potrebujem... takze sme spokojni..

a co mame ten starsi domcek na dedine tam mame tiez fajn susedov.. aj pomozu ked treba.. takze ja sa nestazujem.. 😉

maly stale vykrikuje Kde je kde je.. rozrozpraval sa a pribral... Ninuska vyhrala na karnevale v druzine prvu cenu za masku tak bola vcera vytesena...

idem vas pocitat

adrianamickova
28. okt 2009

super 🙂 🙂 yukki,Kika 🙂

magimary
28. okt 2009

ahojte, od nás práve odišla sociálka(!!!) 😵 , konečne 😅 prišli a odišli(aspoň to máme z krku), ale prišli nečakane, keď som bola ešte v pyžame, ale potom keď prezvonila telefonom aspoň som sa obliekla, ale o upratovaní nebolo ani reči...ešte šťastie, že tu mám ten "udržiavaný poriadok" (keďže som sa dnes nemala v pláne ani z neho vyzliecť, keďže sa mi dooosť zhoršil stav... ( 🙄 ☹ 😝 ), nenormálne ma bolia pľúca, chrbát... vyzerá to na doktorku, ale zatiaľ sa tomu bránim... a aj s tomušom by som asi mala ísť, lebo dnes opäť 38-čky a prepadnuté a prevrátené oči, kruhy, bledosť, a najmä tiež neskutočný kašeľ (možno tiež pľúca... 😢 ) a v noci ďalšie z jeho "čísel Cirkusu Humberto" 🙄 , mal zimnicu a triašku asi 20min. v kuse a nie a nie sa prestať triasť i napriek tomu, že tatik už na ňom ležal takmer celým telom...

no, skrátka, noc aj deň od veci,ale aspoň sa teším, že mám "hento" z krku... 😔

a pani a pán zo sociálky len položili tých povinných 10 (či koľko?) otázok, povypytovali sa na celý náš byt (hoci hovorili niekoľkokrát, že si ho pôjdu pozrieť, napokon nešli-asi ich odradil môj zdravotný stav...) a odišli (asi po polhodinke)...

magimary
28. okt 2009

a blahoželám všetkým interakčníkom... 😉

cairka
28. okt 2009

magi, gratulujem k úspešnej návšteve so sociálky 🙂 a teda vás tie choroby riadne drapli 😖 držte sa

najjulinka
autor
28. okt 2009

Dvojičky spia... Fuuu bez mlieka šli, tak rev bol hrozný a ešte o chlp skor išli... Ale do 5 minut tvrdý... Mirka nehaja, ale ona chudinka navyše v Luckinej postielke, lebo jej už je zbalená... Ale potrebovala som par minut na dobalenie vecí... Lebo s nimi sa nedá...

lenkove
28. okt 2009

Juli,
stastnu cestu a drzte sa 😎

cairka
28. okt 2009

juli, šťastnú cestu. to už dnes vyrážate?

lenkove
28. okt 2009

Magimary
myslim na teba a skore uzdravenie... vsetkym 😔

najjulinka
autor
28. okt 2009

Dík.
Áno cairka.

zicon
28. okt 2009

Nuz a stretko v BA nebude?? Alebo mi zas nieco uslo??

najjulinka
autor
28. okt 2009

asi sa moc toho stihat nebude zicon.. .s kýmsi som dohodnutá , s kýmsi asi smola... pravdepodobne v piatok poobede bude IKEA, tak tam by sme čosi mohli stihnuť, ale uvidime

zicon
28. okt 2009

Piatok poobede IKEA moze byt, posielam ti IP.

najjulinka
autor
28. okt 2009

nič neslubujem. keby to vyzeralo nadejne, že deti budu v pohode, tak si hodíme rande 😀

maznacik007
28. okt 2009

mary gratulujem k nasteve uspesnej a prajem skore uzdravenie...

juli tebe stastnu cestu... a v piatok poobede sa pomotam po ikey... aj s detmi.. tak mozno sa steretneme

mixka
28. okt 2009

az bude nejaka hromadna stretanica myslite aj na nas, pokusime sa dovalit 😀

mixka
28. okt 2009

akurat papam zemiakovu placku 😵 , kto sa prida 😀 ???

cairka
28. okt 2009

aj ja by som si dala veru...s kyslým mliekom...mňam ... pošli

maznacik007
28. okt 2009

mixka tak ja slintam az na monitor... zemiakova placka mnaaaaaaaam

mixka
28. okt 2009

jednu som dojedla a bojujem s chutou dat si este jednu 😀

cairka
28. okt 2009

mixka, provokuješ 😠
už viem, čo si spravíme zajtra na obed 😎 alebo dnes na večeru? 😅

zicon
28. okt 2009

Tak nebojuj a daj si

mixka
28. okt 2009

nedam zicon, bolo by mi bleee 🙄 ja mam nejake posahane travenie 😔

magimary
28. okt 2009

zicin, nečítaš všetky príspevky?
nevšimol si si, že včera si sa mohol stretnúť so mnou a s mexx v Ikea? či ty si vyberáš, koho chceš stretnúť a koho nie? 😅 🙄 😀
lebo my sme včera po tebe kývali, žmurkali a hovorili sme Tvoje meno, resp. prezývku (zicon) a Ty nič...! a bol si od nás asi 50cm...! 😝 😀

mixka
28. okt 2009

magi, mali ste ho zduchnut 😀 ked mna takto niekto stretne, kludne to spravte, lebo ja ciham len po krpkach 😀

magimary
28. okt 2009

mixka, my kým by sme sa len takto náhodne stretli, tak skôr asi krpky vyrastú a ty už nebudeš číhať... 😅
lebo, ja keď sa dostanem do Ikey, tak len ak sa udeje nejaký zázrak (typu: mexx) 😅

cairka
28. okt 2009

magi, mňa by ani vo sne nenapadlo, že zicona stretnem NÁHODNE v martine pri bežnom venčení dieťaťa...takže nikdy nehovor nikdy 😉 a tiež som ho musela osloviť ja, ale tie tmavé deti sú celkom dobrým poznávacím znamením 😀 a teda v ziconovom prípade aj pani zákonitá, lebo to už by bola veľká náhoda, keby to nebol on 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre