Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adkapo
10. nov 2009

Juli bude z teba mediálna hviezda 😀 😀 😀

laculik
10. nov 2009

vz ste yasa kolko popisali 😕 😕 😕 len čumím.
marketka, to koloidne striebro ATB dostala aj moja svagrina, ked sa jej nechcela po operacii zahojit rana. A to jedine jej zabralo 🙂.
Ralanka , my sme odpalovali predvcerom 😀 , nastatsie mame všetky údy.
Ten dotaznik je dost trapny, aj my sme dumali co tam napisat, vzhladom k tomu, ze bio mame. Ze aky vztah k detom.... no aky? schyzofrenicky - niekedy sen byť bez a niekedy nie 😀 😀 😀 😀
Inak u nas neboli zo socialky na kontrole odkedy mame maleho. Vtipni su celkom ako nam veria 😀 😀 😀 😀

adkapo
10. nov 2009

Ja síce TV nemám , ale poprosím niekoho aby mi to nahral 😉

laculik
10. nov 2009

odkedy deti riesia farby? akoze vedia s urcitostou povedat ze to je taka a tamto onaka farba?

ralanka
10. nov 2009

no my ked dostaneme bábo do troch rokov ako sme v zozname potom to len bude ohňostroj silvester sa môže strčiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
10. nov 2009

lenkove ty nevies??? No hamba 😀 😀

maznacik007
10. nov 2009

ralanka.. no ja si pojdem po rady na silvestra...
dotaznik ja som vyplnila len cosi.. cosi sme vynechali...

inak som uplne hotova robila som este vecer Ninke na zelanie plnenu papriku.. 😅

tinika
10. nov 2009

adkapo fakticky nemas telku fuuuha obdiv mas moj ja sice ako tyzden dlhy tiez nezapnem ale občas sa zide
mi tiez budeme vianocovat slusne tento rok 😀

laculik
10. nov 2009

hamba sa pise s "n". hanba. 🙂 Nic v zlom, len mi to ťahá oči 😉

lenkove
10. nov 2009

nie, Tinika, viem 🙂 to mal byt vtip 😉

laculik
10. nov 2009

tinika ani my sme nemali TV dlhooooooo. A ja b som ani nemala, keby bolo po mojom, ale v niecom ustupit musim 😀 . Ja si ju ani nezapinam. Je pravda, ze teraz zapinam v nedelu - superstar a v úondelok - keby bolo keby.
Paprika mnaaaaaaaaaaaaaaaam, taka domaca. mnaaaaaaaaam.

cairka
10. nov 2009

laculik, no veve ešte nemala 2 roky, ale ona je trocha vpredu v reči a veciach s tým súvisiacich, ale ináč doktorka na 3ročnej prehliadke zisťovala, či vie

a nás tiež nejak nekontrolujú, ale ani mi nechýbajú 😀 ale teraz tam som aj tak dosť často, lebo riešim to priezvisko, tak videli, že dieťa žije 😝

lenkove
10. nov 2009

ani my sme dlho nemali telku a teraz uz mame 😝 a keby bolo po mojom, nemame... ale mm 😉 😝

laculik
10. nov 2009

to priezvisko aj ja budem asi riesit. ale neviem ci cez sud, alebo sa nejako s bio "ujom otcom" dohodnut....

yukki
10. nov 2009

Laculík Kika až okolo troch rokov vedela ale ona je zas pozadu v tom všetkom. A dlho nevedela ani jednu...a potom v priebehu dvoch týždňov vedela naraz viac.

laculik
10. nov 2009

este k tym farbam, akoze aj mne sa zda ze v 2 a pol by sa uz mal maly chytat, ale nechcem stresovat (magi 🙂 )..... akoze obcas sa mu zadari ale viac asi nahoda...Ale farboslepy asi nie je, lebo ked chcem nech vyberie rovnako farebne tak (vacsinou 😅) vyberie. A recovo je brutal zdatny za posledne mesiace. Dava suvetia a ine perly. Ale farby moc nejduuuuuuuuuuu.

lenkove
10. nov 2009

ale zase nevedia vsetky farby, ci? 😕 to je zaujimava debata 😵

tinika
10. nov 2009

laculik a vies ze ja furt pisem s n a dakto mi napisal ze s m tak dnes som tak a zase nedobre 😀 😀 inac v poho aj mne občas kole oci co pisem ja abo dakto 😝

laculik
10. nov 2009

Tinika 😉 aj ja pisem vselico a vselijako, a aj denne uvazujem (hlavne ked pisem pracovne veci) nad gramatikou a makkym/tvrdym 😀 😀 😀 . I. Sa tesim, ked sa deti budu ucit v skole, zopakujem 😀 .

tinika
10. nov 2009

hihi lacu aj ja sa na to tesim bo dakedy uz rovno pisem a nepremyslam a potom sa kuknem po sebe a ide ma slak traift abo sa zarazim a a rozmyslam y či i hihi

brulka
10. nov 2009

laculik moj synovec ma 2 roky aj dva mesiace a farby mu teda velmi nejdu. a v reci sa uz lepsi vsetko zopakuje ale casto pouziva svoju hatlatilku hlavne na motorove vozidla. auto je auto, autobus je atikaka, vrtulnik je vutikaka, formula je futikaka atd. je snicm celkom sranda ale farby len tak nahodne povie hoci ho to ucime 😉 myslim ze moja mala neter mu bude o chvilu robit tlmocnika. ma 10 mesiacov a vie povedat par slov ako mama, tata, zizo a ako segra strasieho brata aj atuto 😀 😀 😀 ked to pojde takto dalej suvetia bude perlit buchticka skor ako drobec 😵

laculik
10. nov 2009

brulka, sak si mala rovno napisat ze synovec je Fín!

laculik
10. nov 2009

bruly, sak je nam tu vsetkym jasne, ze baby su DOPREDU! a vzdy budu aj boli. zicon sorry za uprimnost 😉

adkapo
10. nov 2009

Odkedy máme internet tak je to niekedy horšie ako s TV 🙄

Čo sa týka farieb , tak Paľko ovládal asi 2,5 r. a naučil sa to zo semaforu 😀 , keď sme stáli na križovatke.
Sofia sa zatiaľ veľmi nechytá , jej sa len teraz rozviazuje jazýček 😝

brulka
10. nov 2009

baby inac k tomu dotazniku-ziadosti to je este celkom pohoda pockajte na tie testy u psychologicky. my sme ako prvy test robili taky ten najdlhsi s tymi 190-timi otazkami. tam boli teda ozaj srandovne otazky mate radi klasicku alebo popularnu hudbu a, klasicku b, popularnu c, neviem - a ked mam rada oboje ??? 😀 😀 😀 alebo otazky ako ci posobis v nejakom vybore to je asi test strary ako matuzalem 😅

cairka
10. nov 2009

vaneska sa naučila farby podľa teletubbiesov 😅 takže kolo 2 rokov vedela tie 4 farby a na prehliadke v troch už poznala aj také ako sivá, svetlo/tmavo a tak 😎

zicon
10. nov 2009

Najjulinka a uz lucka nasla jebačku??

brulka
10. nov 2009

laculik to on ma taku konstantu to sa nahodou uz zlepsil lebo na zaciatku hovoril ako cinanec iba v slabikach a podla intonacie a suvislosti sme mali rozumiet co chce napr slabika PA bolo ako ked sa lucis zdojene papa, paaa = pali, pa (kratko) = lampa, paa = kupat, MA = macka, MA = mrak atd. mal takto viacej slabik a s tym si vystacil dost dlho kym sme ho neotravovali aby to aj dotahoval. najvacsia sranda je ze v tomto slabikovom obdobi vedel vedome pouzivat slova ako vtacik, krhla a dazdnik a to naozaj celkom pekne so vsetkymi pismenkami. on si zjednodusoval zivot 😉 tak ako magi vymyslela skratky ako IA a podobne aj on si vymyslel svoje 😀 😀 😀

adkapo
10. nov 2009

Akurát nás Sofka vyplašila ,lebo už spí a naraz zvierieskla ako z hororu 😲
Muselo sa jej niečo snívať , no stalo sa mi to u nej zopárkrát aj počas poobednajšieho spánku. 😨
Stetli ste sa s u detí s nočným desom?

mixka
10. nov 2009

u deti nie, ale ja som mavala nocny den ako dieta a aj ako dospela 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre