Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
6. jún 2009

aha.. .no fiha.. .a ku si vlastne kupila? hod link... lebo vacsina je 100x90... a nemaju matrac... či si sa buchla po vrecku? tie drahšie su aj na spanie a maju aj 100x100cm,a le ja nedám za ohradku vyše 150€... to ee...

najjulinka
autor
6. jún 2009

ma napada play ma matrac.. ale nikde som nenasla či taký na spanie alebo nie...mas tú play?

adrianamickova
6. jún 2009

yukki 😀 😀 😀 😀
aj také flákanie po meste unaví 🙂

najjulinka
autor
6. jún 2009

domča vrieska a vrieska... tak som ju vzala na ruky... nosila a tak... potom na mna hodila sablu a bola spokojná... tak išla späť do postielky... teraz zase vrieskala a vrieskala, tak som ju vzala z postielky a pýtam sa jej "No čo? Ideš ma zase otykovť?" a ona uplne jasne a zretelne povedala "NE" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
6. jún 2009

juli, tak len teraz čakaj a tŕpni, či jej môžeš veriť 😅

najjulinka
autor
6. jún 2009

ano možem.. .neotykovala ma... a už spinká... to je to naj, že spí... 😀

cairka
6. jún 2009

tak potom super 😵 šikulka, len aby to už nebol začiatok obdobia negativizmu 😝 😀 😀

najjulinka
autor
6. jún 2009

ty vieš čo že radsej negativizmus, jak to luckine večné "ano"... cosi sa jej spýtama ona na to , že ano a ked to idem spraviť, tak resk jak o život.. .ma v prdeli čo sa pýtam,a le ano sa jej páči... to NE predtým bolo lepsie.... 😀 😀 😀 😀

cairka
6. jún 2009

to je normálka, ked zo 5x nevymení ano/nie tak sa to ani neráta 😝

najjulinka
autor
6. jún 2009

resk = vresk

zicon
6. jún 2009

Kokso najjulinka, ty to riadne rezes. Este dvojcata a ja niekedy skacem po strop s jedneho.

cairka
6. jún 2009

zicon, daj aspoň jednu kubkovu foto na chvíľu, že aký je z neho fešáčisko 😉

no julčina lucka má o rok menej od kubka, takže to najakčnejšie ich ešte len čaká 😝

zicon
6. jún 2009

Vsetky deti mas ako profi mama, alebo niektore mas aj adoptovane?

lienocka235
6. jún 2009

Julinka... no vidis.. Domca.. je fakt sikulka... 😉
baby super fotky zo stretka... muselo vam byt super...
add ohradka.. nasa ju neznasala.. tak skoncila u babky.. a ktovie ci este prezila.. ja som jej davala na zem bud hrubsi paplon ale matrac nizky.. ale pravda je ze som musela byt pri nej alebo potom nosit.. 😝

najjulinka
autor
6. jún 2009

lienocka ja na hajanie ohrádku... Mne sa ten rozmer viac páči... lebo ked ti bábo naprieč lahne, tka je tam tak zašprajcované v tej klasickej postielke 😀 😀 😀
No a este je rozdiel či máš jedno alebo viac detí.. .Kiko s Luckou sa hrali na zemi.. .Ale Domču vypustiť nemožem... By neprežila Luckine (niekedy ľúbiace) útoky 😀 😀 😀

Zicon ja som profik 😉 😀 😀 😀 Ja po strom neskačem.. nehrozí.. .tolko energie navyše popridetoch nemám nikdy 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
6. jún 2009

lienocka....diki 🙂
dalšie dáme,KE? 😀 😀

zicon
6. jún 2009

Ja nie od radosti ale hruzy co sa da vyviest za 5 sekund.

najjulinka
autor
6. jún 2009

my máme výhodu.. .lucinka na klucku nedosiahne a tak skoro nebude.... takže čo je za nejakými dverami, tak je nedostupné... a už v izbe si ju ustrážim.. .samozrejme šporák je zo zastrčky vypnuty, myčka tiež... a tak normalne... ako s detmi... 😀

cairka
6. jún 2009

ku nám došiel riadny búrkovič 😕

juli, ty furt vypínaš spotrebiče zo zásuvky? my máme síce poschovávané, ale to by nenapadlo 😅

cairka
6. jún 2009

a práve vypadla telka, uvidíme kedy vypadne net...

najjulinka
autor
6. jún 2009

stoji mi to za tie nervy??? myčku aj takmožem pustiť, len ked spi.. llebo mi ju vypne... tak aby ju nezapla, tak ju vypajam zo zastrčky... šporák vypajam tiež.. .varim viacmenej tiež len ked spi (malokedy ked nespi...) ...

cairka
6. jún 2009

jáj, to ja zasa všetko robím, ked je hore a ked spí netujem 😅

yukki
6. jún 2009

U nás je sporák "zapnutý" vtedy, keď v ňom rozkúrim a myčka som ja, ale je pravda, že sa ma pri umývaní snaží Kika často vypnúť. Cairka, rýchlo ťahaj anténu z telky!

najjulinka
autor
6. jún 2009

vsak stlacit gombik na mycke, ci na rure, či zapaliť plyn pod kastrolom a netujem... 😀 😀 😀 😉 Akože pripraviť si viem aj popri nej dakedy... podla toho čo... ale horuceho sa bojim.... to je sekunda a je to ele v prdeli.. .neriskujem pokial sa da.....

mixka
6. jún 2009

ja nemozem pustit krpky do kupelne, ked perie pracka, lebo mi ju preprogramuju a nakoniec vypnu 🙄

najjulinka
autor
6. jún 2009

My máme práčku vo WC... a tam Lucku nepustam z dvoch dovodov... pre samotné wc a pre pracku, ale ono momentalne este aj pracku zapinam do prudu len ked perem, lebo este zapajame provizorne cez predlžovačku... ešte ni eje dovedená elektrina k pračkovej zasuvke.. .takže aj prať možem, ked spi... 😀 😀 😀

yukki
6. jún 2009

Ti uvaria hodváb na 90-tke, Mixka, dobre vyžmýkajú a nakoniec ešte aj nedoperú, čo?

mixka
6. jún 2009

tak nejak yukki 😀

najjulinka
autor
6. jún 2009

Baby obzerám plachty napinacie do detských postielok.. .ale neviem najst za normalnu cenu... v IKEA 2 kusy stoja tolko co ine ani jeden kus nestoji.... 😒 ostáva asi ikea... joj.. ked ja tak rada nakupujem... sama si vyberám a tak.. .a vsetko mi bude musiet dakto nakupiť... nech sa snažim akokolvek na IKEA nikto nemá....

najjulinka
autor
6. jún 2009

Tak ide sa asi do hajan...Dobrú noc...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre