Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
24. nov 2009

magi, mne je tiež jedno.. 🙂 daj termín kedy možeš a nejak sa dohodneme.. 🙂 😉

lenuska74
24. nov 2009

hej ten megi čo vravíš ale červeny by aj tak vyhral ;)

martina_maxian
24. nov 2009

lenuska,, bude červený... 🙂 takže vyhral.. 😉

magimary
24. nov 2009

matimaxi, a ty už teda máš dovolenku?
zajtra, pozajtra som busy (zajtra nám robia Komandor skriňu v podkroví a pozajtra mašírujem k zubárke), piatok je zatiaľ free a potom bud. týždeň som preč v stredu (schôdza v dd) a možno ešte v jeden deň (ešte neviem kedy,však mexx 😅 ) a inak tiež free...
zatiaľ...

maznacik007
24. nov 2009

martinka ber cerveny aj tak si vahala medzi nimi... m a m v nom budu urcite nadherni... ja malemu kupujem cervene svetre aj bundicku ma cervenu a neskutocne mu to sekne k tmavej pleti... 😵

magimary
24. nov 2009

dokonca aktuálne vybehla hore aj (aktuálna) téma: 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

brulka
24. nov 2009

pekny vecer vsetkym!!! konecne jeden volny vecer na pokec 🙂
mati ber cerveny baby maju pravdu ze v nom tvoje cokoladkove deticky budu krasne vynikat 😀. ja v poslednej dobe cervenu uplne milujem. dlho som nosila len cierne a tmave a teraz hram vsetkymi farbami a cervena + zelena uplne ved! este aj zltu som si oblubila (pamatas poznavacie znamenie??? sme sa nemohli nenajst 😀 😀 😀)
magi a ved ja som nehovorila ze len s detmi musime 😉 davat stretko . mozeme aj bez deti tak sa potom pohadame kto bude pestovat zajka na kolenach 🙂

magimary
24. nov 2009

oki, brulka, súhlasím! ja som to asi zle pochopila... 😅
teším sa na vás...
oznámte mi termín a ja vám poviem, či môžem 😀 😉
môžete si ho pestovať do potrhania... 🙂

magimary
24. nov 2009

jáj,ja som mala také pekné číselká (5500, 5522) a takto som ich "prehumplovala" 😅 😀

mixka
24. nov 2009

mati, ale podla mna kocik vyuzijes uplne minimalne, tak je fuk aky bude 😀

lenkove
24. nov 2009

ahojte 😀
je tu este niekto, alebo ste vsetci uz zmizli? 😀

Cairka
vitaj spat... Veve to zvladala ako velkacka.. je to dobre dievcatko... az mi srdce pukalo pri tych fotkach, bol to pre nu velky trest.. esteze si bola s nou.. a inak, ako tvoj dusevny stav? 😀 😀 😉

magimary
24. nov 2009

je, je... 🙂
a ty si kde bola do teraz? 😅

lenkove
24. nov 2009

No predsa na navsteve u maleho fesaka 😀 a jeho mamicky 😵 dostala som dve pusy, cukor do vody a kolac do caju 😀 super bolo 😀

najjulinka
autor
24. nov 2009

Domča začína kašlať............... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ☹

lenkove
24. nov 2009

a teraz si pozeram ako je to s RD mimo SR ( 😉 )
Mary, blahozelam ku gastru... dufam,ze Zajacika vyliecia...

Martinka, ja som na vas dnes myslela, ze uz len 10 dni a to 18 😝 😝 ale uz sa to bliiizi 😵 😵 😵 uz ste prestahovani??

magimary
24. nov 2009

leni, no ty si mala bohatý program...
ja môžemtakéto bohatstvo denne rozdávať... 😅 a aj väčšie (v plienke) 😀

no, juli, to tak ľahko neprejde... 😝 , náš Tobi kašle už tretí, či 4-týždeň a najnovšie ho vraj bolí hrdlo pri hltaní... 🙄

lenkove
24. nov 2009

Mary
ved vies ako vam ten program zavidiiiim 😵 😵 😀

magimary
24. nov 2009

leni, 😀 😉 😅

lenkove
24. nov 2009

a asi si idem hladat v mojom meste nahradakov... lebo s mojimi kamoskami je super sa stretavat, len na otazky nezvladam vzdy odpovedat, ked na ne odpoved nemam, ze ano 😕

laculik
24. nov 2009

cairka, mala je aka chutna! indianka.
bledomodry nekupuj mati, vidiet na tom vsetku spinu a neda sa to moc prat. Nas kocik ma kusok bledomodry a je to spinaveeeeeeeeeee. cerveny je krajsi! a kupuj aj blede veci detom (nasmu malemu sa blede velice hodia), budes viac prat, ale vsak malym detom sa aj tak perie denne...
poradte mi, mala posledne tyzdne po zaspati sa zobudi minimalne 5 krat. medzi 20tou a 22hou hodinou. tvrdi ze sa boji drakuly. Nepomaha ani svetlo ani, otvorene dvere a pocutie nás a telky dole. Musime prist k nej a pockat kym zaspi. fakt neviem co s tym mam robit...som si myslela ze to pominie ale skor sa to zhorsuje. teraz som ju dokonca dala dole ku nam na gauc a za sekundu spi. proste nas potrebuje citit. a ked sa nezobudi ze sa boji, tak ju len pocujem hore rozpravat a namesacnu sa prechadzat. hm.

lenkove
24. nov 2009

drakuly som sa bala aj ja... pomahal mi amulet a cesnak.. 😝 ale teda nepomahal, furt som sa bala, musela som z toho vyrast... som zvedava co poradia baby 🙂 hm.

laculik
24. nov 2009

ja zacinam byt z toho zufala. spava v manzelskej s MM (co mi nevadi), bo chodila pravidelne kazdu noc ku nam a to sme sa uz nevyspali. Tak som si s nou vymenila postel/izbu. Zaspava skoro, medzi 19.30 a 20.00. a po cca 23tej akoby uz hlbokym spankom, tak sa nebudi. az rano okolo 6.30-7.00. mozeme vysvetlovat, ze neexistuje drakula a duchovia, po dobrom, milo, po zlom. nic nepomaha...

lenkove
24. nov 2009

a cesnak ste skusali?? 😀

laculik
24. nov 2009

cesnak jeme kazdy vecer 😀

magimary
24. nov 2009

laculik, asi zažila niečo veľmi silné a emotívne (ani vy nemusíte vedieť) a tak ju to poznačilo,že si to teraz "odžíva" v snoch...jej sny sú zrejme nočnými morami a tie nepodliehajú žiadnym racionálnym vysvetľovaniam, či presvedčianiam...tam pomáha len to, čo robíte-uisťovanie, fyzická blízkosť, telesný kontakt a pochopenie...

(nevzniklo to niekedy po halloweene?)

dobréby bolo nahodiť nejaké abreaktívne techniky...

lenkove
24. nov 2009

a Teri vie, ze je to proti upirom, a ze sa jej nic nestane s cesnakom??? 😕 😀 ale tie moderne pribehy upirie ked pozna, tak neviem-neviem...na americkych vraj cesnak neplati, len na nasich 😀 😉

magimary
24. nov 2009

napr.-aby svoj sen nakreslila a potom zničila (zapálila/roztrhala) a zahodila...
alebo aby svoj sen vymodelovala z plastelíny, či moduritu, príp.
si s ňou prehraj diovadielko, v ktorom budú vystupovať aj negatívne postavy (čert, ježibaba) aj pozitívne (anjel, dobrý deduško apod.)

magimary
24. nov 2009

ide o to, aby tú negatívnu skúsenosť dostala zo seba von a aby ju dostala pod vedomú kontrolu... 😉
ale inak je to celkom bežné zaťažkávajúce obdobie, ktoré často ako vznikne, tak aj zanikne...
ale často vzniká práve po traumatickom (resp. nepríjemnom, či silnom emotívnom) zážitku...

lenkove
24. nov 2009

inak, na upirov a zmokov pomaha rozsypat mak pred prahom.. oni nevojdu, kym ho nepozbieraju 😀 😉 aby ste si nemysleli co som za carodejnicu, my sme to normalne mali ako statnicovy predmet 😀

lenkove
24. nov 2009

Jej, Mary to je pekne... abreaktivne techniky , som nevedela ze take je.. jej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre