Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
23. dec 2009

a zvysok v IP 😀

ja som nevedela, ci budem mat net na SVK, ale mam 😵 😵 teda 😎 🙄 stranit by som sa ho mala, bordel v skriniach 😉

lenkove
23. dec 2009

Marketka
dakujem... 😵 a to co som chcela mi hadam pomozu tetusky na socialke, pojdem za tymi, kde som robila pripravu 😉 boli mile

marketka1
23. dec 2009

lenka To dieťa o ktorom viem aj ja?

yukki
23. dec 2009

Lenkove, blahoželám... 😵

maznacik007
23. dec 2009

Lenka gratulujem.. no neviem koho je to chyba ale tie decka sa tam rozhodne nemaju tak ako sa to casto popisuje ze si maju co chcu atd atd... 😖

Lenka aj mne posli IP... 😀 😵

lenkove
23. dec 2009

Markie
asi ano , o inom som nepisala 😀 a z tvojej IP som trosku mimo (bola o reakciach na cigancata).. v rodine mm to bude tazke.. Nasi su trosku viac v pohode... mala fakt fakt fakt nevyzera. ale romsky povod ma, ma to v spise, jednoducho ma, rodicka urco romka... a tajit to, neviem ci je dobry napad.. my na take s mm nie sme.. dohodli sme sa, ze rodine isto povieme.. aj ked sa budu stvat, ostatni nech dumaju 😕 neviem, co poviete vy? 😕

marketka1
23. dec 2009

Vianočné prianie 🙂

Letí k Tebe darček z neba, 😲 je v ňom všetko čo Ti treba:
šťastie, 🙂 láska, 😉 pokoj, 🙂 neha 🙂 , Ježiško ma rad aj Teba 😉 .
Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. 🙂 Veselé Vianoce! 🙂 VŠETKÝM praje Markétka s rodinou.

cairka
23. dec 2009

leni, určo povedať aspoň najbližšej rodine, lebo ak je bio rómka sa môže stať, že malá časom chytí nejaké rysy...a potom bude pozde vysvetľovať...

mixka
23. dec 2009

lenkove, gratulujem k princeznicke 😵

lenkove
23. dec 2009

dakujeme 😵
no sak rodine z trucu poviem, a manzelovej aj tri razy 😀 aj keby albin bola, ze je romciatko za ich reakcie pred ado 😝

marketka1
23. dec 2009

leni myslím si že netreba tajiť nikomu nič aj tak o tom budú vedieť od iných tak nech to vedia od Vás.
Na reči sa vykašli aspoň spoznáš/te kto je priateľ a kto nie. 😉

lenkove
23. dec 2009

Maznacik
si pis, ze ty vsetko vies 😀

najjulinka
autor
23. dec 2009

mary s Majkou z Gurunu ja naražam na to, že my sme odberatelia, ona je dodávatel, tak nám tu za vzor určite nikomu nepojde 😝 😀 😉

Stromček vyzdobený, trošku je krivý stromček ale to k ozajstnemu neumelemu stromčeku patrí 😀

cairka
23. dec 2009

juli, aký dodávateľ? pokiaľ viem, tak majka z gurunu nemala deti 😀 a či má abo nemá tá herečka, čo ju hrala netuším a ani sa nezaujímam

maznacik007
23. dec 2009

Inak hej.. ako k tomu romskemu povodu.. tak ja mam zatial pozitivne skutocnosti.. ako skor mam pocit ze inym je blbe o tom hovorit...
chodili sme teraz na skusky tak kvoli vystupeniu Ninule.. a tam aj hrali ako ludova hudba na cimbal husle atd.. deti aj dospeli.. a Dankom to len tak silo proste ta hudba tie slaky vsetko... uplne bolo vidiet ze to ma v krvi.. a aj sme sa o tom bavili s veducim zboru ze mu rastie hudobnik novy.. a proste jemu to bolo blbe povedat ze sak je cigan.. ze to ma v krvi... tak som to povedala ja.. a proste ako snazim sa z toho nerobit dramu.. u nas je teda jasne ze maly je kofolka.. neviem ci som sa spravne vykoktala..

my sme az prekvapeni ako pozitivne ludia okolo nas aj v rodine reaguju na maleho a ak ma niekto s tym problem tak to je jeho problem nie moj ani maleho..

najjulinka
autor
23. dec 2009

cairka mala 3 deti... v decáku... 😝

maznacik007
23. dec 2009

ano juli to som nevedela...

najjulinka
autor
23. dec 2009

no ja sa tiež nezaujimam, ale zas v nahradke som, tak to človek čo sa týka nahradky sa zaujima a tak sa dozvie... 😉 to nemam z bulvaru, to mam z týchto pramenov cez nahradku 😉

najjulinka
autor
23. dec 2009

Vlastne už je aj babkou Majka z Gurunu 😉 😀 😀 😀

cairka
23. dec 2009

ale s majkou z gurunu to asi nemá moc spoločné 😀

maznacik, ja som vaneske minule púšťala cigánskych diablov, že kúpime a na všetky pesničky mi povedala, že tatkáto sa jej nepáči, že mám dať inú 😅 😀 😀

maznacik007
23. dec 2009

cairka.. tak nas Danko... ten je uplne zblazneny... a hrozne rad pozera napr. aj bubamara... 😀 a pesnicky ciganske.. a hybe sa do rytmu.. minule nasiel flautu po malej a normalne fukal do nej a piskal... a tam na skuskach.. vydrzal na generalke aj na predstaveni.. cez dve hodiny sediet a pocuvat..

ale inak je to jasne ze klise... nemusia vsetci byt tak na hudbu zamerani ani vediet spievat.. vid.. vitaza v hviezdnej rote v superstar poslednej... ale nas je prave ten.. na ktoreho to sedi... 😀

ja teraz pustam detom dost tie vianocne od canakyho a podhradskej..

cairka
23. dec 2009

veve rada počúva hudbu, len tí diabli ju nejak nechytli 😝 😀

cairka
23. dec 2009

juli, ale ved ja ti verím, aj som pochopila, že má deti v ado, ale aj tak nechápem to rozhorčenie, že zicon spomenul majku z gurunu - to dievčatko, nie tú herečku...to teraz majú dať úžasný seriál do trezoru, kvôli tomu, že herečka o 20 rokov neskôr nezvláda svoj život? 😕

najjulinka
autor
23. dec 2009

ja som sa nerozhorčila 😨

najjulinka
autor
23. dec 2009

a deti nie su v adopcii ani jedno... najstaršia až do dospelosti v decaku bola... mladšia sa dostala do profi... chalan chvilu bol v pestunstve...

najjulinka
autor
23. dec 2009

no mixka.. .ta ciapka vyzerá dost divne 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre