Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
25. dec 2009

aha

dioliana1
25. dec 2009

takže bez šance nejaký film

zicon
25. dec 2009

Nas krpec sa na vete Matysek se posral uz 30 min rehoce

zicon
25. dec 2009

A nie a nie spat

najjulinka
autor
25. dec 2009

Dobru noc. 😉

najjulinka
autor
26. dec 2009

Tak mne sa dnes ráno podarilo vysipať krabicu lineského ☹ 😢

maznacik007
26. dec 2009

ahojte...

ja len na rychlo na obed k nam pridu nasi a sestry + jedne buduci svagor.. tak chystam ... samozrejme kazdy chce ine.. tak robim kacicu s loksami a knedlou kapustu a rezne a pyre a este lososa.. a detom polievku a otcovi a muzovi kacaciu pecen... ma trafi 😝 a dva druhy salatov k jedlu...

a poobede cakame zasa sestru s muzom a detmi... ale buduci tyzden budem zasa ja chodit po nastevach... tolko som ich poslubovala.. ze neviem neviem..

vcera sme mali jaslickovu a stale nieco... chceme sa ist este korculovat na klzisko...

pozerali sme vcera poobede ten novy film Avatar... naozaj nadherny doporucujem

magimary
26. dec 2009

ahojte, aj ja len tak narýchlo, reku musím vás (skoro po dvoch dňoch) apsoň pozdraviť 😨 , teda chcem... 😅
tak ajojte, pekne sviaktujte aj naďalej, my práve chystáme obed, tiež prídu naši a poobede druhý brat s celou babskou rodinkou (včera bol prvý 😅 )...
tak sa tešíme...

včera som skladala do poldruhej v noci (teda do dnes) moje ježiškovské puzzle (900 anna gedes) 😅 tak som sa vám ani neozvala..., ale polepším sa... 😀

papa!

najjulinka
autor
26. dec 2009

Ja dnes večer mám stretko z gympka po 10rokoch, čo sme skončili, resp. už 10 a pol 😨 😨 😨 Inak sme celý den domka dnes.. Ked budu deti hajať, tak muž skočí k svojej mame po kolačiky a zbytky proste, lebo jeho mama to neodhadla a včera boli také hody u nej a napriek tomu sa asi koooopec zvyšilo... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
26. dec 2009

Tak Lucinka už treti den po sebe poobede nespí a zjavne jej to nechýba 🙄 🙄 🙄 Za to mne už začína to riadne chýbať 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zicon
26. dec 2009

Poobede tradicne k nam na kolacik dorazy cela familia. Ja xcem lezat pred bednou od rana a kukat filmy ☹

zicon
26. dec 2009

Nikdy sa my moje vianocne prianie nesplni

zicon
26. dec 2009

Alebo ze by ciastocne? Vsetci uz odisli vyhlasujem protestne tv povalovanie

lenkove
26. dec 2009

ahojte 😀
my sme vcera mali navstevny den, dokonca sme aj v bare boli ako slobodni 😉 potom u nas spali moje kamosky, super bolo 😉
a dnes sa len vyvalujeme, boli sme len v kostole 😀 a kukame s mamkou telku ona na gauci ja na sedacke a pokrikujeme na seba "dobre sa ti lezi, mamka, dobre? Dobre dcerenka, dobre!" 😀 ako Matko s Kubkom, "pasies, Kubko, pasies? Pasiem Matko, pasiem " 😀 konecne pohodaaaaaaaaaaa a este aj "Ako vytrhnut velrybe stolicku" bolo, moj najmilovanejsi film 😵 😵

cairka
26. dec 2009

ahojte 😀
leni, tak si to užívaj, už dlho tak nebudeš ležať 😀 😝
my sme sa váľali 2 dni a dnes sme využili, že konečne neprší, doobedu sme boli korčuľovať a poobede sme sa šli tiež prevetrať 😎

janivonbenji
26. dec 2009

no dnes to tu teda "žije" 😝...a to sa nudím, kubko spí, mm v robote, v telke prd, spať sa mi nechce, knihu, čo som dostala na vianoce už prečítaná, mám upratané a navarené...prosím vás, čo robíte, dajte nejaký tip 😉

dioliana1
26. dec 2009

jani, obžierame sa 😀 😀 😀 😀 😀

janivonbenji
26. dec 2009

dio,
dik za tip, ale mne už ani nechutí 😝 som si dala na večeru pomelo a mám dosť...neviem, či som ti písala, ale ten tvoj namiešaný receptík proti kašlu vtedy zabral, ďakujem 🙂

marketka1
26. dec 2009

Ahojte 😉
dio Ty máš nejaký špeci recept na kašeľ? aký?

jani ja som tiež prekvapená že tu nikoho nie je ☹

dioliana1
26. dec 2009

ahoj marketka takže ešte raz: sirupy Calcium Chloratum a Thymomel zmiešame v hrnčeku nalejeme späť do flastičiek a uživame 1-2lyžičky 3krat denne deti podla veku a dospelý jednu polievkovu lyžicu 3krát denne, druhú flaštičku odložíme v chladničke na inokedy 😀, pri dlhodobých kašloch užívame dva týždne a potom týždeń prestávka a znovu dva týždne...recept od staručkej lekárky zo Sp. Belej

adelkabo
26. dec 2009

Ahojte!Som tu nová a potrebovala by som radu.Chcela by som si vziať dievčatko do pestúnskej starostlivosti.Je to dieťa z našej rodiny,jej mama nemá veľký záujem o jej výchovu.Chcela mi ju dať len tak,že mi na ňu bude platiť a ja nech sa starám,nakoľko som rozmýšľala nad profirodičovstvom.

yukki
27. dec 2009

Dobré ránko ženy!
Markétka, Vy ešte furt kašlete? či už zase?
Na pobyt Orava asi pôjdeme bez snehu ☹ ☹ ☹ ....pozitívum je, že sa nepotrepeme spojmi s dvomi súpravami lyží. 😖 😒
Adelka to sa tuším volá nejak ináč ako "pestúnska" keď je to v rodine... Baby stadeto Ti iste poradia.

mixka
27. dec 2009

breeeeeeeeeee ranko po prezurovanej noci 😀 som sa bala ze rano nevstanem a ejha, nemozem spat 🙄

janivonbenji
27. dec 2009

dobré ráno,
aj ja som v noci "žúrovla" - kubka už začínajú chrastičky svrbieť, tak som podchvíľou fúkala, hladkala a mastila, aby som mu to ako-tak zmiernila....mladý ráno vstal o 6:30 hod 😝 a úplne svieži a ja ledva ťahám nohy za sebou 🙄

najjulinka
autor
27. dec 2009

Dobre ranko. Tak ja už som tiež akotak sa z postele vypratala... Prišla som domkov o polnoci a v posteli ma ten nas poklad čakal... Ale spinkal až do polosmej, tak je fajn 🙄 🙄 🙄

zicon
27. dec 2009

Bree rannko dnes v sluzbe cize TV cely den

cairka
27. dec 2009

dobré ránko 🙄
nám urobil budíček dedo o siedmej - prišiel z nočnej, išiel venčiť psicu a zabuchol si kľúče...väčšia sranda je, že zistil, že sú v zámku... takže už zburcoval aj švagra a rozmýšľajú, ako otvoriť bezpečnostný zámok 🙄 a ja som jak mechom udretá...a veve unavená a dnes nebude spať poobede, lebo máme ísť na obed k segre ...perfektne načasované 😠

cairka
27. dec 2009

jéj, zicon, ako na zavolanie 😅 prišli by hasiči otvoriť cez okno? platil by sa výjazd a koľko cca?

zicon
27. dec 2009

Posli Ip o oc sa jedna, alebo volaj.

zicon
27. dec 2009

poslal som cislo MT cez IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre