Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

bubi35
20. jún 2009

Deturence super.Zajtra ideme s krstnou dať prestreliť Lucinke uška.Jaj ja sa bojim viac asi ako ona 🙂 .Potom dam aj nove fotky už z náušničkami 🙂.

mixka
20. jún 2009

nebij bubi, nastrelenie je pohoda, lucka to zvladne 😉

bubi35
20. jún 2009

no dufam mixka lebo ja sa bojim mooooc o nu.To je slniečko vysmiate stale tak snad aj zajtra bude 😅

mixka
20. jún 2009

pomrnkat asi pomrnci, lebo jej budu bantovat okolo usiek a mozno jej hlavu pridrzia 😀 ale nie je to ozaj nic hrozne, absolvovala som to s oboma detmi sama naraz 😀

bubi35
20. jún 2009

jeeejdanenki to ona nema rada ked jej hlavu pridržiavaju no ja to asi vyriešim tak,že nech je s nou krstna dnuka a ja počkam vonku lebo to by som asi nechcela počuť.

mixka
20. jún 2009

ak krstnu pozna a je to "jej" clovek tak pohoda, ak by ti to srdce malo trhat. moje baby najviac revali, ked im teta kreslila bodku na ucho 😀 pri nastreleni ee 😀

najjulinka
autor
20. jún 2009

mixka može sa Ti poačiť viac PP ako tá Inglesina,a le ja zhánam Inglesinu.. Potrebujem sedačky alebo korby na Inglesinu... A medzikus samozrejme...

Mne sa tiež raz stalo, že pani jedna poslala zlé číslo účtu a nejak mi nešlo poslať peniaze... našťastie... Ja posielam tak, že kopirujem stale už.. .raz som poslala a dobre som skontrolovala a aj penež prišli a odvtedy kopirujem stale do mailu cislo z predošleho mailu... 😉 Kopirovať je istejšie ako opisovať...

mayap
20. jún 2009

my sa musíme pochváliť, teda hlavne paťko, už týždeň kaká do nočníka... 😵 . síce prvý deň to bol horor, ale zmákol to chalanisko... a aj na obed spinkáva bez plienky a čo je najdôležitejšie aj bez nehody.
noci ešte počkajú. pri tých jeho diagnózach je aj toto fajn.

inak dievčatá , máte nádherné deťúrence... som sa predierala albumami ... 😉

mixka
20. jún 2009

ja tiez kopirujem 😉

aha jasne, to ma nenapadlo, ze ides doplnat tvoj 🙂 ale logiku to ma 😀

najjulinka
autor
20. jún 2009

No ja kcem zo svojho spraviť štvorčatový.. .Podvozok mám na to stavaný.. .tetno v inzeráte je tiež stavaný až na 4 deti,a le kludne by mi stačil aj ten čo je pouze pre 2, lebo ten bude stáť len tak.. resp. okolo domu asi 2 dvojčatové by sme používali.. ale keby sme išli autom, tak štvorčatový. ..aby sme nemuseli zbytocne podvozok dalsi brat...

najjulinka
autor
20. jún 2009

no proste by sme menili podla potreby od dvoch po štyri deti 😉 😀

mixka
20. jún 2009

a este jeden taky isty ako mas ty v ponuke uz nie je ??? taky co aj kili mala...

najjulinka
autor
20. jún 2009

kili predala pred mesiacom. .dnes by som ho brala užaj... se všim všudy.... co narobim... a je par kuskov v SR a ČR, ale predražených, v AT ani kus teraz, no a toto som našla v DE... Ale ono sa striedaju obdobia, lebo ked sme brali Kika, tak tiež slabota... a potom o par mesiacov bolo... teraz to nesuri. .ale v zime s golfačmi bude problem... Takže teraz do zimy proste čumakujem ..samozrejme čim skor , tým lepšie, ale vydržíme do zimy aj bez.. .radsej si počkám...

Nemate dakto cestu do DE? presnejsie Mnichov.... 😅 😅 😅 😀

yukki
20. jún 2009

Pekný večer prajeme ja a Kika ležícíspící.
Mám otázku: Baby, čo máte deti z iného kraja ako Váš trvalý pobyt... Ako ste sa o nich oficiálne dozvedeli-úrad? asi nie, čo...Návrat? Úsmev? Rovno domov, v ktorom boli? Alebo ako?
Za skoré vybavenie a kladnú odpoveď vopred ďakujem. 😀 😝 😝

najjulinka
autor
20. jún 2009

yukki tu jednoznačne v sprostredkovaní vedie Usmev 😉

mayap
20. jún 2009

yukki, mne normálne zavolali z úradu a sami bez použitia násilia... 😀

yukki
20. jún 2009

Vďaka! To s úradom je zaujímavé......a ja už druhý krát absolvujem tú procedúru a furt mi len deti z nášho kraja ponúknu...aj keď som kus vyryla, že jeden DD zo susedného kraja mám celkom blízko, tak mi povedali, že Ale to už je z iného kraja-a nechceli mi ukázať nič. 😕 😨 🤐

mayap
20. jún 2009

ja som z okr. LV, jedno dieťa mám z NR a druhé z NZ. a to v druhom prípade som bola prekvapená, že nikto z okolia NZ nechce bieleho novorodenca.

rita55
20. jún 2009

yukki,ale ak ich maju v papieroch tak ,preco nie?Ked to Tebe nevadi,ze je babo daleko tak im by to nemalo vadit vobec 🙄

yukki
20. jún 2009

no počkaj ale to nie je jeden Kraj? že dajaký..bratislavský abo čo? lebo že z iného okresu to hej, to je v pohode, ale tu sa o všetkom tomto rozhoduje na krajskom úrade...nie že na okresných úradoch....

mixka
20. jún 2009

yukki, mas narok poziet aj na urade zoznam, kde su ponukane deti medzikrajovo, ale zjavne tety nechcu, lebo by si ho uz davno videla. mala si ist hned do usmevu, tak to naprav teraz a sup sup vybrat kike surodenca 🙂 na tety na urade sa vykasli a necakaj 😀

rita55
20. jún 2009

mixka ma pravdu 🙂 vies,lebo keby si brala babo z ba tak by ta tvoja teta mala vela papierovaciek a to sa jej zjavne nechce 😉

yukki
20. jún 2009

ale oni sú ináč zlaté a ochotné, nemám ja tam žiadnu zlú skúsenosť...ja som si celkom myslela, že to proste tak je, že len z toho kraja kde žijem mi Môžu ponúknuť...no nič, idem sa na to vyspať. Ďakujem všetkým a dobrú!

dioliana1
20. jún 2009

Dobrú nocku...

najjulinka
autor
21. jún 2009

Dobré ráno. Ráno u nás boli mokré chodníky, ale už schnú pomaly... Vietor fajnový fúka... Dnes z výletu asi nič. 😖

mexx
21. jún 2009

Bre rano,

ja som hore od tristvrte na styri, MM si dal budika a siel obetavo s mojim tatkom na ryby, a uz som nemohla zaspat. Ale dieta dnes spalo ukazkovo, nemalo ziadny zo svojich nocnych vypadkov, tak sa tesim, len keby mu to vydrzalo aj nadalej. Teraz odranajkoval mlieko a ja rozmyslam, ze ked zas zalomi, isla by som hned varit, nech mam kopu casu na to. 🙂

Dnes to vyzera na lepsie pocko ako vcera, ked cely cas prsalo, ale teplo prilis nie je. No uvidime.

mixka
21. jún 2009

ahojte 🙂 aj u nas uz neprsi a je slnecne rano 🙂 juli, preco nic z vyletu 😕 ???

najjulinka
autor
21. jún 2009

Tak v takom počasí sa moc asi nebude dať.

mixka
21. jún 2009

vsak pokial nefuka moc studeny vietor tak pohoda

yukki
21. jún 2009

U nás včera na opekačke boli kadejaké malé detičky-pravda je, že keby bolo slnečno a horúco tak by sme z toho mali viac, aj oni. Deti mali najväčšiu radosť z čerstvého výkopu na nejaký kábel-preskakovali, padali, strkali sa, šmýkali po hline...do toho pršalo. Potom ešte doháňali jedného dobrovoľníka, tak sa trochu otriasli z najväčšej špiny.
Tu studený vietor a psia zima-ale snáď to slniečko poobede dorazí aj sem!
Dovré ráno!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre