Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

wolfskinka
12. jún 2009

no teda dnes je tu akosi vymrete

lienocka235
12. jún 2009

no musim robit... 😀 tak moc nestiham...
ale inak dobry den
😉

najjulinka
autor
12. jún 2009

Tak máme to za sebou.. .celkom fajn.. Lebo Domča kontrola o 3 mesiace a Lucinka o pol roka... 😉

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
12. jún 2009

Lucinka ju nemá na každodenné spanie... Domča ano.. Dala som jej predtým tam ale normálny matrac, ale už spi bez neho... Akurát medzi ten tenký matrac a plachtu ešte dávam froté uterák, lebo ten materiál je také čosi ako šušťakovina a lebo čo na tom cestovnom matraci... Ale velkým detom určite by som dala matrac do nej... Predsa kým je bábo ľahké, tak je to v pohode, ale ťažším deťom by to už nemuselo byť pohodlné 😉

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
12. jún 2009

My teraz dvojičkam kupujeme cestovnu... Dam im do toho ale asi normálny matrac na doma... Ale aj pri cestovaní to budu mať lahšie, lebo vlastne budu v tej istej postielke... Kolegyna trojročným babam kupila cestovné a tiež do toho normálne matrace... 😉

tulenka
12. jún 2009

Caute, co noveho medzi nami dievcatami? 🙂
Monika, uz vies, ake deti budete mat?
My ideme zajtra krstit Bekinku - to bude sranda- taka velkacka medzi babatkami.Uz sa tesim, jak do toho bude kibicovat. Nejako sa nam to natiahlo, ked uz mala zmenene meno, cakali sme na krstnych, ti su vacsinu roka v zahranici, ale vysiel nam pekny datum-presne na vyrocie svadby, aspon si ho zapamatam
🙂

najjulinka
autor
12. jún 2009

No fiiiha.. .Moja segra chcela povodne zajtra svadbu.. .Ale presunula ju na september...

cairka
12. jún 2009

teda, tak zajtra budeme na bekinku myslieť 😵

tulenka
12. jún 2009

preco, bala sa ze 13-teho? 😝 🙂

najjulinka
autor
12. jún 2009

nie.. .ževraj preto, že ženích je akurát teraz 2 týždne dakde služobne......

monikabubko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zicon
12. jún 2009

Nas mali predvcerom ocikal naseho psa ked oddychoval v kupelni. Je to riadny cirkefogo.

mata2
12. jún 2009

inac teraz su cestovne postielky v Lidli v akcii.po 49€

cairka
12. jún 2009

zicon 😀 😀 kubko mu chcel naznačiť, kto je pánom v dome 😝

tulenka
12. jún 2009

myslis, ze si znackoval teritorium? 😅

mata2
12. jún 2009

cairka,pekne cislo budes mat 😵 .

najjulinka
autor
12. jún 2009

mata2 cestovne v postielky stoja v KIKA 38 a do konca juna je zlava s kuponom (ktorý je v letaku a priemo v predajni mas letakov kooopec) -20%

mata2
12. jún 2009

to je dobra cena 😲

najjulinka
autor
12. jún 2009

49 € na postielku bez polohovania je normálne neakciová cena...
Prvé 2 čo sme kupili - s polohovaním, tak stáli 48,90 a teraz sa chystám na 2 nepolohovacie do KIKA a este asi kupime ohrádku PLAY ( k nasim ked budeme chodiť na bazen na zahradu, tak nech mám vonku pri bazéne a v zime sa zas zíde u nás v obývačke možno alebo u nasich)

janivonbenji
12. jún 2009

ahojte,
keď tu čítam o tých vašich babách ( veve a kika )...tak keby sa tak stretli v škôlke s mojím kubkom, tak by mali asi učky po paráde....neviem, neviem...kto z koho by bol...uf...môj je totiž také "kontaktné" dieťa - všetko a všetkých musí chytiť, šprtať, ťahať a sem-tam buchnúť, kopnúť....atď...od septembra sa chystáme do škôlky, tak už teraz sa pripravujem na poznámky, ktoré nás budú sprevádzať, že čo zas vyviedol...len on to nerobí tak agresívne 😀 , skôr skúša, čo si môže dovoliť - to jediné ma drží, že z neho niečo o.k. vyrastie 🙂

mata2
12. jún 2009

tak to fakt neni ziadna akcia..... 😠

cairka
12. jún 2009

jéj, maťa, ani by som si nevšimla, keby si nenapísala 😅
u nás je počasie horšie ako v apríli 😒 chvíľu prší, chvíľu svieti slnko a je horúco...

cairka
12. jún 2009

baby profíčky, tie koruny na zariadenie pre dieťa ( postieľka, skriňa...) vám dajú dopredu, abo spolu s dieťaťom, abo až spätne ku výplate?

a máme tu novinku, hrmí, to tu dnes ešte nebolo 🙄

jani, veve tiež našťastie nie je agresívna fyzicky, ona sa vyžíva v psychoterore 😅

najjulinka
autor
12. jún 2009

cairka na deti dostaneme začiatkom mesiaca v ktorommáme tie peniaze minuť... Akože popredu, ale ono to chvilu trva... Ale hned na začiatku mesiaca máme peniaze na učte...

No a na zariadenie je to tak, že nám zapožičaju z domova čo kceme a máme, prípadne individuálna dohoda... K dvom detom preplácali dvojkočík do 5000 Sk (z bazaru)...

najjulinka
autor
12. jún 2009

cairka ešte dodám takot je to v našom domove... Neviem ako kde maju...

najjulinka
autor
12. jún 2009

U nás tiež hrmí...

cairka
12. jún 2009

aha, tak to je celkom fajn, ja som sa hlavne bála, aby to neplatili až spätne 😅

janivonbenji
12. jún 2009

cairka,
to bolo dobré 🙂 ...pozdravujeme veve -"teroristku"....

moja švagriná mi práve minule povedala, že náš malý je "dirigent", lebo len všetkých diriguje ( najhoršie, že aj jej chalanov - 3r. a 6r. 🙂 , ale mňa už nebaví ho od nich "odtrhať", veď obaja sú starší a väčší a stále niekto žiada, že rozum má mať ten môj chalanisko...môžem ja za to, že je taký priebojný, šíkovný, komunikatívny, spoločenský a má stále sa rehoce ????...)
😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre