Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
8. máj 2010

nespime.... 😉

macocha
8. máj 2010

Juli: super, to sa teším! 😎

Brulka: pridávam sa, že je to neslušné až arogantné aby chorí chodili medzi ľudí, keď to nie je nevyhnutné. Veď aj ja myslím na to dievčatko, ktoré k nám pred dvoma týždňami pribehlo v kostole: mama mu vkuse otierala hnisavé sople, ona došla za Di a kýchla tak, že ešte aj ja som to cítila na ksichte... o dva dni soplila Di a týždeň na to aj ja... a dnes sa mi pohoršilo 🙄

brulka
8. máj 2010

vidis mimi a ja som si myslela ze leto ide a mame konecne pokoj od chorob, ale to nas asi este nejaka posledna vlna zastihla. opatruj si dianku 😉 a skoro sa uzdravte !!!!

najjulinka
autor
8. máj 2010

Dobrúúú noc.......

najjulinka
autor
9. máj 2010

Dobre ranko.

lulucertik
9. máj 2010

Všetky kvety do rúk mamy, skladám ako drahokamy. Za jej lásku, plnú nehy, za zelené detské brehy. Za jej štedrosť, starosť v hlave, za dni šťastné, za dni hravé, za rozprávky nad kolískou, za to, že vždy stojí blízko...
Mamička, prajem Ti všetko najlepšie ku Dňu matiek 🙂)

lulucertik
9. máj 2010

no manželík už zdravučký behá tu po dome od včera aj povysával šikovník jeden 😀
no mňa držia teploty ešte stále ☹
a všetkým choručkým skoré uzdraveníčko prajem

najjulinka
autor
9. máj 2010

tak pre kočikove maniačky pridam dnešne foto

dioliana1
9. máj 2010

super!!!!!!!!!!

tulenka
9. máj 2010

Mami, kvetinka pre teba ..
Takéto "kytičky" dostávam často, tak o túto sa dnes odelím so všetkými ostatnými maminami 😉

dioliana1
9. máj 2010

tulenka: dík

cairka
9. máj 2010

jéj, tuleňka, aké pekné "kvítko" vám narástlo na záhrade 😉 😵 dakujeme 🙂

pimpa
9. máj 2010

jeeej, ake krasne tulenka 😉
Juli, tie kociky museli byt niekedy uzasne tazke...skor to boli take jazdiace postielky, dnes by sa asi deti v nich udusili kvoli vyfukovym plynom, ale zato obdivujem ich paradne blatniky 😉

Unas novinka: Slovo HAPČÍ!!!! HOvori sa po kychnuti, zakaslanim, grgnuti a dokonca aj prdnuti....co som sa az podivila. Ale nic to, ked treba zamienku, ta sa vzdy najde, hlavne ze to Patko moze s chutou potom povedat 😅

macocha
9. máj 2010

Jeeej, tu sa oslavuje 😉 krásne pozdravy 😉 aj hapčí je skvelé 😀
Hlásim, že cibuľový sirup zabral, takže pre mňa bol svet dnes omnoho krajší ako včera ... diky Dioliana za pripomienku 😉

Juli to si kde fotila také výstavné kusy?

najjulinka
autor
9. máj 2010

no u nas v KE na hlavnej.. minulý rok boli len 2 stare kočiare - tie hlboké akože rovnake - ozajstný a hračkarsky.. a tento rok k nim pribudlo... 😉

macocha
9. máj 2010

to bola nejaká akcia alebo len tak náhodne?

najjulinka
autor
9. máj 2010

akcia.. mame dni košic.. .resp. sprievodne podujatia Dna Košic... 😉 😀 😀 😀

lulucertik
9. máj 2010

jééj tie kočíky sú úžasné ja si ich pamatám , taký mala babka na dvore biely keď som mala 8-9 rokov , ale boli tam spinkali mačičky a mali aj perinku , sa mi normálne vynorili spomienky 😵

najjulinka
autor
9. máj 2010

Dobruuu noc....

brulka
9. máj 2010

no tu to dnes zilo. julka to bude asi rekord si na jednej jedinej strane trikrat poprajes dobre rano aj dobru noc.

tak dobru noc vsetkym 😵

magimary
9. máj 2010

bruli, to je zaujímavo milý postreh 😅 😀

brulka
9. máj 2010

no to ked ja chorobujem a mam konecne cas tu s vami vykecavat tak su vsetci niekde zasiti 😲

a uz ozaj dobru a pekne snicky 😵

macocha
9. máj 2010

Tak dobrú 😵

dioliana1
9. máj 2010

ja som tu...

najjulinka
autor
10. máj 2010

Dobre rano 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
10. máj 2010

Dobré aj tebe juli, už som sa zapisala u obvodnej, dnes už nemožem ani rozprávať a tečie mi z nosa vodovod... 😖 a zajtra máme ten seminár, návraťáčka ma ukecávala aby som prišla... 😒

marketka1
10. máj 2010

Ahojte 😉 ktorá z vás chodí k logopedičke? Dnes som Martina išla objednať tak ma sestrička sfúkla že s dislaliou berú deti až po 5 roku že dovtedy to nie je porucha reči. (No nič iné mi asi neostáva len si nechám platiť za tlmočníctvo len neviem komu mám poslať fa. 😀 😀 😀)

brulka
10. máj 2010

nooo zohnat takeho tlmocnika asi tiez nebude lahke 😀 😀 😀

najjulinka
autor
10. máj 2010

No tak volal mi dnes stolár a ja vdomnini, že aksuram, cel natešena ža "Ahoooj... a dačo som spustila.... " no trapas 😅 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀

brulka
10. máj 2010

julka tomu este nehovorim trapas. mne sa stalo horsie. bola som raz na vysetreni u gynekologa a zabudla som si vypnut mobil ked tu zrazu zazvonil. tak som len rukou v kabelke postlacala rychlo nech cim skor prestane a on sa zapol 😅 a to mi sef volal a on si vypocul naseu debatu s gynekologom 😅 😅 😅 . teraz sa uz smejem ale nebolo mi veru do smiechu vtedy 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre