Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
11. jún 2010

nie je to presne stanovene v zakone co sa tyka hodin aktualizacie.. ale ten kto vas nepozna tak tazko prejde s vami cele a urobi hodnotiaci proces na napisanie zaverecnej spravy z par hodin... najlepsie je teda aktualizovat tam kde si robil pripravu

maznacik007
11. jún 2010

marketka to mi je luto... liecte sa.. tu je nenormalne teplo... ideme na otocku do ba nieco poriesit a potom na kupalisko

marketka1
11. jún 2010

maznacik a my na otočku k mudre. a nazad do postele ☹ Ale konečne dnes príde domov mm zo služobky tak sa podvečer vyparím aj ja dakde hlavu vyvetrať aj so psom lebo ten si posledný týždeň veľa behu neužil tiež .

natia
11. jún 2010

Toto ja tiež riešim, že ako zajtra skoordinujem psa s krpcom...lebo zajtra tu budem sama ☹

cairka
11. jún 2010

dobré ránko.
no neviem, ako je to v zákone, ale toto mi povedali pred 3 mesiacmi 😉

maznacik, ale vám je, že späť na kupko 😉 užite si pekný deň 🙂

marketka, ☹ to mi je ľúto, snád už bude chlapcom lepšie 😔

lenkove
11. jún 2010

ahojte
my dve a medveďobycikel dnes v meste, nákup, knižnica, lekáreň... medveď hrá.. horúčava... predavačky v koncoch s nervami.. bez medveďa dieťa reve s medveďom hrá, neviem čo je lepšie... som v koncoch s nervami.. musím prísť na to ako sa tá hudba vypína, to nie je možné... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lenkove
11. jún 2010

ale inak v pohode, práve vyšla sama hore na kreslo!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

najjulinka
autor
11. jún 2010

lenkove trojkolka s medvedom??? tu na sidlisku prelepili lep. paskou repračik a trošku sa tým znižilo volume......... ale tiež to bol brutál.........

najjulinka
autor
11. jún 2010

😵 😵 😵 😵 😵

marketka1
11. jún 2010

A sme doma pokračujeme ďalšou fľaškou ATB a v pondelok ďalšia kontrola. A teda Vám poviem že od dnes sa mi chce chodiť s dvoma naraz k mudre. Ja som skoro odpadla Martin je veľký Kubkov Brat vôbec Maťo neplakal pekne sa nechal vyšetriť a potom ukľudňoval aj Kubka že len počúvame a do hrdielka otvor pusu a hotovo. Pekne som ich v kočiari prestriedala Martin celý vytešený že sedel v Kubovom kočiari. No jednoducho paráda.

leni máte podobného medveďa ako neterka na hlave by sa mali dať vybrať baterky a keď nie tak lep. páska to stlmí odskúšané 😉

natia ja nemám problém venčiť psa a dve deti síce vyzeráme jak cirkusanti ale dá sa to Kubo v kočiari, Martin po pravej strane a bora priviazaná na ľavej strane kočiara tak fungujeme okolo ciest ale kde sa dá pes ide na voľno. Teraz to mám ťažšie lebo Martin nevládze kus prejde a je unavený tak len okolo bloku. Ale príde mm a bore to večer vynahradím a aj sebe ponorka v byte už začína nemám čo robiť tak jem raz ovocie a potom sladké.

lulucertik
11. jún 2010

Vyleteli včielky vrtké, motýle zas šantia v tráve, lienka ponáhľa sa kdesi, mravce slamku našli práve 🙂

lulucertik
11. jún 2010

Obzerá sa slnko zlaté čo sa robí čo sa deje, všade radosť z práce majú a slniečko sa len smeje 🙂

lulucertik
11. jún 2010

slniečko sa prebudilo, popreťahovalo kosti, cez mrak hlávku vystrčilo, zasmialo sa od radosti 🙂

tofik
11. jún 2010

najjulinka máš krásne tie detičky. Ja začínam rozmýšľať ešte nad jedným drobčekom a veru by som si u vás vybrala.

saskah7
11. jún 2010

ahojte, meteo snad ani netreba... nenormalne horuco 🙄 ... lulucertik, aka basnicka nalada 😀
marketka, fajne to ten Martin zobral, ze sa chcel ukazat ako velky brat... 😀 .. uzi si ten vecer.. snad bude aj chladok... nas havusik len vylihuje na prahu dveri, tak sa mu nic nechce v tom teple 🙄
Natia, co je problem s aktualizaciou? nechce sa ti robit v Navrate? to uz si s nimi fakt skoncila?

cairka
11. jún 2010

tofik, ahoooooooooooooj, teba sme tu nečítali veľmi dlho 🙂 ako sa máte?

najjulinka
autor
11. jún 2010

jaaj poobede sme boli s babincom na ihrisku. .vzala som babiku, vaničku pre babiku, vodu do flaše (od Garone - separujem a plast už bol vyhodený, tak ostalo len sklo a to také 😀 😀 😀 ) a zabavy mali až až... nič lepšie ako tých par deci vody na tom ihrisku nebolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulucertik
11. jún 2010

saskah7 - nálada hihi to od toho tepla 😎

lulucertik
11. jún 2010

najjulinka - nádherné detičky 🙂

natia
11. jún 2010

Dieťa spí... no problem... ani raz, baby ale fakt ani raz nespomenul profi... ani pri zaspávaní, kŕmení, kúpaní, vôbec... dokonca som ho ostrihala...ideálne dieťa toto... 😉

cairka
11. jún 2010

natia, paráda 😵 len nech mu to ostane 😉 profi ho nespozná ostrihaného 😀 užite si víkend 😵

natia
11. jún 2010

spozná 😉 ona začala so strihaním, ale sa bála, tak len pár kučier trochu skrátila, ale ja som to fikla nakrátko, šak je leto...

bendy25
11. jún 2010

Najjulinka, krasne deturence 🙂)) Obdivujem ta, ze to zvladas 🙂)) A potom niektore idu do pestu, alebo ado?
Natia, parada ... blahozelam 😉 Len si pekne na seba zvykajte 🙂

bendy25
11. jún 2010

Ja zajtra do komisie idem, treba mi este nejake veci pozehlit ... Bude to dlhy den 😒 Od rana od piatej do polonoci 😒
Baby, idete volit ???

maznacik007
11. jún 2010

tofik jeej dlho som ta nevidela.. ako sa mate?

natia super ze strihanie... ste zvladli...

juli Mirka jako opeknela na fotkach.. tak sa jej kuceravia vlasky vzadu ?

ostatne kocky pozdravujem...

brulka ako meno uz ste def. rozhodnuti?

brulka
11. jún 2010

tak som tu este naskok. natia gratulujem k takemu bezproblemovemu a pohodovemu prechodu. dufam ze to takto pojde aj dalej - lebo to je priam zazracne 😵 😵 😵

maznacik aj teba som dlho nevidela? ako s maju detuchy? co danulo? uz vykecava? a velka sestra?

my este nie sme definitivne rozhodnuti - este mame cas na meno 😉 - ale asi nakoniec to bude ester 😵

yukki
11. jún 2010

Júlia, krásne fotky, krásne deti! Tie tmavé sedia jak päť peňazí a tí blonďáci obaja akí živáni! Nech niekto vypúšťa ešte klišé o cigánskom temperamente....u vás to vyzerá byť úplne naopak. No a D.! ...ja žasnem, jak toto obživlo!

najjulinka
autor
11. jún 2010

yukki ja vždy poviem, tie "biele modrooke neprisposobivé"... 😀 😀 😀 😀 mne pride, že Biki nam prave sa už krotí... také to najživšie, najviac ozembuchové bolo v zime.... pomaly ale isto prichádza na to, že lepšie pred stenou zastaviť ako sa o ňu otrieskať.....

najjulinka
autor
11. jún 2010

Linda je zakerak.. ona vyzera kludne, ale skus sa otočiť a skladaš ju dole pomaly z lustra 😀 😀 😀 Moja mama sa vyjadrila, že dosť nebezpečne dieťa, že také tichučke , vyzera, že netuši o čom je svet, ale večne dakde do výšok lezie... (a to chodiť ešte nevedela a toto už stvarala)..........

najjulinka
autor
11. jún 2010

spravila som puding a dajak mi nejde do hlavy.. .teplo je a ťažko sa je.... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre