Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mmacca
19. jún 2010

Ak môžem k tej téme návštev zo sociálky, tak nám pani povedala, že nepríde, lebo šetria financie. Ale to bolo pri našej 2. žiadosti. A z mesta sa k nám vybrali bez ohlásenia a neboli sme doma, tak si nás predvolali.

mmacca
19. jún 2010

A vždy, keď sem prídem, tak tu nikoho.... A ja som sa chcela pochváliť, že máme doma pubertiačku, aj keď nie podľa veku... lebo aj u nás hučí hudba. Lebo ako mi naša drahá povedala: nepočujem, a vždy si pridá volume. 😀 😝 😀

natia
19. jún 2010

ahoj mmacca... a vy máte doma už dve deti, či o druhé ešte len žiadate? lebo v pase máš len jednu pubertiačku 😀

cairka
19. jún 2010

mmacca, no treba si pomaly zvykať 😀

mmacca
19. jún 2010

To už tak skoro?

mmacca
19. jún 2010

Doma máme ešte len jednu a na druhé čakáme a čakáme a čakáme ☹ ☹ ☹

natia
19. jún 2010

čakáme a čakáme a čakáme... to znie ako veľmi dlho... koľko? a na koho čakáte - myslím požiadavky?
a pubertiačku ste kedy brali? 😉

cairka
19. jún 2010

macca, aspoň sa vám veselšie čaká 😉 ked si púšťate k tomu hudbu na plné pecky

mmacca
19. jún 2010

Pomaly sa chystám do práce,lebo už neverím, že sa cez leto niečo zmení. Žiadosť sme si podali pred rokom. Malú máme doma už vyše 2 roky.

natia
19. jún 2010

pred rokom? tak to zrejme žiadate adopciu... ? a chcete malinké celkom?

mmacca
19. jún 2010

Neviem, či tu je niekto, komu ado dieťa chodí do škôlky, ale hovorili ste učiteľkám, že je vaše dieťa ado?

mmacca
19. jún 2010

Jasné, že adopciu. Vek sme si neudali, skrátka chceme len mladšie ako je naša prvá.

natia
19. jún 2010

tak to je zvláštne, že tak dlho čakáte, šak to nie je taká náročná požiadavka.... či som zas naivná?? 😒

mmacca
19. jún 2010

Myslím si, že ako postupujú na úrade, nepochopí nikto. Najmä keď sme pri prvom mali požiadavku na väčšie dieťa a núkali nám deti, ktoré mali do 6 mes.

cairka
19. jún 2010

mmacca, a neskúšali ste kuknúť v návrate, alebo úsmeve? čo máte bližšie...

marketka1
19. jún 2010

ahoj mmacca 😉 a odkiaľ si? lebo to je tiež dosť záhada totiž čo kraj to iný mrav 😖

mmacca
19. jún 2010

Bývame v NR kraji. Osobne sme dieťa nehľadali. Zatiaľ si vychutnávame to jedno.

macocha
19. jún 2010

No tu to žije... dúfam, že nepôjdete všetky spať, kým to dočítam, lebo sa potrebujem odreagovať. Malá cez obed nespala, tak reku aspoň večer skôr zaspí. Večerníček sme už pozerali okúpané v pyžamku z postieľky. A aha, zas nič z toho relaxu 😒

marketka1
19. jún 2010

a teraz už spí?

mmacca
19. jún 2010

U nás ukladá otecko. Nech si užije. 😀 😀 😀

marketka1
19. jún 2010

@mmacca a volala si na úrad ktorý ste v poradí? ak sa často otravuje tak sa nedá na žiadateľov zabudnúť. My sme mali stretnutie a tam jedna že čaká už 5 rok a nikto o nich nezakopne ( ale sa ani nepýtajú ktorý sú v poradí)

mmacca
19. jún 2010

Naposledy sme boli tuším 30. Ako perlička: známi našich známych boli vraj 5. a týždeń na to im povedali, že sú 12.

natia
19. jún 2010

že 5 rokov! tak to fakt len doma sedia a čakajú...

natia
19. jún 2010

no jasné, keď ich obehli siedmi s úplatkami... 😠

mmacca
19. jún 2010

Nemyslím, že sú v tom úplatky. Skôr známosti.

natia
19. jún 2010

ver mi, že úplatky...viem naisto...

marketka1
19. jún 2010

@mmacca to je jedno či úplatky či známosť
@natia majú ešte jedného chlapca tiež osvojeného ale aký to je drzák voči nim má asi 5-6 rokov no ja by som ju riadne pristrihla krídelka.

mmacca
19. jún 2010

Aha...

cairka
19. jún 2010

natia, koľko ste dali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

P. S.: to je vtip 😉

natia
19. jún 2010

ja ani neviem, žeby bol nejaký poradovník u nás na pestu ... aspoň mi teda nikto o žiadnom nič nehovoril ...

natia
19. jún 2010

ale ja by som dala - pár telefonátov, sťažností a dostali by, čo im patrí...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre