Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
16. aug 2010

@marketka1
nemám to číslo na ňu 😕 😕
inak stala sa mi dnes s orange divná vec /zmiznutie čísla šuvix proti tomu/. Ešte minulý mesiac som si nechala zmeniť paušál, od nového fakturačného obdobia mal nabehnúť.. To bolo včera, ja overujem na nete a tam starý paušál. Tak som volala na linku pomoci a oni, že hej v systéme to je, nechápu prečo to nenabehlo, že teda od nového fakturačného obdobia 😨 😨 tak som sa rozčúlila, že to nie je moja chyba, aby som čakala mesiac.. Tak po chvíli upokojújúcej hudby usúdili, že sa mi ozve ktosi /vypýtala som si aj meno/.. a nič samozrejme 🙄 🙄 ešteže som si overila, lebo to mali byť XXL hovory a by som sa nedoplatila, keby som sa vrhla na telefonovanie všetkým v zozname ako bol môj pôvodný plán 😨 😨

lenkove
16. aug 2010

a Markie, chcem pozitívny príklad dobrého dieťaťa 🤐 na nitrák mi stačí to moje 😀 😀
inak, dnes posedela tatíkovi na kolenách, že som nechápala!!! 😵 asi časom bude aj sedieť nielen lietať 🤐 🤐

marketka1
16. aug 2010

no my sme večer platili cez IB účty a mm že kde som strčila jeho Fa, 😲 no neviem ale marí sa mi že nedošla tak volaj operátora a...... oni tam majú akúsi zmenu vo Fa systéme a najskôr to bude funkčné až v septembri. A prídu 2 naraz.

marketka1
16. aug 2010

@lenkove žeby keď dieťa spí 😀 😀 ale nie pozitívnych my máme veľa veľa aj keď to iný tak možno neberú. Pozitívne už len to že sú u nás a že sú naše. 😉 a máme sa radi. 😉 ostatných máme v paži 😝

marketka1
16. aug 2010

Idem spať 😉 dobrú........

lenkove
16. aug 2010

@marketka1
no keď dieťa spí, to je krásne, dobre si vybrala 😵 😵 a keď si spomeniem, že mi v prvých dňoch bolo smutno keď zaspala, lebo mi chýbala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
16. aug 2010

dobrúúúúú 😵 😵
ja ešte pracujem 😨 ale tiež pôjdem,len čo splním plán 🙄

suezana
16. aug 2010

dobrú noc a je super vedieť, že ste šťastné a milujete svoje detičky 🙂

macocha
16. aug 2010

No a keď sa od čokolády konečne dohrabem sem, všetci už spia... 😅 Tak dobrú noc.
suezana - neviem, či som šťastná, ale nemenila by som 😉 Toto je moje miesto, tak to proste má byť. So všetkými trápeniami - ale všetko hodnotné musí aj niečo stáť.

lenkove
16. aug 2010

@macocha
nie, nie ja som tu!!!

lenkove
16. aug 2010

@macocha
myslela som si že kde si 🙂 isto treba nejakú tabuľku robiť či čo, a teba nikde 😀

suezana
16. aug 2010

ďakujem macocha, inak ja tiež nespím, dio sem hodila link na perly detičiek, tak trochu som prispela 😉 už týždeň to čítavam po večeroch, aj slzy mi dnes vybehli 😀

macocha
16. aug 2010

hej, ten link od Dioliany na perličky som už aj ja vyskúšala - a ocenila 🙂 😀
heš heš, tabuľky, na to sa treba vyspať 😝 a zbaviť dieťaťa 😅 🤐 a trochu viac svetla... už nič nejdem začínať, inak budem ráno zase ako mechom praštená

lenkove
17. aug 2010

Dobré ránko a pekný deň 😵 😵 😵 😵
hlásim, že paušál mám už ten, ktorý som chcela 🙂 Len som si to musela opäť overiť sama cez net, mali mi volať a nevolali 😝 ale nevadííí 😵 😵

dioliana1
17. aug 2010

ja aby skontrolovala či moji pubiši mi neprevolali 6000minut na dovolenke so svojimi láskami 😢 😝

lenkove
17. aug 2010

Dio, tak veru, to sa od nich dá čakať 🙂 😎

barbareta
17. aug 2010

ahoj holky chcem sa spýtať či si ešte pamätáte kolko ste asi čakali na oficial spravu ze ste zaradeny ako čakatelia na osvojenie ??? nam povedali ze to s NR. pride asi tak za 3-4týždne...no ale už ťaháme na 6 a nič...asi sme uviazli niekde v dovolenkovom zastupovani ☹
Už Nás ani nebaví každy den vykukať poštárku 😒

cairka
17. aug 2010

@barbareta , ja zo ZA asi 2 týždne 😉 prezvoň tete na kraj 😉

natia
17. aug 2010

@barbareta 15 dní majú na rozhodnutie o zaradení a potom 15 dní na odvolanie ... už ste to dávno mali dostať, takže určite tam volajte! zase si niekto robí, čo chce!!

barbareta
17. aug 2010

no to ste ma teda potešili ☹ nemam ziaden tel. kontakt ani na osobu ani kraj...

lenkove
17. aug 2010

a ktorý kraj? všetko sa dá vygooglovať, príp. pomôžeme 😉

suezana
17. aug 2010

barbareta, ja som s nimi práve volala 😉

suezana
17. aug 2010

a volala som aj do návratu, v septembri tam asi pôjdeme s mm 😵

barbareta
17. aug 2010

Nitra !? ☹ už som zufala , si začínam namýšlať ze ani toto nam nevyde som po 3 ivf, 1 x iui...a tak sme sa rozhodli pre adopciu lebo po doktoroch nás to už prestalo baviť...a hlavne finančne to šlo pomyly len a len vyšie...

suezana
17. aug 2010

barbareta IP

cairka
17. aug 2010

baby, takto tiekol turiec doobedu a vyzerá to na riadny lejak práve ...

suezana
17. aug 2010

cairka ☹ je to hrozné...aj včera tie správy 😢 keď si pomyslíš, že môžeš umrieť v pivnici činžáka...no hrôza.

marketka1
17. aug 2010

niečo pre detičky a rodičov 😉
http://www.dobrenapady.info/news.php

kanhwa
17. aug 2010

@lenkove , marketka1
no, tak nejako som to myslela - ani sa tak nebojim, ze budem moc dlho cakat, verim, ze dietatko pride v pravy cas (no ale ked to uz bude fakt dlho, tak urcite zacnem byt nervozna) ale prave toho sa bojim, ze bude dietatko nejako deprivovane alebo bude mat nejake nasledky z obdobia pred narodenim (napr. matka narkomanka a pod.) a ze vlastne to budu veci, ktore odhalime, az ked bude dietatko starsie. A ze to nebudeme zvladat riesit...ze nebudeme na to dostatocne silni alebo si budeme hovorit, ze keby to bolo nase biologicke dietatko, tak by to tak nebolo. Ale rozum mi hovori, ze aj bio by mohlo byt chore alebo nejako problematicke. Samozrejme, riesili sme to na priprave, ale je uz dost dlho po priprave a pochybnosti sa vynaraju znova...Baby, krasne ste to napisali o vasich dietkach - ja tiez verim, ze pokial sa vyskytnu problemy, budeme mat uz vytvoreny vztah a budeme to dietatko natolko milovat, ze nam to da silu pripadne problemy lahsie zvladat. Ved ideme do ado s jasnym zamerom, ze to nie je nahradne riesenie (hoci sme pre bio robili co sa dalo), ale to prave a spravne riesenie. Ze to dietatko bude proste to nase vytuzene a nezalezi, akou cestou ku nam pride. No, ale aj tak sa obcas citim ako na hupacke, hrozne sa na babetko tesim a potom ten cervik zas nahlodava...Vdaka za povzbudenie 🙂

kanhwa
17. aug 2010

@barbareta my sme cakali, kym nas zaradili do pripravy na upsvare 3 mesiace a po podpise zaverecnej spravy z pripravy by Vas mali zaradit do poradovnik do dvoch tyzdnov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre