Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
2. júl 2009

tak drzim palce yukki 😵

magimary
2. júl 2009

mati.... 😀

dioliana1
2. júl 2009

asi na druhý týždeň, neviem ako dlho ide zo sudu pošta

dioliana1
2. júl 2009

uvidime, bo vraj možu aj skôr ako 15 dní

mata2
2. júl 2009

idem zblajznut cokoladove lupienky s mliekom 🙄

mata2
2. júl 2009

juli 😵 ,pekne

yukki
2. júl 2009

Tak Maťa, ...len mi rob chuť na sladké...a ja som do kaše vysypala posledný cukor dnes...jediné čo mám sladké v dome je asi živočíšne uhlie...a to by nemusel byť dobrý nápad sa napchať práve tým....

cairka
2. júl 2009

juli, som kukala fotky a domča ti nejak svieti medzi tými deťmi 😀
článok tradične super

najjulinka
autor
2. júl 2009

Domču mame miesto žiarovky doma cairka 😝 😀 😀 😀

mata2
2. júl 2009

ja praveze neviem,na co mam chut,tak skusim sladke 😅 .mam este v zalohe cipsy 😎 .skoda ze u nas nepredavaju zakusky... 😒

mixka
2. júl 2009

yukki, ja z teba nemozem 😀 ci z tvojich prispevkov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
2. júl 2009

práve som prečítala tatikovi článoček od julibabi a teraz mu idem ukázať fotečky, už je zvedavý.... 😉

yukki
2. júl 2009

Mixka, ako sa majú Mixíčatká? 🙂 🙂 🙂

cairka
2. júl 2009

že julibaba 😅 😀 😀

magimary
2. júl 2009

ja som napísala "julibabi" ako základný tvar (nominatív 😉 )...
a manželíkovi sa dvojky páčia...skonštatoval, že Markétka sa podobá na Marcelku (matinu dvojku 😅 ) 😕 😀 ...
chlapom sa sis zdajú všetky deti rovnaké a tie juli deti tým duplom, keďže sú aj rovnako oblečené...(verím, že dominiku rozlíšil, no nekomentoval 😅 )

mata2
2. júl 2009

ale kde!!!!!!nepodobaju sa 😲 .macka ma baculatu tvar 😕

najjulinka
autor
2. júl 2009

mata to chlapi.. .co ti budem vravieť, že ten moj SVOJE profi deti nerozoznal dnes.. A to ich má druhý den už.. .ale inak najprv som sa aj ja desial toho, že ked ich rovnako oblečem, tak ked sa im budem kcieť prihovoriť, tak budem musieť kuknuť do gatí... 😀 😀 😀 ale dost rýchlo som tie rozdiely našla našťastie...

mata2
2. júl 2009

moj juro a oco tiez obcas nerozoznali dvojky,ked boli mensie 😀 .to som nechapala,lebo tam bol rozdiel ocividny... 😀

najjulinka
autor
2. júl 2009

vsak aj u nas je očividný.. .zo zadu až tak nie... tie vlasy su fakt rovnake...... ale aj to budem vedieť rozoznať podla pohybu.. len zatial su tie pohyby minimálne....... chudata vyhukane viacmenej sedia kde ich zložim...

mixka
2. júl 2009

yukki, mixicatko laura mala dnes strasne uplakane poobedie, sa obavam, ze ide byt chora ☹ sa zobudila poobede cela mokra a nechcela ani olovrant papat, tak to asi nevesti nic dobre ☹

yukki
2. júl 2009

Ale ba...Mixiatku laure želáme aby to nebola choroba a Mixiatku lenke aby ju moc neolizovala a nechytila to od nej! A mame Mixke pevné nervy!

mata2
2. júl 2009

aj u nas pobede ucinkoval Hucavan 😝 .prevazne macka mala solo....

mixka
2. júl 2009

dik yukki 😵 vsetky mixinky dakuju, male aj velka 😀

cairka
2. júl 2009

u nás sa hučavan usídlil asi pred týždňom 🙄 a zatiaľ neodišiel - aj teraz akurát bol mraukot z izby 😕

dioliana1
2. júl 2009

Juli,ta posledna foto je ako reklama na rotavirusovu vakcinu....xDsuper.........

magimary
2. júl 2009

no, jasné, že sa nepodobajú, ale môj tatik to vidí (alebo nevidí 😅 ) inak... 😀
ale, ja mám pri julčiných tiež problém na niektorých fotečkách rozoznať, kto je kto...rozlišujem to podľa toho, že Marek ma všade sandálky a Markétka je v ponožtičkách (iba), čo sa mi samozrejme pri "našich" dvoječkách nikdy nestalo... 😀
😅

yukki
2. júl 2009

Dio, presne tak! 🙂 Máš recht!

dioliana1
2. júl 2009

Maly si nanovo zvyka doma.......

dioliana1
2. júl 2009

aj pes si nanovo zvyka......xD prave zavija na dvore

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre