Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

smejka
18. jan 2011

@saskah7 hm....tak uz nemaju....je pravda ze my ju mame cca rok

@kanhwa
@magimary velmi rada no.... 😕

akramgad
18. jan 2011

@kanhwa ahoj aj já poprosím knížočku tiež som pozrela celý net bola u nás v kníhkupectve ( tam to ani nepoznajú) a nič tak ak môžem aj já otravovať ☹ 🙂

akramgad
18. jan 2011

ahoj maminky ste tu niekto na popísanie? 😵

kanhwa
19. jan 2011

baby, no tak tu knohu nezozenieme asi ☹ este mi tak napadlo, ze neviem ci cairka ma moznost alebo niekto iny, kto ju ma, ze ak je to fakt len 40 stran, tak keby ju niekto mohol zoscanovat nalezato na A4, potom by to bolo 20 stran a niekde by ju zavesil na net, aby sme mohli stiahnut. sice porusovanie autorskych prav, ale len takto medzi nami v dobrom umysle 😉

akramgad
19. jan 2011

@kanhwa skvelí nápad musíme poprosiť cairku alebo ukecať ju xixixi lebo ináč si ju asi neprečítame ☹

najjulinka
autor
19. jan 2011

Tak my mame velke pranie- pereme gauč 🙄

dadenka1
19. jan 2011

@kanhwa maximálne s tebou súhlasím... a mám doma scaner ak treba.... Porušovanie práv by to bolo vtedy, kebyže na tom zarábame... A aké je to vydavateľstvo? Možno takto cez net by sme sa opýtali, že či nemajú na pláne nové vydanie... Záujem by bol určite
@najjulinka čo ste cikali všade naokolo? Alebo ešte horšie? že kakali?

najjulinka
autor
19. jan 2011

@dadenka1 nie.. tak akože na pranie sedačky nebol čas odkedy ju mame... a su to už 3 roky skoro... tak pri detoch nekci vedieť ako vyzerala.. podla mna aj tak flaky uplne nevyjdu,a le tak aspon čosi...

dadenka1
19. jan 2011

Aha ja že nejaká špeci "udalosť" ... tak nech sa darí...

tortelinka
19. jan 2011

ja stale nemam vyrieseny problem, kde to riesit, tety mi uz asi nebudu dvihat telefon, ale ide mi to na nervy

dadenka1
19. jan 2011

@tortelinka to je na hlavu dokelu postavené... sa nasťahujte ku nám aspoň fiktívne... Alebo k niekomu do Nitry...tam sa kratšie čaká... Ani nevieme ako by sa dalo pomocť 😢

akramgad
19. jan 2011

ahoj maminy ste tu? 😒

najjulinka
autor
19. jan 2011

ja tu ja tu 😉 ale streda.. kriminalkový den 😉 inak všetky deti spinkaju už 😵 😵 😵 😵 😵

tortelinka
19. jan 2011

musim sa ukludnit, pripada mi to, ze to je uz sucast pripravy, prejdu len ti s pevnymi nervami 🙂

smejka
19. jan 2011

@tortelinka kde vy patrite pod namestovo ci zilinu?

tortelinka
19. jan 2011

pod No, ale riesi to kraj, takze zilina

smejka
19. jan 2011

@tortelinka tak uz mi je jasne preco to nejde ☹
napis mi IP-mozno by som ti vedela trosku poradit

najjulinka
autor
19. jan 2011

Dobruuu noc

kanhwa
20. jan 2011

@dadenka1 - v tom linku co cairka dala bolo uvedene ze "Aquarius 2003", ale na inej stranke bolo zas uvedene ine vydavatelstvo, tak fakt neviem ...

no a dobre ranko vsetkym 🙂

kanhwa
20. jan 2011

Baby,
ved ja som vam normalne zabudla napisat, ze v utorok som volala na upsvar a sme na 54. mieste. ze vraj niekedy v juni by sme mohli prist na rad, ale kedze my by sme chceli dievcatko, tak o nieco neskor.

eliana
20. jan 2011

@vivien2505 ano, aj s vlastnymi detmi mozu byt veeelke problemy ale tam mam aspon nadej,sancu, moznost sa rozhodnut ako svoje deti vychovam.od narodenia,dokonca od pocatia mozem na ne vplyvat,ale pri dietati z domova napravame chyby za ktore nemozeme,bojujeme s niecim o com vela casto nevieme, s problemamy ktore funguju akosi inak ako je bezne...jasne nie je to to jedine na co cele dni myslime,ze co vsetko pokazil pobyt v domove,ale ked clovek ide riesit problem treba sa dostat na zaciatok,poznat pricinu a potom sa da ist dalej, treba tiez vediet ze za tie problemy nenesieme zodpovednost (teda aspon na zaciatku nie) aj ta myslienka nam pomaha...

5katarina7
20. jan 2011

@kanhwa to je dobrá správa 🙂 a vy odkedy čakáte?

kanhwa
20. jan 2011

@5katarina7 my sme v zozname od aprila minuleho roku. takze ratam s tym, ze tento rok budem "rodit" 😉 a ako to s vami vyzera???

5katarina7
20. jan 2011

@kanhwa ja som volala v decembri a sme okolo osemdesiatky,takže nič moc,a teta ma upozornila,aby som volala až v lete,ale ja sa chystám vo februári 😉

kanhwa
20. jan 2011

@5katarina7 a odkedy ste v zozname? uz si nepamatam. inak, ja volavam tiez na urad presne kazdy druhy mesiac. aby sa moc nenastvali 🙂

5katarina7
20. jan 2011

@my sme len od októbra,a už som dvakrát volala,tak teraz robím pauzu,a volám vo februári.Aj tak bude teta mrmlať,ale nevadí,som zvedavá o koľko sme sa posunuli.

kanhwa
20. jan 2011

@5katarina7 tak to my mame pol roka naskok 😉 nuz ale neviem, ako to rychlo ide u vas. v kazdom pripade drzim palce 🙂

5katarina7
20. jan 2011

@kanhwa ďakujem,aj ja vám držím palce 🙂 Neviem ako rýchlo to pôjde,ale tety na príprave hovorili taký rok čakania.

kanhwa
20. jan 2011

@5katarina7 tak mozno budeme rodit v podobnom case 😉 ja si myslim - teda pevne verim a tuzim a dufam - ze my budeme mat dietatko koncom leta, zaciatkom jesene 🙂

kanhwa
20. jan 2011

katarina - a to uz budu mat nase sucasne dietky asi 18, ked k nam pridu babetinka 😉 😉 😉 teda aspon moje uz ano 🙂
niekedy mam pocit, ze mala bude mat troch rodicov 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre