Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
6. júl 2009

mne z toho vychádza, že asi tie výrobky, potraviny a pod. netreba veľmi "riešiť", lebo jednému sa vyhneme ( vypestujem si zeleninu na balkóne 😀 ) a do druhého spadneme ( kúpim pokazené a nakazené mäso, výrobky "obohatené" rôznymi chemikáliami, aby dobre vyzerali...atď )...určite je za mnohým marketing, lobbing a pod...jedzme, čo nám chutí a s mierou a dúfajme, že sa dožijeme dôchodku, keď si už naň sporíme 😀

najjulinka
autor
6. júl 2009

U nas Lucinka pri dvojičkach asi spapa viac... No samej jej nechutí... Aj pri Kikovi asi zjedla viac...

Inak Lucinka je zlatá.. Len ked dvojičky mojá, tak oni plačú.. .A ona ich moja este viac nech neplačú... A nechápe prečo plaču... Začarovaný kruh s nou... A dnes som povedala nech robí Marketke "ťap ťap ťapušky" a ona na slovo posluchla a sadla oproti nej a ukazovala jej ako robí "ťap ťap ťapušky" ... Som v kuchyni čosi robila.. Karol ratoval revajuceho Mareka... A Lucinka išl a"miať" (=mojať) Marketku a nevedela som ako ju stopnuť, tak ma napadli tie ťapušky... Moc to sice nepomohlo, Marketka aj tak plakala, ale aspon ju pri tom niejka Lucinka neťahala a nestiskala...

rita55
6. júl 2009

skratka je to chripka a robia z toho...

laculik
6. júl 2009

lucinka je velka setricka!!! aj mne chuti viac, ked som s niekym 😀 😀 😀
U nas je malá Rybana a maly Winnetou. Teda ak by vas to zaujimalo, ze co mame nove. Mala sa vratila z chalupy s dvoma zapletenymi copami a zahlasila, volajte ma Rybana a Kika volajte Winnetou. A od vcera sme Winnetua pozerali uz dva razy na DVD.... 😅

magimary
6. júl 2009

ahoooojte! 😵
ďakujem všetkým za blahoželania 😵 ...
práve sme sa dovalili z podkrovia...ďalšia izba zaizolovaná... 🙂
cez deň nás tatik vzal (cestou od doktorky) do cukrárne a tak sme oslávili... (však včera bolo gró oslavy 😅 )...
ale najúžasnejší bol Tomášik (ona ma na také "vnútorné veci"veľký cit)-chodil stále za mnou, dupkal, okrúcal sa okolo mňa a nakoniec nevydržal a hovorí mi: "maminka, povedz tatinkovi, nech zastaví niekde,kde sú kvetinky...potrebujem pre Teba prekvapko...( 😵 😔 🙂 )...napokon sme teda zaparkovali pred domom a on prvý vyskočil z auta, ešte so zalepenými, ospalými očami sa dotackal k ružičkám a jednu mi odtrhol...
celý šťastný mi ju dal a potom sa utekla zavrieť do izby, kde mi ešte pripravil "prekvapko"... napísal a nakreslil...bol zlatý... 🙂

laculik
6. júl 2009

jeeeeeej magi! milé od tomaska, zlatusik.

najjulinka
autor
6. júl 2009

laculik toho Winnetua nezávidim... Mna to nikdy nebavilo pozerať... 😖 😝

laculik
6. júl 2009

presne juli! ja som to nenavidela, moj brat to vzdy pozeral. Cize teraz pozera malá a ja si robím svoje. A malý občas pozera, hlavne ked su koniky na scene 🙂 .

najjulinka
autor
6. júl 2009

Inak minule pri pokladni Lucka na mna už vykrikovala , že kce "cen"... Centy kce... To je taká potvora.. A pritom ja 99,9% kartou platim, takže u mna vidí len kartičku 😀 😀 😀 Ale aj to sa jej velmi kartičky nerataju také , kde nemá nikto známi foto... 😀 😀 😀 Občianske preukazy lubi... Inak Karol ked ju vonku hojdá na hojdalke, tak na vedlajsej musí hojdať "PINKAN" (= pinguiny = tučniaky 😀 )... Idem zmenšiť foto, aby ste videli v reale ako sa hojdaju jej dvaja malý plyšáci...

laculik
6. júl 2009

to je zlaté, že hojda s Pinkanmi!

najjulinka
autor
6. júl 2009

No ma obdobie "DUA" tak sa jej to ráta... Oni su dvaja, takže super... Mala jedneho a eraz pribudol druhy... Dnes s nimi aj na piesku bola 😖 😝 😀

najjulinka
autor
6. júl 2009

Dobru noc.

macocha
6. júl 2009

Ahojte, oslavencom vsetko naj! (Uff, tesne ze som to stihla este dnes 😅 😀 )

Ja ked som robila v labaku, kde sa testovali potraviny, tak sa bralo aspon 5 baleni na jeden den a z rozlicnych obchodov, prave aby nebol vplyv jednej ujdenej flase. A pripadne aby sa odhalila vadna varka. A kde je rutinne sledovanie, tak sa test opakuje kazdy tyzden.
A bralo sa 50 -100 ml z 1 l flase a zvysok sa zjedol 😀 to bola pekna staz, usetrila som za stravu 😎

A nazov "prasacia" chripka kritizovali aj odbornici, menili to na mexicka, ale aj to je zavadzajuce. Je to proste nova mutacia. A vzdy budu nove a nove. Ten virus to ma v genoch, ze sa furt meni... Jedna mutacia zlikviduje ludi viac, druha menej.

macocha
6. júl 2009

Fiha, som si nevsimla, ze som nedocitala poslednu stranu, tak som pozadu, OT 😅 Pardon.

mata2
7. júl 2009

dobre rano,
kavickujem 😎 milko zas spal otrasne,musela som ho vziat pri seba 🙄 .som cela domlatena,dokopana,oslintana...je o hlavu vyssi od kybla,ale je ho cela postel..... 😠

mixka
7. júl 2009

ahojte 🙂

tak ja mam poprane, vcerajsie pozehlene, obed navareny a pojdem s krpkami von zase na to hnusne ihro 🙄 ☹ ja chcem dooom 😢

najjulinka
autor
7. júl 2009

mixka musite si najst nejaké lepšie ihrisko... My tiež nechodime na najbližšie ihrisko. Aj ked už sme začali aj na to najbližšie... Ale chodíme všelikde...

mata2
7. júl 2009

my tu nemame ziadne ihrisko 😒

mixka
7. júl 2009

juli, chodime na najlepsie ihrisko a aj to vypada jak zo zleho filmu 😖

najjulinka
autor
7. júl 2009

Akože u nás robia tie ihriská tiež o ničom, ale čo narobíme...
Dvojky sa mi pustili do omietky v obývke 😖

mixka
7. júl 2009

vsak prave 😖 mne co sa deti tyka nerobi nic problem, ale chodit von na ihrisko ma zabija 😔

mixka
7. júl 2009

no juli, ked budu tvoje dvojky demolatori, ako nase, tak ti ani trochu nezavidim 😀 poctivo vsetko nicia, kazia a likviduju 😖

adrianamickova
7. júl 2009

podobne 😀 😀

najjulinka
autor
7. júl 2009

mne nevadi, že demolatori, len ma to nebavi z ust vyberať... Marketka aj špinky z koberca aj okolo linky, okolo smetí vyjedá... 😝

macocha
7. júl 2009

Mixka kam chodis na ihrisko? Na Adlerku?

yukki
7. júl 2009

Píšete o demolátoroch, hm? Pridať dačo? A o detských ihriskách? My chodíme 6 km k hotelu alebo do DD aby Kika aspoň videla deti a mohla sa šmýknuť na šmýkalke. Každé bývanie má plus aj mínus. 😉

cairka
7. júl 2009

ahojte.
tiež mám adepta na post demolátora... 😉
ihrisko máme solídne, hoci by mohlo byť aj lepšie 😝

mixka
7. júl 2009

macocha, nie nechodim na adlerku. mam tu dve ihriska, ktore striedam a obcas zajdem na peknikovu

janivonbenji
7. júl 2009

ahoj,
tak my máme viac ihrísk, niektoré bližšie, niektoré ďalej, myslím, že celkom sa dá......ale mňa celkom začína na tých ihriskách baviť, že kubko samostatná jednotka ( stačí, že ho len očami sledujem, kde je, keby niečo ) a normálka si kámošov začal hľadať a väčšinou väčšie deti 🙂 ...

a ešte - dnes sme zažili takú milú príhodu - stretli sme jednu známu, ktorá má 3-ročného chlapčeka a teraz majú také maličké mesačné a ja hovorím, že pozri toto je maťkov maličký braček...a kubko len bradu vystrčil a povedal, že no a ???? aj ja budem mať bračeka, ale veľkého, ha !!!!! ...no tak kde ja mu zoženiem veľkého bračeka, to teda neviem 😀

mixka
7. júl 2009

😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre