Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
18. júl 2009

Prádlo (po Slovensky bielizeň) sme v poslednej chvíli zachránili... A... A koniec filmu nedopozeráme zjavne, lebo vypadla telka 😠 😠 😠 Možno 5 minut do konca... už sa to schylovalo ku koncu... 😠 😠 😠 Na nerv...

cairka
18. júl 2009

juli, čo ste pozerali? nie toho hada? to teraz končilo

lenkove
18. júl 2009

Laculik
som rada, ze ste ok 😔

lenkove
18. júl 2009

Jani
a nie si trapna, ja som si aj poplakala.. som tukala ako datel sms dnes, ci su vsetci moji tam ok.. 😔

zicon
19. júl 2009

Ahojte a Dobre rano prajem vsetkym.

najjulinka
autor
19. júl 2009

Dobre chladne ráno... No tam musela byť fakt brutál preťažená sieť... Ja som raz bola v Carrefoure na prvý výpredajový den ráno a tam už nebol signál a sieť vypadávala a to tam na jednom mieste bolo o vela menej ludí ako na Pohode.........
Cairka nejakú romantiku sme pozerali.. Myslim na Markize... Davno som nič také nekukla.... Keby to skončilo na čas podla programu, tak sme nič nezmeškali, ale oni to furt maju poposuvane 😠 😠 😠

zicon
19. júl 2009

To na takej Lodenici je bezne, ale tam nepotrebujeme Megasnany, staci nam snidani v trave. A radsej ako TOY TOY budka les. Aj tak su po 1 dni nepuzitelne. Pretekaju viete asi cim

najjulinka
autor
19. júl 2009

U nas ticho konečne... Už velkáči asi konečne spia... Domča sa hrá, ale ona je pohoďáčka.. .také prémiove bábo... 😵 😉 😀 Spustila som myčku a ja kávičkujem...

najjulinka
autor
19. júl 2009

Sice premiove, ale posr*** bolo... Tak už mam aj kavu dopitú, aj prebalenie za sebou... Ked tu nikto nič, tak idem asi s fotkami alebo s čímsi v PC robiť poriadky... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. júl 2009

Tak už hajá aj Domča... A pred oknami máme hasičov s majakom... 😕

najjulinka
autor
19. júl 2009

Už hasičov vystriedala sanitka... 😨 😕

cairka
19. júl 2009

juli, to máš riadne divadlo 😅 a netušíš, čo sa deje?

najjulinka
autor
19. júl 2009

nie, ale už tu nie sú... 😀

najjulinka
autor
19. júl 2009

Baby som už slamená vdova.. .až do nejakej desiatej večer... tak píšte, nech mám s kým blábosiť.. .mužík mi donesie aj veci od našich čo nakupili v IKEa, tak sa neviem dočkať... 😀 😀 😀

zicon
19. júl 2009

Super a moj slameny pobyt sa konci, za chvilu je tu draha

laculik
19. júl 2009

juli, este nieco Ti Ka donesie 😉!
Boli sme dnes v zabavnom detskom parku v Rakusku. Deti si to uzili veeeeelmi. Pridam foto, neskor, ak budem este vladat 😀.

najjulinka
autor
19. júl 2009

vieeeem...... sa neviem dockat... už to má v aute... joj nech rýchlo zahrá floorball a pride domov 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. júl 2009

Inak baby nenormalne vela veci asi podokupujem... to sa nezdá.. .ale rozdiel či su doma 2 deti alebo 4-5 😀 😀 😀 počítam čo všetko mi bude treba... a keby som vekovo aspon vedela čo v zime mať budem..... jediná istá je Lucinka... Domča je vysoko pravdepodobná....... Dvojičky tiež trochu.. .ale tie tak realne vidim, žeby v zime odisť mohli... a ešte to nové mimčo čo bude.. .nejak som dufala, že dostaneme Janika z tej ponuky čo bola posledne... ale ponuka sa poposuvala zas... a tak dufam v ešte menšie mimčo... niečo z novej dodávky........ a dumam čo treba a čo nie....... a hlavne ked fusaky teraz maju v akcii... a aj oranžové.... a ja neviem... pre väčšie deti mi treba... ale ak by som mala uplne miminka, tak stačia také čo mi v domove vedia požičať... .a dumam a dumam..........

najjulinka
autor
19. júl 2009

Inak je to brutal.. .pred 2 rokmi o takom čase sme boli bezdetní... uplne ine veci sme riešili... (prestavbu a svadbu)..... a teraz dumam kolko fusakov a akých mi treba pre 5 deti do zimy... 😀 😀 😀 aj ked ešte "len" 4 máme.... ale to piate je už na ceste, ked sa to ta dá povedať.... sranda ako sa to mení.... a pred dvoma rokmi ešte stará mama bola tu... ujo tiež.... sakra baby však to letí neskutočne..............................

janivonbenji
19. júl 2009

ani nehovor julinka...keď som išla na MD v novembri 2006, tak sa mi zdalo, že sa do roboty vpodstate už nikdy "nevrátim", lebo mi tie 3 roky pripadali ako večnosť...no a za mesiac a pol som tam naspäť...a sa mi nechce...ale to už je iná kapitola 🙂

najjulinka
autor
19. júl 2009

nechce sa?? hmmm. tak šup šup na matersku s druhým 😀 😀 😀

janivonbenji
19. júl 2009

veď ja by som aj išla na ďalšiu MD 🙂 , ale mm má trochu iný názor a zatiaľ som ho nedokázala spracovať a po pravde už som to aj trochu vzdala.... 😉
...ale ja sa do toho pracovného režimu už nejako dostanem a keď má malý priečnejší deň, tak sa aj teším 🙂 a už sa teším, že zas budem nosiť vysoké opätky, budem chodiť na porady a snáď sa časom budem cítiť aj trochu inteligentnejšie 😀 , lebo teraz keby mi merali IQ, tak horor 😀

najjulinka
autor
19. júl 2009

tak bacha na prvé mesiace v práci.. .aby si nepouživala také detské slova... 😀 😀 😀 lebo to je iná sranda..... jedna mamička pisala na babetku, že po aterskej prišla do práce a čosi jej spadlo zo stola a nahlas to okomentovala "bum bác" , tak mali kolegovci srandu riadnu z nej asi.... 😀 😀 😀 no sila zvyku pri detoch vsetko komentovat a ešte takýmito slovami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janivonbenji
19. júl 2009

na to si musím dávať pozor !!!! kolegovia by to ešte asi chápali aj keby mali zo mňa srandu, ale nejaký "vážený" klient v obleku za 1000 € by na mňa mohol divne pozerať a už viac neprísť 😀 😀 😀

laculik
19. júl 2009

jani neboj, som citala raz jeden clanok - robil sa vyskum so zenami co z materskej prisli (aj znama psychoska, mi to potvrdila), ze mamy po materskej su najvykonnejsie a najpracovitejsie, vela novych napadov a energie dodavaju! a je to podla mna tak... proste zmena, robi vela.

zicon
19. júl 2009

Nuz ja sa musim pochvalit ciastocne urobenou detskou - este prijde malovanie a nova podlaha, inac uz je to takmer hotove 😉

zicon
19. júl 2009

Dal som aj foto do albumu.

Ahojte a dobru noc, dnes mam toho dost.

najjulinka
autor
19. júl 2009

podlahu len prebrus, prelakuj a tak.. .vsak maš parkety.. .to je na nezaplatenie 😉 faaakt...

dioliana1
19. júl 2009

dobrý večer, včera sme hrali karty cez mtu smršť, vypadla telka aj internet a na pár sekund aj elektrina... 😀 😀 poriadne fičalo v nedokončenej izbe (bez okien)

najjulinka
autor
19. júl 2009

Jáááj baby... Tak babi nakupovala... chcela som 3 dvojbalenia plachiet, tak kupila 6.. .takže 12 detských plachiet.... 😨 😨 😨 Nemali povlečenia čo som kcela... a objavila za super cenu iné... akurát , že nie detské ,a e dospelácke.. .takže asi k 16 mojim dospeláckym supravam pribudli dalsie 3......... otvorím si hotel...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre