Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
22. júl 2009

juli, fest máte raz ročne, nám chodí každé 2 týždne nejaký ujo a hučí "vykupujem starý nábytok...."

najjulinka
autor
22. júl 2009

také hučanie mame aj my.. .ale to je slabé.. to len tak "hučí"... presne jak vraviš.... Toto čo je reklama, tak tam čosi hralo na plné peky, ale fakt na plné... A naraz do toho vrieskali tu reklamu...
a u vás tiež raz mesacne skuska siren??? to je tiež sranda ked zabudnem....... 😀 😀 😀
Ale inak také hučanie u nas v pohode, lebo z jednej strany máme vlaky a z druhej električky a tak tie ostatné hučania väčšinou zaniknú 😀 😀 😀

magimary
22. júl 2009

ahojte, moje spriaznené dušulky!
takže postupne:
laculik, ja som tiež ešte stále slabá ako mucha (pohnem rukou a už sa zo mňa valí studený pot 😝 ), ale už som zvládla pár lyžíc perkeltovej omáčky s cestovinou...a zatiaľ som "neletela" na wc..., tak už sa to asi ustálilo (len tá slabosť), ale keďže dnes makám ako fretka ani sa nečudujem, že ma oblieva studený pot od vyčerpania (balím nás na dovolenku, deti už mám zmáknuté, chvíľu pauzička pri PC a potom ešte dobalím nás), perem, vešiam, upratujem...

ďakujem všetkým Vám, ktoré myslíte na Silvinku (a teda asi všetkým 😉 ), lebo je to veľmi cítiť a hoci je situácia stále veľmi zlá, Andrejka s Marekom nabrali nových síl a už stoja na nohách a sú odhodlaní bojovať aj za Silvinku aj za to, aby to sami ustáli... 😔 , skrátka, včera keď som za nimi bola, snažili sme sa vôbec nehovoriť o chioribe Silvinky, ale len o "hocičom" aj veselom, len aby zahnali ťažké myšlienky a myslím, že sa nám to (aj vďaka vašemu prispeniu, či už v posielaní síly, energie, či modlitieb) podarilo...andrejka sa občas i pobavila (a slzičky boli len občas)...skrátka, úžasne sa drží-neporovnateľne s tým piatkovým a pondelkovým dňom... (a to všetko aj vďaka vyššie spomínanej vašej pomoci a pomoci všetkých ľudí, ktorí na nich úprimne myslia...

inak, Silvinku by už dnes (ak bolo do dnes všetko ako-tak) mali pomaly preberať z umelého spánku a možno aj prložiť na normálne oddelenie (doteraz bola na JIS-ke a tam mohla za ňou chodiť iba Andrejka s Marekom len na chvíľky), resp. na "ne-normálne" ( 😢 😔 ☹ )-na onkologiu... predtým bola na chire... takže asi tak...
no, andrejka aj s marekom sa pevne chytili myšlienky, že Silvinka to zvládne, nech by to trvalo akokoľvek dlho (ak moc dlho, tak o ich Tomášika by som sa začala starať ja-počas dňa)...inú možnosť si neprípušťajú... 😔 (zatiaľ... 😔 )...

inak som mala včera maxibusy deň (na to že som celú noc nespala a grcala, sorry), som to aj so zaveseným Zajkom celkom ustála...najprv sme boli spolu na tých Kramároch,potom som bola v hodnotiacej komisii grantového kola, kde sme vyberali projektu na podporu (malý tam so mnou celkom v pohode vydržal 4 hoďky 😕 ) a potom pre mňa prišiel manželík a išli sme ešte kúpiť plávajúcu podlahu do podkrovia, polovicu sme kúpili (viac sa nezmestilo, zbytok asi vybehne tatik kúpiť dnes večer, keď pôjde z práce) a je krásna 😵 , to ma tak trošku potešilo v týchto ťažších dňoch...

pozajtra ráno už odchádzame na dovolenku (len ešte predtým budeme cez víkend na Koníkovskom stretku v Jasenskej doline a odtiaľ rovno na Oravu-do Malej Lučivnej)...tak som zvedavá, ako to celé dopadne, nejako mám zábrany tešiť sa...

dioliana1
22. júl 2009

mojich zobudil mobil- reklama na zdravú výživu či mám záujem o rozhovor a ja že nie...dokelu s takými čo volajú ked deti spia...

yukki
22. júl 2009

Tá volala aj mne, dva krát. Dnes na obed boli zemiačky, prívarok zo zelenej fazule a pečená párková klobása narezaná na ježka. Kika držiac sa zásad zdravej výživy sa zemiakov a prívarku ledva dotkla, ale kolbásu si pýtala "ešte ešte Kike mäsko....

najjulinka
autor
22. júl 2009

no mne taký zvyknu ešte volať, ked deti na prizemi prekladam... jedno na rukách, otvaram kočikaren a pod... a vtedy dajaká tetka, že ako by so si mohla stavebným sporenim vylepsit bývanie......... no nech si trhne.. .som jej povedala, že prave sme doprerabali byt... a potom ešte mam rada také, že vyhralis te mixer, ale..... no no koment..... ale zatial som všetkých slušne zrušila..... ja som tiež po telefone otravovala ludí.. .tka zas im nekcem pokaziť den.... debilná práca.... a viem ako vie nejaký idiot na telefone niekým pokaziť den........ ale druhá vec, že takí by tam robiť ani nemali.. lebo však po telefone základ je: jedných uchom zakaznika dnu a druhým von.... 😝

mayap
22. júl 2009

naobed som ešte stihla upiecť krkovičku a ja som si tam šupla aj kosť (samozrejme som si tam nechala aj mäsko... 🙂 ). a práve teraz som si kostičku poobhrýzala ako dunčo ... 😎 😎 😎 . na dnes som nahodila diétnejšiu verziu len so zemiakovou kaašou. MM by sa asi viac potešil klasike s knedľou a kapustou... 😝 , nuž čo som sviňa zákerná... 😀 😀 😀 .
a to sa dnes obetoval a išiel aj s deťmi ku známym aby sa deťúchy mohli vyrochniť v bazéne a chystajú aj opekačku. takže maminka má veget... 😎

dioliana1
22. júl 2009

Cawte, bebe dostala rozhodnutie, konečne 😉

mayap
22. júl 2009

blahoželám bebe... 😉 .

dioliana1
22. júl 2009

Ako dlho ešte budeme čakať až teraz sa počíta tých 15 dní?

najjulinka
autor
22. júl 2009

teraz sa počíta 15 dni...

cairka
22. júl 2009

jéj, bebe, konečne, gratulujem 😵 to fakt sa až teraz počíta tých 15 dní? to je choré 🤐

rita55
22. júl 2009

Ahojte 🙂 Silvinke moc moc drzim palce....je to tazke citat a nie to prezivat ☹ je to mala bojovnicka tak musi zabojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dioliana1
22. júl 2009

Dobrú nocku 😉

najjulinka
autor
23. júl 2009

Dobre rano. Tak ja kávičkujem so zmrzkou... V rure už sa pečú stehná kuracie na obed...

mixka
23. júl 2009

ahojte, bre ranko 🙂 my sme vcera zacali davat v byte plavajucu podlahu a jednu izbu sme komplet spravili a este nas cakaju 3, tak o zabavu mame postarane 😀

adrianamickova
23. júl 2009

ahoj,pekný deň sa praje 🙂
hlásime príchod z Domaše,1 tyždeň v karavane 3dospelaci a 2 deti,stačí aj slnka mame dosť,
sme ako čokoladky

najjulinka
autor
23. júl 2009

U nas brutálny hic... 🙄 🙄 🙄

mixka
23. júl 2009

aj nam je teplo, makame na podlahe jak farebni 😀

lenkove
23. júl 2009

Ahojte
aj tu teplo, ale zatial sa sa vydrzat 🙂
Mixka
pekne pracujte, nech vam nove podlahy dobre sluzia a zvukovo tesnia 😎 a Mixniatka co robia? POmahaju?

dufam,ze ste vsetky zdrave! uz tu nechcem citat, ze je niekto chori.. len ze ste vsetci zdravi, dovolenkujete, ste ako cokoladky 😵 😵 (adi, no teda a to aj ty? 🙂 ), hrate sa v piesku a dostavate sudne rozhodnutia v termine, jasne!?

Myslim hlavne na Magi, ich rodinu a malu S. nech sa to vsetko na dobre obrati.. 😔

magimary
23. júl 2009

ahojte!
laculik, ako sa máš? 😕 mne sa to akoby znova vrátilo... 😝 , síce negrcám, ale všetko, čo zjem, resp. vypijem ma hneď preženie... dúfam, že nám ten zajtrajší odchod vyjde... 😖

mati, šatky by nám mali dnes priniesť, sandálky ešte neviem, možno prinesú, možno nie-uvidíme (neviem, či ich malá Dianka totiž akurát nenosí alebo či má ešte nejaké iné)..., takže zajtra (ak budem konečne fit), sa u vás ne "sekundu" zastavíme a zagratulujeme veľkým dvojročiakovým oslávencom (teda oslávencovi a oslávenkyni)...

aj tu je teplo...

a leni a všetky ostatné, ešte raz ďakujem...

mata2
23. júl 2009

ahojte,
hic na umretie 😝 😝
magi a o kolkej startujete z domu?iste zavcasu,aby ste sa vyhli obednemu hicu,ktory sa v aute este 100 nasobi 😝 😲 .aby som bola pripravena,lebo ked je juro doma,tak vstavam o 9h 😅
dnes bola macka otrasna v noci - v kuse mrncala 🙄

macocha
23. júl 2009

Ahojte,
tak ja nenapisem, ako sa mame, lebo nesplnam lenkove kriteria 😝

Ja len ze mata2, ak by si nezohnala ine sandalky, mam jedny 22-ky, velmi pohodlne, Dianke uz z nich vylieza palcek tak ich ma len na doma a aj to uz nie na dlho. Podrazka trochu zodrata, ale zhora na pohlad vyzeraju dobre. Take do zlatista ladene s kvietkami. Trochu ich vidiet na fotke z Diankinych krstin. Ak budes mat zaujem, spravim lepsiu fotku.

magimary
23. júl 2009

hej, mati, chceme ísť čo najskôr (ak by sme mali veľké šťastie a všetko by sme včas napratali, tak by sme radi vyrazili aj okolo 6-tej, ale to nevidím reálne, skôr budeme radi, keď vyrazíme o 7-ej..., takže Ti akurát dáme budíček... 😉 spokojne nám môžeš otvoriť aj v pyžame, my len podáme darček a padáme---tiež vôli teplu... 😝 )...

lenkove
23. júl 2009

Mimi
nieeeeeee, aj vy ste chore? to mi je luto 😔
a pisat mozete co chcete, ja len vyjadrujem moje zbozne zelania 😉

pimpa
23. júl 2009

ahojte,
u nas je tiez velky hic, ze s Patkom sme teraz v spalni, lebo az do vecera nam na ostatok bytu svieti slnko.
S nasimi prikrmami je to boj, ale to je asi normalne. Zatial sme zvladli brokolicu, mrkvu a dnes bol novy zemiak. Patko sa pri pom tvari, akoby som mu nukala nejaky jed, ale ked susto zje, vzdy ma prekvapi tym, ako otvori usta na nove 😉 je to zapasnik 😉

macocha
23. júl 2009

Lenkove: my sme chytili niečo na pobyte NR od detí, čo boli na kúpalisku, takže som Magi a Laculiku predbehla o týždeň 😝 ... od stredy do soboty som zhodila 3 kg, ale už som OK. Dianke sa uľavilo, akonáhle sme sa vrátili domou, ale dnes má teplotu 38,4 - tak som zvedavá, čo z toho bude...

Pimpa ste super 😉 v týchto teplotách je boj zjesť vôbec niečo. Dianka by len polievky a koláče papala 😅 alebo prípadne ovocie či jogurt

zicon
23. júl 2009

Ahojte mame vymalovanu predsien, namontovane vstavane skrine.

najjulinka
autor
23. júl 2009

zicon šikovní ste........

lenkove
23. júl 2009

Zicon
no teda 🙂

Mima
skore uzdravenie.. fakt 😔 😔
a vsetkym dobru noc, musim sa uz odlepit od notebooku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre