Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
30. júl 2009

julinka
a ty ako neplánuješ bio ? teda ak to nie je tajné....ak si dobre pamätám, tak ty si mladšia ako ja 🙂 , takže čas máš...to ja len tak, že výhľadovo v ďalšej päťročnici...

lenkove
30. júl 2009

Jani,
ja dufam, ze sa pobavila aj Laculik.. 😕

Julinka
... hadam nebude chorucka... 😕

najjulinka
autor
30. júl 2009

to nie... to ona je solistka... takže ona ked reve, tak večer, ked my dospeláci máme pocit, že konečne všetci spia... tak ona si da tu namahu sa zobudiť... a dá si revaciu hodinku a šablu k tomu........ no čo... nechce sa deliť o pozornosť... takto ked zvysok spí, tak sme len jej.... 😀

najjulinka
autor
30. júl 2009

Ja ani neviem čije horšie ked revú seriovo alebo paralelne.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

laculik
30. júl 2009

pobavila 😀 , ja som za kazdu srandu 😅 aj cierny humor 😵 😵
akurat kukame dvdcko ale az tak ma to nebere...

cairka
30. júl 2009

aj my sme dnes robili v meste rošambo po dlhej dobe... ako bola nevyspatá, tak by sa len bila 🤐 , ked strčila prvý krát som jej len dala vedieť, že som videla, pri druhom ráznejšie, pri treťom si šla sadnúť na lavičku a po štvrtom zahnaní sa na kamošku sme peľášili domov...veve na rukách a rev jak keby ju z kože drali... neviem, čo to malo byť, nezvykne toto robiť a teda vôbec sa mi to nepáči 🙄

najjulinka
autor
30. júl 2009

no inak už je u nas ticho.. . klop klop, nech to nezakríknem. .a dokonalé, lebo ani manžela nemám doma.....

cairka
30. júl 2009

u nás je ticho už od osmej, musela byť riadne unavená 😀

najjulinka
autor
30. júl 2009

som to zakríkla.. .už vidím manžela pod oknami parkovať......

dioliana1
30. júl 2009

u nás je klud aj tu jak kukám

macocha
30. júl 2009

stale klud... tak idem pisat tu spravu 🙂

najjulinka
autor
30. júl 2009

Ja pomaly do hajan........

najjulinka
autor
30. júl 2009

no už fakt pá... haji....... 🙄

macocha
30. júl 2009

Dobrú, Juli 🙂

najjulinka
autor
30. júl 2009

Ja som sa tu dajak zasekla... 😕 😅 😔 🤐

najjulinka
autor
30. júl 2009

http://www.bambinoworld.at/de/geschwisterwagen-... - maju aj čistočierny 😉 NOVINKA... 😉

najjulinka
autor
30. júl 2009

a aj červený maju...

macocha
30. júl 2009

Ja som medzičasom povešala bielizeň a vydrhla zafúľanú bábiku 😉

Kočík vyzerá dobre, super že má aj striešku a pritom vyzerá ľahko, ale inak Ti neporadím, ja na kočíky moc nie som...

najjulinka
autor
30. júl 2009

ja nekupujem.. mne už taký netreba.. a popis biedny.. .k nam len jedna kočka z MMB načierno dováža tuto značku.. .tkaže bez dokladu.. .no o ničom....

macocha
30. júl 2009

Sa mi zdalo že si nedávno kupovala... ale reku mi niečo ušlo. Alebo ozaj nevieš, čo s tými peniazmi na profíčatá 😎

macocha
31. júl 2009

Tak dobrú. 😔 chrrrrrrr

yukki
31. júl 2009

Dobré ránko!
Cairka, u nás bol včera cirkus pre celú osadu, Kika kvičela že Nechcéééééé domov!!!! a pritom len čo sme blízko domu už si zas opakuje Doma, mama, Kika doma. Tiež som ju musela domov prepraviť vlastnými silami. 😉 a tiež už som si chvíľu naivne myslela, že to je už "za nami" 😉

lenuska74
31. júl 2009

Dobre ránko všetkým 🙂 yukki to také malé a už vie taký cirkus narobiť že pre celú osadu 😀 😀 😀 a čo hádam len ti nechela domov do osady zdrhnuť 😉 😀 😀 😀

maznacik007
31. júl 2009

dobre ranko....

o osmej vyrazame do domova... uz som cela nervozna... 🙂

yukki.. no vidis Kika je prava zena.. tiez nevie co chce.. ci domov ci nie 😀

macocha... ty mas na tej mini fotke manducu ci ergo?

yukki
31. júl 2009

maznáčik...držíme palce!
Lenuška, to na celú našu osadu...alebo časť obce alebo ako to mám nazvať..... 🙂 ...ale keď si to chceš vyskúšať, požičiam Ti ju, iste dokáže aj na pol Prešovského sídliska ziapať... 😉

cairka
31. júl 2009

dobré ránko...ľudia, čo to moje dieťa nespí, ved o tomto čase ešte väčšinou spíme, len posledných pár dní buntoší od skorého rána 🙄 a keby jej to aspoň nechýbalo...

maznáčik, držím palce, aby ste si s malým padli do oka 😵

tulenka
31. júl 2009

maznacik, velika dvojnasobna gratulacia.Nech pri jednom tyzdne rychlo ubudaju a pri druhom rychlo pribudaju. Ja som myslela, ze uz ste boli v DD, ked uz je Princ v pase , ze uz je ruka v rukave .

tulenka
31. júl 2009

Cairka, ved buda rada, ze pomalicky prechadza na skolkovy rezim, ved potom by si tazko budila.

cairka
31. júl 2009

tuleňka,to je síce fakt, ale ja by som si radšej zvykala až v septembri 😅 😀 😀 a hlavne by som si nastavila budík a zobudila škriatka až ked sa na to budem cítiť 😅

tulenka
31. júl 2009

jaj , to u vas tak tak funguje, ze v septembri si zvykne zo dna na den?? 😕 😕 😕 Nase baby su sice ranostajky, ale Terezka moze vstat akokolvek skoro, aj tak nestihame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre