Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
6. aug 2009

no uplne super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
6. aug 2009

Od kedy do kedy a kam presne to idete do tých Tatier?

najjulinka
autor
6. aug 2009

yukki my od 9. ale volne miesta su už len od 16teho... na ten druhý termin určite ide vivien z tade... a možno aj my ostaneme aj na dalsi tyzden... 😉

yukki
6. aug 2009

no ja ísť na týždeň nemôžem len možno na otočku skočiť kuknúť...ale kde? Bo Tatry sú veľké.... 😉

najjulinka
autor
6. aug 2009

Tatranská Štrba - penzion Svišť 😉

tofik
6. aug 2009

Čaute 😉 ja ešte stále žijem ,ale iba to tu preletím a padám. Doma sa k PC nedostanem a v práci nestíham.

Detičky sú super, som šťastná. Majte sa.

Mati máš IP.

mata2
6. aug 2009

odpisane 🙂

tofik
6. aug 2009

mati dík uvidím ,čo poriešim. 🙂 Ty by si nemohla byť úradníčka. By si im kazila povesť. Tak rýchlo reagovať.

Inak princeznú sme ostrihali nakrátko, musím hodiť fotku. Malá tomu hovorí že na mamičku. 🙂

Keď si predstavím pred rokom tie cirkusy, ktoré trvali asi štyri mesiace : tetaáááá ty choď preč, tetááááá ty sa na mňa nepozeraj 😒 chúďatká moje.

mata2
6. aug 2009

a kolko ich uz mate doma? 😵
prihod viac foto 😎

lenuska74
6. aug 2009

ahoj tofik 🙂 teším sa že už to mate zasebou a hovor ako deťičky už si zvykli 😉 ? a rodina ?

Ahoj maťa takže z teba bude uradnička heeej 😀 😀 😀 😀

mata2
6. aug 2009

ja by som na urad zapadla 😀 tak jak väcsina mojich kolegyn by som zakony nepoznala,ale dala by som kazdemu kolko chce a co chce 😀 ....myslim prispevky.. 😉

tofik
6. aug 2009

mati ešte že si dodala poslednú vetu. 😀

leni máme sa super, deti chodia do škôlky a kupodivu sa tešia. Ja pracujem , teším sa z toho menej. A manžel chodí mesačne na kontroly a zatiaľ je to fajn.

Deti sú u nás od začiatku apríla. Prešli sme mesačným odbobím nechutne ukážkového poslúchania/ vecičky uložemné v komínkoch, spôsobné stolovanie a poslúchanie na slovo/. Teraz sme už udomácnený. Poslúchajú na tretí raz, veci sa hodia za posteľ a začalo obdobie vzdoru u synčeka, čomu som rada, lebo začíname byť normálna rodina.

lenuska74
6. aug 2009

tak to sa teším 😀 takže taká normálna úžasna rodinka 😀 tak potom prihod nejaké fotky nech vidíme ako rastiete 😉 🙂

janula_nz
6. aug 2009

ahojte

hlasim chorusika lauriku. raz sme boli na kupku a takto to dopadlo ☹ uz sme sa dokupali.

maznacik si zajtra berie danka domov 😉 vecer vam sama povie, ako to dopadlo. len ja som to uz nevydrzala, tak som ju predbehla 😔

mata2
6. aug 2009

cau janula,
dufam ze mala bude rychlo ok.
danka si mala v profi? 🙂

janula_nz
6. aug 2009

odhalila si ma, ano mala som ho 😔 ale ja nechcem zvestovat taketo spravy, nech sa pochvali maznacik. snad ma nezbije zato 😅

vy sa ako mate? tusim macka mala horucku, uz je lepsie?

mata2
6. aug 2009

celkom dobre,horucku mala len vcera,dnes sa pred obedom 3x otrasne dokadila,tak som jej dala zemakovo-piskotovu dietu,a uz je asi ok.

uz sa tesim na spravy od maznacika 😵
to ho asi zatial maju len na hostovskom,ze?

janula_nz
6. aug 2009

my sme v nedelu mali ist na par dni do prahy s laurikou na vylet. no neviem , ako to dopadne. uz davnejsie sme sa chystali. dufam, ze jej toprejde, ma hrdlo chytene. inak sme stale na dome. deti nemam, vlastne ani nemam co robit. bola som na ine zvyknuta 😒

mata2
6. aug 2009

a preco teraz nemas deti? 😒

janula_nz
6. aug 2009

uz nerobim 😔

mata2
6. aug 2009

dala si vypoved??preco??

janula_nz
6. aug 2009

nechcem to rozoberat. teraz nie. nevadi?

cairka
6. aug 2009

jani, laurike prajem skoré uzdravenie, snád bude do nedele OK, nech môžte ísť na výlet...

tofikovci, som rada, že sa vám darí 😵

mata2
6. aug 2009

nevadi 🤐 😔

maznacik007
6. aug 2009

dakujem janula...

ja nestiham... teraz sme sa vratili.. ano ide na hostovsky... buduci tyzden dame navrh na sud.. a mame prislubene.. 😉 ze termin pojednavania bude rychlo.. zaciatok septembra. . takze ani nebudeme davat predbezko..

vsetko ide zatial ako ma.. ja sa na pracu uradnikov nemozem stazovat .. a dufam ze to tak aj ostane..

v domove su mily a ochotny..

janula_nz
6. aug 2009

no chod nachystat rychlo postielku a potom daj nejake fotky 🙂

cairka
6. aug 2009

maznáčik, tak to vám teda ide riadne hopom 😵 to je super, že to tak vychádza

mata2
6. aug 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/kauza-zamena-ma...

ja so si vzdy myslela,ze matka je vzdy ista...... 🙄

laculik
6. aug 2009

tofik super! maznacik tiez! jani, cize uz nebudes profi, fiha....
yukki, nepridete nas pozriet do tatier?

cairka
6. aug 2009

mati 😅 hlavne nechápem na čo sa dohadujú, ked chlapec ide do adopcie... výživné platia aj na právne voľné deti? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre