Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
19. aug 2009

tu nikto???

mixka
19. aug 2009

ahojte bry vecer 🙂

cairka
19. aug 2009

zas vymreté? 😒

mixka
19. aug 2009

zas su vsetci na skype 😀

mixka
19. aug 2009

halooo...

mixka
19. aug 2009

mam 6666 prispevok v teme 😀 huraaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

cairka
19. aug 2009

a to teraz už mám byť ticho, aby sme ho nezničili?? 😒

máte smolu 😠

mixka
19. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
19. aug 2009

ta to tu dnes vymreto...

najjulinka
autor
19. aug 2009

diolina k nám deti pridu asi +/- naraz, ked tak rozmýšla... u nas to dost zavisi od pravoplatnosti... No som zvedavá ako nám to pojde... 😅 Pomaly budeme vedieť zaplniť jednu jasličkovú triedu 😀 😀 😀

dioliana1
19. aug 2009

no to hej ja asi vezmem už posledný septembrový týždeň... 😀

najjulinka
autor
19. aug 2009

no ja tiež predpokladam... ale uvidime... 4 týžde dovči budú...
Idem spať.

yukki
20. aug 2009

Dobré ráno všetkým 🙄
Kika už po raňajkách. 🙄
Dnes vyzerá na pekný deň! 😉 🙂

cairka
20. aug 2009

dobré ránko 🙄 teda aspoň vám, ja sa tak necítim 😅
včera som ju k mudre zobudiť nemohla a dnes aj sama vstala, ked nemusela 🙄

baby pomóoooooooc, dieťa sa mi naučilo včera odomykať/zamykať skriňu a večne je v nej 😖 čo by nebol taký problém, keby všetko čo oblečie, obuje/vyzlečie, vyzuje nešmarila na zem 🙄

najjulinka
autor
20. aug 2009

Tak dnes Lucinka ráno mala zálusk na ďalšiu múku 🙄 🙄 🙄

mexx
20. aug 2009

Dobre ranko...

Mame za sebou dalsiu otrasnu noc. 🙄 Vcera nam volala psycha z domova, ta sa vytesovala z nasich uspechov, ale ja mam pocit, ze ked to takto pojde dalej, mozem akurat tak kruhy pod ocami pestovat, nervy v kybli, a koncipovat ziadost o rozvod. 🙄 😔

Dufam, ze den bude lepsi (co v podstate byva vzdy) a dalsiu noc sa dieta umudri... 😨

yukki
20. aug 2009

Rozvod? Ale no....Mauglí nemá čas spať, svet je taký krásny.... 😀 😀 😀

adrianamickova
20. aug 2009

mexx, 😕 rozvod kvoli malému?to snád nie....
nechce spať???

cairka
20. aug 2009

mexx, neboj, o nejaký rok bude lepšie 😉

yukki
20. aug 2009

Mexx, neboj, veď vidíš na Kike naúpríklad že o nejaký rok bude lepšie... 😀 😀 😝 😀 😝 😀 😝

najjulinka
autor
20. aug 2009

cairka nedavaj jej zbytočnú nádej.. .však čím väčšie tým náročnejšie.. .niet nad malé bába.......

mexx
20. aug 2009

Jasne, Yukki, pozrela som na Kiku, a hned mi je lahsie na dusi... 😀

Ale tak ono to nie je az take strasne, ked sa na to pozeram cez den, ze jo... 😅 Ale v noci uplne penim. Maly sa do polnoci vyspi, a potom je pomaly do stvrtej hore, ale spi uplne malicko, budi sa kazdu polhodinu-hodinu, s nenormalnym krikom, a nie a nie ho uspat. Potom mam na neho nervy, lebo som unavena aj ja, o muzovi ani nehovorim... 😝 Keby sa to dalo dospat cez den, tak mi je jedno, ale mne to cez den akosi nejde, neviem zaspat. 😒 A muz v robote toho tiez vela nenaspi. 😔

maznacik007
20. aug 2009

no tak ja idem provokovat.. maly spal do 8>15.. od 20:30 neprerusene...

cairka
20. aug 2009

ja som písala o spaní, tiež mám nespavca 😉 mexx, kde malý spí? u nás dosť zázračne zabralo, ked som si ju dala k sebe v poostieľke bez jednej mreže...a spala tam, nechodila na moju posteľ, až ráno sa premiestnila...síce sa budila stále, ale stačilo pohladkať, napraviť perinku, cumlík a spala dalej ...veľmi dobre viem, ako sa cítiš, tiež som občas mala pocit, že spím postojačky, ale ked som si ľahla ani za svet zaspať...

adrianamickova
20. aug 2009

deti majú také obdobia,prešli sme tym všetky čo sme brali male deti....
možno mu idú zúbky,a to je bolest riadna....nevie to inak povedať prejavit len krikom plačom
😢

adrianamickova
20. aug 2009

tak cairka presne 🙂

cairka
20. aug 2009

adi, veve mala také obdobie do dvoch rokov 😝 no do roka a pol, potom sa to začlo veľmi pozvoľna napravovať

mexx
20. aug 2009

Mne je jasne, ze to casom prejde (teda v to aspon dufam), len sa mi na to tazko sustreduje teraz. 😅 Nevadilo by mi, keby skoro vstaval, keby medzitym spal poriadne. Predtym to bolo v pohode, zobudil sa tak maximalne dva-trikrat za noc, cucol si trochu caju a spal dalej. Ale posledne dva mesiace je to na nervy, kazdy den, resp. noc robi cirkus. Ale cez den je to slniecko... 🙂

Spi s nami v spalni, ale vo svojej postielke. Na nasej posteli uz nemoze ostat bez dozoru, lebo predvadza akrobaticke kusky, a navyse je tam tak velmi blbo umiestnena elektricka zasuvka, ze je to len kustik nad postelou, takze ked spi s nami, ma to priamo nad hlavou, a hned ako ho nestrazime, pcha tam prsty. A v noci to moc ustrazit neviem... 😅 Kazdopadne, ked spi s nami, nevyspime sa o nic lepsie... 😒

adrianamickova
20. aug 2009

ja viem,prešli sme tým,a celá rodina mala pohotovost 🙂
dnes sa len nad tým zasmejeme a spomíname 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 s úsmevom 😵 😵

adrianamickova
20. aug 2009

mexx,nie je hladný?ked len čajík?moje na noc a v noci pili redšiu krupicu na flašu,a to vždy vstaval robiť muž 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre