Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
26. aug 2009

To aby mi nebolo luto, že nebudem mať dalsie bábo.. .to ked 4 teplotuju, tak je asi lepsie ako ked 5 deti teplotuje 😖 😖 😖 aj ked pri tom počte je to podla mna už fuk skoro....

dioliana1
26. aug 2009

nezavidim 😒

najjulinka
autor
26. aug 2009

n zatim v pohode.. uvidime ako noc... lebo Luca je grcoun, ked je chora........ momentalne pohoda...

martina_maxian
26. aug 2009

Ahoj Mixka, aj my sme rozmýšlali o tom dome, je veľmi fajn a fasáda sa kedykoľvek dokončí... Je veľmi pekný,,, a viac-menej nový. 8 rokov je nič... 🙂 tak budeme veľmi blízko... 🙂

zicon
26. aug 2009

Nuz uz to mozem prezrdadit od 31,8 sledujte io 18:00 markizu bez servitky, pravdepodobne v stredu tam budeme ako rodina a inac budem kazdy vecer v telke aspon ja.

mata2
26. aug 2009

zocon o com je ta relacia?

zicon
26. aug 2009

O vareni, vsak uvidis ak budes sledovat.

najjulinka
autor
26. aug 2009

Večer Lucinka UKAŽKOVO (!!!!!!) spapala Panadol... 😨 😨 😨 Ja som tu s nou poobede sama bojovala... Ked dopapala, tak som juvychválila do nebies... A večer ked videla, že baští Marek Panadol, tak sa chcela predviesť Karolovi aká je šikovná aj ona asi... 😀 😀 😀

zicon
26. aug 2009

No super, nech sa deti drzia.

zicon
26. aug 2009

Najjulinka a uz horuckovali ze papaju paralen, ja malemu davam az od 38,5

najjulinka
autor
26. aug 2009

ziconnemaj strach, obaja kocher teplotuju.... prvýkrát u nas dajake deco teplotuje... a naraz 2 radsej.... bez zjavnej inej pričiny..... ale na druhu stranu všetkým štyrom rastu aj zuby.... ale nekcem na zuby hodiť.. kým teplotova len Marek , tak lekarke to tiež nazuby vyšlo.... ale ked aj Lucinka..... tak nechcem na zuby hodiť....

mixka
26. aug 2009

ja davam od 38

zicon
26. aug 2009

Inac stranda, ked Kubko teplotuje bez priciny casto ani k lekarke nejdeme

dioliana1
26. aug 2009

Ivka bola dnes u alergiologa-podozrenie na sezonnu astmu 😖

najjulinka
autor
26. aug 2009

Ja by som k lekárke nešla... ale prišlo sa na to vlastne u lekárky, že má teplotu... 😀 😀 😀 😅 😅 😅

lenuska74
26. aug 2009

teplota bez zjavnej vonkajšej príčiny môže byť aj zápal močovných ciest alebo obličiek 😢

najjulinka
autor
26. aug 2009

nestras lenus...

yukki
26. aug 2009

Abo sa Ti zajtra vyhádžu..a budeš mať bodkáčov! 😨 🤐

cairka
26. aug 2009

ja som práve očistila asi 15 kg hrušiek na kompót, ešte som si na zajtra odložila cca 10kg 😅 moje úbohé ručičky nie sú zvyknuté na takú záťaž 😅 😀 😀

ja dávam sirup od teploty pri 38,5, ale rovno s diazepamom - veve už mala 2x febrilné kŕče, hoci len "slabé" ale mudra kázala dávať už vždy...

adrianamickova
26. aug 2009

ja varím lečo,ešte do skiel a zavariť 🙂
sezona je sezona,čaute 🙂 🙂 🙂

mixka
26. aug 2009

nase krpky mali zapal oblicky a teplota vybehla hned velmi vysoko a nemali ziadne ine priznaky, ziadny sopel, kasel, zuby, nic.

yukki
26. aug 2009

no keď už sme pritom dnes som povyťahovala cibuľu a dala sušiť a namrazila petržlenovú vňať....

Dnes sme si večer umývali s Kikou zuby, stáli sme pri umývadle (hneď vedľa neho je práčka-otvorená a za ňou záchod), a ja s kefkou v hube ukazujem Kike prstom na záchod a ona sa šmarí o zem že "Kika NECHCEEEEE ísť do práčky!!!!" skoro som sa udusila pastou...čo ju to napadlo?
Gramaticky sa lepší, len kedy už prestane rozprávať ako náčelník Apačov o sebe v tretej osobe.....

mixka
26. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
26. aug 2009

vy 2 ste .....podarené 🙂 🙂

zicon
26. aug 2009

Nuz kiahne su super 2 tyzdne doma s 4 detmy, to je na Blazinec

mixka
26. aug 2009

zicon, s kiahnami su aj dve deti naraz vela 😀

najjulinka
autor
26. aug 2009

a ja este sa k nim pridam.. u Lucky by sa to na sopel dalo hodiť,aj ked nie je extremny... no ale dačo v nose má... ale nos nie je podstatný. .to by sa aj Marekovi našlo možno key sa kcelo... ale v priedukach, ani nikde Mrek nič nemá.. bol lekárkou popočúvaný...

yukki
26. aug 2009

Zatiaľ kým sa nevybodkujú to ber tak, že Lucka má sopeľ a Marekovi lezú tesáky. Možno budeš v noci pokojnejšia.
Tu sa celé leto kiahne ťahajú...keď sa zdá, že už prešli, tak just v nejakej rodine vyskočia...alebo na ďalšom oddelení v DD....

zicon
26. aug 2009

Tesaky - ake krasne, a bude pocuvat aj na TRHAJ??

zicon
26. aug 2009

A co nepozerali ste uputavku na markize, to este budem mat haluze na buduci tyzden. Musim si dat pozor a byt minimalne rok dobry aby sa veci z fora nedostali do ruk noveho casu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre