Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
1. sep 2009

Pozerala som si v archive dnesnu relaciu, staci vam vidiet prve dve a pol minuty a vse pochopite! Tak drzime palce Michal! 😀

magimary
1. sep 2009

ozaj, že michal 😉 , ale ako si sa k tomu dostal? aj vám niečo zaplatili? 😀 😉
mňa takéto veci zaujímajú...

zicon
1. sep 2009

230 Eur honorar za ucinkovanie, a prihlasil som sa cez webovy formular. Chcel som ukazat ze viem varit a zajtra uvidite, ze co a ako som navaril. Viac nemozem prezradit

zicon
1. sep 2009

Nuz a teraz viete o mne vsetko,.

laculik
1. sep 2009

Veru. Vieme... 🤐 ... a este viac ako si myslis... 😉

zicon
1. sep 2009

Asi budem menit identitu 😎 😎 😎 ja na seba vzdy vsetko vykecam.
Zajtra mame velky den - Kubko ide prvy krat do skvolky.

laculik
1. sep 2009

Tak si to aspon uzijete doma so zenou v klude! 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
1. sep 2009

jáj tak my skolku až o rok. .aspon dufam... lebo neviem jak tu našu pojašenú babu na nčník naučiť...

ona kce pobehvať s holou riťou. .aj si da dole plienku.. .aj ked na nu takto naabim v byte, tak ide sadnuť na nočník... ale zdrhá z neho... a takto som minule ktoresy utierala po kupani, či prebalovala... a počujem cupky lupky, tak ukne a naháčka Lucka si cupitá akurát cez kuchyni a vypadne z nej čosi... v priamom prenose pred mojimi očami... ked som to videla tak som nevedela čo skor... tak som ju oslovila a ona hned k tej kopke, že "bééé", jak keby to ani jej nebolo... proste to ma v paži.. .v plienke či bez na tom nočniku či zachode neobsedí ani za svet......

magimary
1. sep 2009

a kedy ste to točili? odkiaľ sú tí ostatní spoluúčinkujúci?... a to tam budeš len tento týždeň a potom už niekto iný?
nech to Kubko zajtra zvládne najlepšie ako sa len dá...aleon určie zvldáen, akurát vás bude (možno) "svrbieť" v bruchu... 😅

zicon
1. sep 2009

UHU- prilepy vsetko.

laculik
1. sep 2009

juli, to robil aj maly pred letom a teraz je uz velkac bez plienky. Sa mi teraz mudruje, co?!? A aka som bola nasrdena, ked to este nedavno nechapal 😅 .

mata2
1. sep 2009

na ten klud sa teda tesim 😀

pobede,jak som tomaskovi pripravovala taky kutik na ucenie,mi skoro az ocko zvlhlo 😅 ...ked si predstavim,ze to babetko moje je uz skolak 😔

magimary
1. sep 2009

jáj, mati, ja sa zase (po odvykacích nekludových prázdninách) normálne toho kludu bojim... zase mi bude chybat deti... a zacnem nahanat nejaky "prirastok"...ja som z toho mimo... 😅

adrianamickova
1. sep 2009

drže nám palce zajtra v skolke 🙂

adrianamickova
1. sep 2009

držte

yukki
1. sep 2009

Aďa to vieš že budeme!

janula_nz
1. sep 2009

dnes sme boli v senci u maznacikov 😅 kuknite fotky , prave pridava maznacik

cairka
1. sep 2009

baby, zajtra držím palce všetkým novým škôlkarom a školákom, aby im vyšiel prvý deň a potom rovnako všetky ostatné 😵 a maminky moc neplačte 😉 (sa mi to machruje 😅 )

maznacik007
1. sep 2009

ahojte...
skolkarom skolakom drzime peste... na zajtra..

kuk do mojho albumu.. mali sme dneska take ministretko... s janulou a laurikou.. 😉

mixka
1. sep 2009

ahojte 🙂

aj ja sa pripajam a zelam zajtra krasny a uspesny den vsetkym zacinajucim detickam 😵 😵 😵 budem na vas velmi mysliet, aby vam ten velky krok vysiel 😵

janula, maznacik, kraaaasne deticky mate 😵

olalka
1. sep 2009

ahojte, tak sa idem pochvalit 🙂
neviem, ci sa tu na mna este niekto pamata 🙂
takze 25.8. sme sa konecne po desiatich rokoch cakania dockali zazraku a narodila sa nam dcerka Lujza 3850g a 49cm.
dufam, ze sa nam teraz neozvu aj s adopciatkom, lebo neviem neviem 🙂
len vcera sme prisli z nemocnice a zvykame si na seba. teraz cakam uz dve hodiny na papanie, cakala som, ze bude hore do polhodiny po kupkani, lebo malo spapala a ona somnou takto vypiekla, uz som mohla davno spat 😒
obdivujem vas maminky proficky, ako to zvladate s babetkami, ja mam momentalne co robit s tymto jednym 🙂

zicon
2. sep 2009

No super Gratulujem

A dobre ranko vsetkym

mixka
2. sep 2009

ahojte bre ranko 🙂

najjulinka
autor
2. sep 2009

Dobre ranko. Olalka blahoželám k Lujze.. .Mne sa meno Lujza páči 😵 My sme dnes ráno už stihli byť bez elektriny.. .Normalne ma srdia... 😠 No a Rebeke - BEBE všetko naj k meninám 😉

cairka
2. sep 2009

jéj, olalka, gratulujem k takému krásnemu zázraku 😵

a aj bekinke všetko naj k meninám 😵

no škôlkari a školáci, aký bol nástup? je vás tu plno, tak čakám zážitky 😅

janivonbenji
2. sep 2009

ahojte,
takže sme zaviedli ráno malého do škôlky a teraz tu sedím pri pc ako kôpka nešťastia... malý ten tam všetko vyobzeral a ledva sa s nami rozlúčil, lebo hneď ku hračkám a deťom...jediný kto reval som bola ja ☹ ....
ja viem, že mu tam bude super, aj sa tešil ( dúfam, že ho to neprejde 😀 ) aj ja sa teším, len mi je smutno, že ako to všetko rýchlo ubehlo a že už mám "veľkáča"...to len z takej clivoty som plakala, ale inak v pohode...

zicon,
tak ja včera všetko zorganizovala, aby sme boli 18:15 doma a nám vypli elektrinu !!!!! ...ako bývym 8 rokov v byte sa nám to nestalo...ešte že je archív !!! takže som ťa videla...a na dnes ti držím palce...

olalka,
srdečne gratulujem !!!!!!

...a pozdravujem všetky detičky - škôlkarov, školákov a ich maminy a tatikov.... 🙂

cairka
2. sep 2009

jani, jakubko je šikulko 😵 len nech mu to nadšenie ostane 😵 a teba úplne chápem 😅 tiež mám pocit, že to budem zvládať horšie ako veve 😅 kedy si ideš po jakubka?

mixka
2. sep 2009

aj ja zelam bekinke vsetko naj naj 😵

mala som prave rozhovor s nasou sockou a som sa dozvedela, ze uz mame doma dve deti a kedze nemame este ukonceny predosvojitelsky sud, ani si nemame podavat ziadost na dalsie, ze by to bolo plytvanie dychom a strata casu, ze je kooopa cakatelov na dieta a my mame uz dve, to mi zdoraznila niekolkokrat 😔

janivonbenji
2. sep 2009

cairka,
"radila" som sa s viacerými a nakoniec sme sa rozhodli, že kubka necháme v škôlke celý deň ( tada aj na spinkanie ) a pôjdeme pre ňho až o 15:00 hod....ak bude problém, tak nám budú volať a samozrejme berieme skôr....ja mám ešte dovolenku, takže som "v pohotovosti"...

inak práve toho sa trochu obávam, že ak bude teraz úplne v pohode v škôlke, aby sa nestalo, že o týždeň - dva sa to zmení a bude vymýšlať... 🙂

mixka
2. sep 2009

jani, mas doma sikulka, supeeer, ze to tak krasne zvladol 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre