Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
4. sep 2009

mixka 15 rokov je ešte ok, my máme prednú časť domu 150 ročnú-najviac sme ju prerábali...a ešte nie je celkom hotová

dioliana1
4. sep 2009

martina vek od 0-2 roky možu byť aj surodenci 😀

maznacik007
4. sep 2009

mary.. tie cisla z poistovne a tak nemusis vyplnat... nechaj to prazdne..

co sa tyka tej vety vyplnate len ked si ziadas sama a manzel nie.. a naopak.. kedze vy ziadate obaja.. / tak ako my/ tak to nevyplnaj...

a dakujem.. 😉

martina_maxian
4. sep 2009

😀 dioliana my vezmeme aj súrodencov, aspon to nebudeme musieť podstupovať znova.. Už kupujeme aj večšie auto, aby sa nám tam kočíky zmestili.. 😀 😀 😀

najjulinka
autor
4. sep 2009

v tom inzerate pisali kedy ho dostavali.. .ale či ho stavali 2 roky, alebo 20 nepisali. .to som mixke hned vravela, že bacha na to 😉

maznacik007
4. sep 2009

martina neboj vy ste Trnavsky kraj? ponuknu ti rychlo uvidis.. a najma ak beriete aj dve naraz... 😉

zicon
4. sep 2009

A ked nie verte my a chodte cez USMEV, my sme tak nasli naseho Kubika

martina_maxian
4. sep 2009

maznacik, my sme bratislavský kraj... no a chceli by sme byť na vianoce už s dieťatkom... ale zatial len o tom snívam... No a moj drahý je zo štyroch detí a ja z troch, tak chce 3 alebo 4 deti... 😀 😀 😀

zicon
4. sep 2009

Nuz skus Usmev, oni nemaju pribly poradovnik.

mixka
4. sep 2009

dioli, 150 rokov 😕 tak do toho by som asi nesla, to by som sa uz bala

martina_maxian
4. sep 2009

zicon, ešte nemáme po príprave,, ešte máme 5 sedení, až potom budem môcť riešiť... 😉

lenuska74
4. sep 2009

zicon neospevuj ten usmev lebo ja až také dobré skúsenosti s ními nemám asi 3x ma odmietli že som robila prípravu cez návrat a obaja kašlu na mna od ukončenia prípravy takže mi ostáva iba úrad 😉 ale nesťažujem sa

magi asi 3x sme odmietli boli to mimča malé a jedna sur. skup. 3 veľkáčov chlanov a 2x sme boli až druhý vlastne 3x aj teraz 😢 sme až ty druhý lebo ako vraví zicon v úsmeve sa predbehli ☹

maznacik007
4. sep 2009

martina tak to ti fakt ponuknu rychlo.. ak chces novorodena.. tak do roka a cosi ho mozes mat.. ak vacsie tak aj skor.. / hovorim o bielych zdravych detoch/ ako v BA dlho trvaju sudy ale zasa davaju predbezka.. tie vianoce su asi realne

magimary
4. sep 2009

maznačik, veľmi ďakujem! aj som tú vetu pochopila tak, že sa to týka ľudí, ktorí žiadajú každí zvlášť,ale ten koniec vety: "manželom matky dieťaťa" a "manželkou otca dieťaťa"...
no, každopádne, formulácia úplne od MIMA ( 😝 ), ale keďže sa nás netýkam, neriešim! 😅 , ešte raz dík, leni! 😉

mixka, ale ide o to, či sú to statické praskliny, či povrchové... a to, si myslím, nezistí žiaden stavbár pohľadom... (to sa dá zistiť len hĺbkovou sondážou-vrtmi a odkrytím vrchných častí omietky až na tehlu 😉 )... a 15 rokov to sa považuje za NOVÝ dom (nie novodstavbu, ale nový, resp. zánovný dom)...

mixka
4. sep 2009

ja osobne nemam vobec dobru skusenost s navratom a nie som ochotna na nich pripustit ani chlp dobry 🙄 ale usmev je na 1* podla mna 🙂

lenuska74
4. sep 2009

takže zas sme pri tom že všetko je o ľuďoch 😉 ale hej zabudla som že jeden usmev bol ochotny ale ta pani je teraz na MD 😉 😀 😀

magimary
4. sep 2009

ja mám zase (oveľa) lepšie skúsenosti s Návratom ako s Usmevom... 😉
ale už si vylepšujú kredity aj úsmev-aci (ale len veľmi pomaly a postupne... 😉 )...

matimaxian, vieš dosť (vieš viac ako mnoho iných žiadateľov 😉 😅 ) tým, že si tu medzi nami... 😉 ...veš, že sú to dvojičky, mulatíkovia a že sú chlapec a dievča a že majú 1 rok aj niečo a že sú v profesionálnej rodine a že sa ešte nevedia "ozajsky harť" (ako aktuálne napísala juli dnes 😅 )

mata2
4. sep 2009

u nas sa uz spi 😎

mixka
4. sep 2009

hej magi, ved to nam vravel stavar, ze to by bolo treba obuchat az na tehlu, aby sa videlo, lenze to nam domaca neumozni 😀 ako mne by nevadilo, keby ten dom mal aj 30r a viac, ale 150 je predsa len uz moooc 😀 uvidime, ci sa nejako nedohodneme, ale ja stale naivne verim, ze hej 😔

martina_maxian
4. sep 2009

magimary... si úžasná... ja som nič z toho vôbec nevedela... ale ďakujem ďakujem ďakujem,.,, ak ma nik nepredbehne, tak ich veľmi veľmi chceme 🤐 ...

najjulinka
autor
4. sep 2009

inak sranda kolko ludi ich velmi kce a skončili u nás... 😀 😀 😀 (A moj muž sa ich kce zas cim skor zbaviť 🤐 🤐 🤐 - akože chlap... a brali sme ich naraz, inak stale po jednom ... tak sa mu zdaju nenormalne naročne 😀 😀 😀 )...
ale urevané su fakt dost velmi... a to už je ako tako utrasene... ale kde tu vedia prerevat pol dna nonstop... 😅

najjulinka
autor
4. sep 2009

Dožehlila som Marečkovi košieločky, dopila som práve poobednajsiu kávu a idem sa cpať Cini-Minis...

martina_maxian
4. sep 2009

najjulinka, ja ich chcem,,, 😀

najjulinka
autor
4. sep 2009

nie si jediná a stale su u nas... vsak som pisala, že mi je až trapne, ale v meste nejaký chlapik im nakupil papničko, že on ich chce a že on im dačo musi kupiť......... a už aj tu ich dakto kcel...
a už aj znama by ich brala keby nemali teraz problemy s inými pestunskymi detmi čo už maju....
martina kce ich aj tvoj muž??? lebo tam to viazne najčastejšie asi... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
4. sep 2009

najjulinka, áno, my ich chceme obaja... 😀

mixka
4. sep 2009

martinka, rychlo dokoncite pripravu a budu vase, ked si svihnete 😵 a nedaj sa odradit recami, ze placu a pod, to juli len tak pise, aby sa ukazala sila vole, ako velmi ich chces 😀

najjulinka
autor
4. sep 2009

mixka ja sice neklamem... ale zas nemožem podavať info... napr, že maju o nejaku ruku, nohu, hlavu viac a o mozog menej.. proste o zdravotnom stave nemožem... 🤐 🤐 🤐 ani žiadne ine osobne info.. .akože či su blondaci a tak... vsak vies... lebo by sa o nich pobili........ resp. by u nas zhnili až do smrti..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
4. sep 2009

viem juli, vsak to je jasne, ze podavat info sa nesmie 🤐 lenze nemusis ani strasit ludi tym, ze deti placu 😀 😀 😀

cairka
4. sep 2009

juli, info podávať nemôžeš, ale ved na fotke jasne vidno, že sú modrooký blondáci 😉

najjulinka
autor
4. sep 2009

mixka neplaču, ked im usta prelepiš paskou a zavreš v pivnici.. .vtedy su uplne tichučke kludne bába... samozrejme ich treba aj priviazať, aby boli kludne... ale fakt vtedy človek ani nevie že ich má...... 😀 😀 😀
(ešte sme to ale neskušali, máme malu pivnicu a aj to zapratanu inými vecami než deťmi 😀 😀 😀 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre