Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
15. sep 2009

na pohotovosť NIKDY!
a tu u nás ani nie je! až v BA 😝
ja som odhodlaná vydržať do bud. stredy... 😕 (možno mi to dnes aj akosi prefúklo tam v pdkroví, mali sme tam všetko dokorán, tak možno je to taký prievan... 😅 , ale si nahováram (nezmysly), len aby som nemusela ísť k zubárke skôr (keď som ešte neni pripravená 😅 )...
jéj, mati, aj nádej je dobrá... 😵
ale na druhej starne si nemyslím, že zajtrajšia správa (najmä, ak bude smutnejšia) bude navždy definitívna... 😕

najjulinka
autor
15. sep 2009

jemu?? nieeeeeee... on ked mala 2 roky, tak vyhlasil, že už je dost vleká nato aby s nami mohla hajať... tak som sa po čele buchala, že iný v dvoc rokoch sa snažia deti vyhnať už z manželskej postele a on ju to naučí...... totižto je fakt, že už vie tak ležať, že nam z tej postele nespadne ... ale povedal to tak, akože však normala, žesa k nam nastahuje....

martina_maxian
15. sep 2009

práve preto magi robíme prípravu a chceme deti veľmi...
a myslím, že to bude tá smutná správa... 😢

magimary
15. sep 2009

mati, ja viem, že algifen, ale ja okrem paralenu nemôžem nič (ani algifeny, ani veraly, ani brufeny 😠 )...
raz mi testovali more liekov (kvôli tomu, že som mala anafylaktický šok po liekoch na alergiu) a všetky vyšly suspektne pozitívne...(to zn, že kým ich neužívam, nerobia mi problém...ten môže ale nastať, keď si ich dám...)... a niektoré teda aj robia... 😝

magimary
15. sep 2009

mati, a koľko sa snažíte? ty máš problém? 😕 😔
spomínali sa tu výročia, vy ste koľko manželia?
ak som moc zvedavá, tak ignoruj ( v poho 😉 )... 😅

martina_maxian
15. sep 2009

tak to i nezávidím,,, ja by som zbláznila, keď ma niečo bolí... a o zuboch ani nehovorím..

martina_maxian
15. sep 2009

No Juli a čo manželské povinnosti.. ?? 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. sep 2009

ja už prežijem všelijakú bolesť.. len nie tu čo je pri trhaní zubov.......... 😢 😢 😢

magimary
15. sep 2009

jéééééééjda, ja umrem, že vyšly?!?!!!
už mi prepína...asi je čas odísť...
už sa mi to tu stalo druhýkrát (v živote! 😲 ), že som "-li" napísal s tvrdým... asi mi odumiera mozog... 😅 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. sep 2009

martina manželské povinnosti....... nooo... večeru mal dobrú...... segedin.... akurát som mu z neho vyjedla mäso 🤐 🤐 🤐 ale nesťažoval sa.... 😀 😀 😀

martina_maxian
15. sep 2009

áno, ja nemožem mať deti... a my budeme mať v marci 5 rokov.... V podstate otehotnieť možem, tam nie je problém... ale.. ☹

magimary
15. sep 2009

juli, tak hor sa do rodenia!!! 😅 😵 😀
keď hocijakú, tak hocijakú...!!! 😀 😀 😀
aj tak ste chceli pre Lucinku ešte jedného súrodenca natrvalo... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. sep 2009

My mame znamich... 8x potratila... potom si vzali z domova dvojičky-párik........ a odvtedy 3x už porodila..... takže martina si na dobrej ceste 😀 😉 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. sep 2009

ja somnenapisala hocijakú. ..presne som vedela čo pišem. ..som napisala všelijakú......

magimary
15. sep 2009

aha... 😔
takže donosiť...
ach, to mi je ľúto...
auž máš asi za sebou aj nejaké boľavé rany na duši, však... 😔 (myslím straty)...

martina_maxian
15. sep 2009

Juli ty si prípad... 🙂 tak môj by segedín nejedol, kapustu nemusí... Ja som dnes piekla divinu... 😝

najjulinka
autor
15. sep 2009

inak som mužovi vravela, žeby som do pestunstva ešte 1-2 a skoro ho vystrelo, že 2... že už len 1 a stačí........ tak neviem... ale ja by som kcela hoci napriklad dvojičky biosurodencov od Lucinky.... snad t tu jej matka prečíta a rovno sa posnaží... 😀

najjulinka
autor
15. sep 2009

tan moj kapustu luubi... a ja neznášam......

martina_maxian
15. sep 2009

magi,,,, je to hrozné... pri mojom tehotenstve by bol ohrozený môj život a aj život dieťatka...

magimary
15. sep 2009

juli, juli! 😀
šak aj pôrod je "všelijaká"..
a u niekoho aj žiadna... 😉
ja som bola (pred 5-imi rokmi) na "vzdychárni" s jednou mladou maminkou,ktroú chodili všetci prwesvedčovať, že má obrovské bolesti a rodí...bola napojená na monitor a mala tam neustále 100-kové kontrakcie (škála je od nula, pričom 100 je takmer strop bolestí 😅 ) a ona že určite nerodí, to by o tom neičo vedela...
a ešte mala objednanú aj epidurálku, ale lekár ju presvedčil, že ju isto nebude potrebovať, keďže vôbec necítila tie "stovky"... 😀
ja som v tom momente mala 40-ky a škriabala som stenu... 😀 😀 😀

moja monetálna zubobolesť sas pomaly (snáď) zmierňuje...
začínam byť ukecaná... 😅

martina_maxian
15. sep 2009

Juli u nás je to s tým tehotenstvom veeeeeeľmi komplikované... ☹ ☹ ☹
a preto chcem od teba tie dvojky... nech ma viac po tých úradoch už netrápia... a 2 detičky by nám boli tak akurát.. 🙂 🙂

magimary
15. sep 2009

mati a akú máš stanovenú dg... 😕 ?
to, čo spomínaš, mi asociuje hellpsyndróm (ale zase ten sa prvýkrát objaví až pri prebiehajúcom vysokom tehotenstve)...
opäť platí, ignoruj ma, ak som otravná a zvedavá... 😉 😔

martina_maxian
15. sep 2009

magi, tak to som rada, že ti bolesť odchádza... 😎

magimary
15. sep 2009

no, už je len chvíľkami...
aspoň ľahšie zaspím... (dúfam)...

najjulinka
autor
15. sep 2009

idem ja do hajan........... dobrú noc....

magimary
15. sep 2009

no teda, juli nám odpadne?

martina_maxian
15. sep 2009

magi ja nemám ženské problémy,,, mám choré srdce a nesmiem byť tehotná... ale zajtra sa to dozviem na 100% ... kardiologička robila milion vyšetrení a zajtra sa definitívne vyjadrí.... dostala som aj strenty do ciev... ale je to na dlhú debatu... ☹

magimary
15. sep 2009

ja mám zajtra schôdzu v "práci"a Zajik má zajtra presne 9 mesiačikov!!! (teda už za chvíľku, za jeden a pol hoďku)...
a už nám normálne začína chodíť!!!! za ruky... je nenormálne rýchly!!! a vyšli mu prvé dva zúbky!!! 😵

martina_maxian
15. sep 2009

Juli neodchádzaj... 😉

najjulinka
autor
15. sep 2009

Pááááááááááááááááááá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre