Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
20. sep 2009

dithiaden jej už dali skor koli opuchu.. .ale, neviem nakolko je opuchnuta este... včera vraveli mi, že už to je v pohode.. .tak neviem či je už vobec, alebo že malilinko a nevidno to.....

cairka
20. sep 2009

ale podstatné je, že je to lepšie 😵

najjulinka
autor
20. sep 2009

hej...... ono ju priali do nemocnice už bez teplot v podstate... takže asi tak.... občas dumam, že keby bola naša doktorka, tak v nemocnici možno ani neskončime.. .ale kdže nebola a išli sme na pohotovosť.. .

cairka
20. sep 2009

to je možné...ale hlavne že jej je už dobre 😉

najjulinka
autor
20. sep 2009

inač neviem čo za noc bola, ale Marketa jačal pred desiatou... Dominika o polnoci........ 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
20. sep 2009

N manžel volal.. .že na nerv. že nemaju vychádzať z izby.... že su tam kde ležia deti s bronchytídou...... ostatné deti su inde.. lebo že je chlap tak mu našli len tam izbu.... Lucka mrnčí, nič nekce... že stale len von kce ist..... a ked sa neda, tak spi.... takže fakt supovo... takže celý den prespi, nevydá ani kus energie, tak nebude mať ani potrebu prijmať energiu..... miesto toho bronchytídoví boli pozatvarani, tak su karol s Luckou zavretí.......... a že okno maju také v zakuti, že nič nevidia, len oproti mur či čo.. že už 2x od piatka im aspon pipinky prileteli na dohlad, tak to kukli... no že na nerv.....

cairka
20. sep 2009

juli 😖 to je na figu...my sme hrali pexeso a karty, len to u vás ešte nie je možné...ale veve si rada pozerala "karty" už skôr - máme také mackopoo-ovské kvarteto, tak ak ich niekto pôjde kuk, možno by stálo za skúšku, veve pri tom presedela aj pol hodiny a podľa toho, čo o lucke píšeš, ona je tiež taká, že by sa vedela zabaviť s tým na chvíľu...a "divadielka" s bábikami, plyšákmi... no nezávidím veru...

najjulinka
autor
20. sep 2009

no na celý čas len mnaučí, že von.. ma tam aj knižky, ale už toho ma po krk...... ostatné deti maju hernu, televizorovnu... a ona tam v tej nemocničnej izbe bez vyhladu... no na nerv.......... ž ju proste NIČ nebaví.. .že už len von kce....

zicon
20. sep 2009

ja nechcem byt buric, ale za tychto podmienok by som to vydel na reverz dnes a basta. Clovek si nesmie dat so sebou hupat len preto ze nemocnica chce prachy za dusicky.

najjulinka
autor
20. sep 2009

no vies.. už aj manžel zvažuje revers.....

cairka
20. sep 2009

je to na figu...na druhú stranu skúsenosť od nás je, že ked už nemusia dieťa držať v nemocke, tak prepúšťajú a teda keby boli u nás, by som povedala, že asi vedia, prečo ju tam nechávajú...ale možno u vás je to iné... my sme dvakrát odchádzali z nemocnice bez prepúšťacej správy a po tú sme si prišli až po pár dňoch, kedy až oficiálne prepustili ...

najjulinka
autor
20. sep 2009

no my sami netšime preč ju tam držia... nastupovala do nemocnice preto, že nebol moč... nemaju ho o vela viac odvtedy........ a teploty nie su a ani nič....... ale cele mi to pripada ak blba zhoda nahod.... proste Lucka horučkovala jednu noc, potom ešte teplotovala jeden den a koniec odvtedy... a trčí tam v izbe zavretá.. manžel bude zrelý na kolaps asi...... 😢 😢 😢 Lucinka znudená... tak kce hajať.. ale ani prsty si cmulať nemože, tak tam asi prmnauci pol dna, kým zaspi..... akože výdaj energie nulový... moj manžel tam nemá chuť jesť.... a čo Lucinka, ktorá už voobec nechape o čo ide....... že už ju manžel aspon tak anučil, že musí velku lyžicu vody vypiť a može na chodbu. .že už sama pýtala , aby mohla ist von... a aj to ma teraz vlastne zarazene...... na izbe ked som dobre pochopila, tak chladok, že im tam ešte fučí cez okna.. .takže ani horuco, žeby samo ju to nutilo piť..... no proste prostredie a situacia taka, že nema prečo čosi do seba pchať.... z nudy vycumla flašu... ešteže manžel prezieravo 3x denn objednal Sunar.... ja neviem.. .cele je to na figu.................... až mam blbý pocit, že sme v piatok tam už ani nemali ist....... len človek ma strach.. .čo ked nahodou...... tak v piatok išli..............

najjulinka
autor
20. sep 2009

Tak som voalala Karolovi. tka že dnes sa ozval.. a že ked budu vysledky dobre, že ešte nemaju všetky vysledky a že ked to odpuchne, tk že pondelok - utorok by im mohli schvaliť odchod.... s tým, že sestrička im dovolila ist spolu na obed .. tak aspon do jedalne sa s nou prešiel..... a že teraz trošku čital, že kcela čitať... tak som ešte poradila karolovi, že nech vezme z hračkarne kočík s babikou ked je a nech sa poobede o babiu staraju... no j tam clap.. jemu vymyslanie hier tak dobre nejde... ale aj tak je to tam moc obmedzené.....

cairka
20. sep 2009

ved práve, že v piatok to vyzeralo kadejako 😒 netreba riskovať ...

najjulinka
autor
20. sep 2009

no j blbe aj to, že sa tam striedaju lekari.. a v podstate štvrtok povedala lekarka, že ked v piatok ebude moč, tak treba nastupiť.... možno karol nemal nastupiť, ale sa v piatok lekarky spytať či treba hospitalizovať a možno by nebolo treba.. .to už bola bez teplot.... len proste mohol to inak naformulovať a možno by sa druhá doktorka rozhodla inak.. ale ked prišiel s tým, že v štvrtok povedala, tak už to bola hotová vec asi.... ono nepila lucinka moc v piatok... ale aj tak nič jej nedali, žiadnu infuzku.. sme myslei, že aj preto musí...... ja zas pozerámna kožu a ono dehydratacia sa na pokožke ukáže dosť rýchlo. .ako bábo nepila a mala stale suchu kožu, taku doslova od nepitia... ked bola u nas 2 mesiace tak malagrcačko-sračku a to boal vysušená kož uplne.. .tiež nebola lekraka naša a sestrička mi len poradia čo a ako - v podstate to čo som vedela (ryžový odvar, ryžu, banan....)... a po tomto zážitku mam pocit, že keby som vtedy išla na pohotovosť, tak sme prijaté okamžite... ked teraz pre nič za nič v podstate.... 😒
joj lekarku mame taku zlatu, ale 2x Luca chorá a 2x tam nebola 😀 😀 😀 proste zhoda nahod.. ja asi našej doktorke poviem nech mi hlasi kedy bude mať dovču a ja si na ten týžden zaobstaram doma vypomoc a sa nachystám na to, že bude Lucinka chorá..... a že jeden z nás bude okoloLucinky obskakovať.... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. sep 2009

Poobede sa chystám s detmi do mesta.. Takže zložíme štvorčatový kočiar... Už babi zjednavala, či jej dam 5-1 minut pokočikovať... že mi donesie kotlikový gulaš.. tak som ej napisala, že za 5-10 minut to musi byť vela gulašu... 😀 😀 😀 ale asi ju využijem a skočím do Billy na nakup... 😀
Ale inak sme s babi normálne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. sep 2009

5-1 = 5-10 😀

cairka
20. sep 2009

juli, to tie gény 😝 😀 😀

najjulinka
autor
20. sep 2009

som pridalajednu foto zo včera....

cairka
20. sep 2009

deti sú úžasné 😵

najjulinka
autor
20. sep 2009

to je foto po včerajšom venčení. .ako sme sa vratili z ihriska....

cairka
20. sep 2009

volala som s yukki, pozdravuje vás 😉 a zajtra ráno na ňu myslite 🙂

najjulinka
autor
20. sep 2009

budeme....... mame tu nejake nemocničné obdobie na konovi... 😒

cairka
20. sep 2009

veru...

najjulinka
autor
20. sep 2009

Prečo ked deti spia, tak ten čas tak rýchlo uteká........ 😖

zicon
20. sep 2009

ja by som to asi za tychto podmienok rychle vzdal. Naco tyrat dieta

najjulinka
autor
20. sep 2009

Tak štvorčatový kočík vyvenčený po Hlavnej ulici... No dobrá atrakcia sme.. .ale ludia jak telce.. .jejkaju, všade počuť, že "aha", ale aby uhli z cesty , tak to ih netrkne....

dioliana1
20. sep 2009

juli to maju podivanu, takmer všetky farby zemegule.... 😀 😀 😀

katarinkamt
20. sep 2009

Dobry vecer, dievcata, obdrzali sme z UPSVaR oznamenie, ze sa mame dostavit na "aktualizaciu", mozete mi prosim vysvetlit, co to vlastne je a ako to prebieha? Dakujem, pekny vecer

ralanka
20. sep 2009

Katka máš IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre