Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
7. okt 2009

No lepsie ako kusnutim.

cairka
7. okt 2009

juli, aj veve po každom novom zube týždeň škrípala kým si zvykla, že ho tam má...našťastie už má všetky 😎

magimary
7. okt 2009

nie je to síce o adopcii, ale je to silné... 😖 😔 🙄:

http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/206689/Zasa...

martina_maxian
7. okt 2009

magimary,,, výborný a pravdivý článok... ☹

najjulinka
autor
7. okt 2009

Dnes by sme mali byť myslím v novom čase... 😉

martina_maxian
7. okt 2009

Juli, tak ho idem kúpiť... som zvedavá... 😀 😀 😀

magimary
7. okt 2009

juli, super! 😉 😅
a viac v printovom článku nie je? iba toto, čo aj tu? 😕 🙂

mne sa práve telefonicky ohládsila návšteva so sociálky 😅 , ale musím sa smiať, lebo je to práve pani, pre ktorú som robila sériu prednášok o NRS po celom našom meste..., takže sme spolu úzko spolupracovali... 😅
je to také zaujímavé..., aje teraz v telefone sme sa na tom smiali... 🙂

cairka
7. okt 2009

juli, ty potkan 😀 to neber osobne, len sa mi páči reakcia v diskusii 😉 ale v článku moc nenapísali...

ináč veve má zas zimnicu a momentálne 39,9, leží na mne, volala som mudre, tak máme počkať do zajtra, ale začína kašľať a chrčať...konečne som ju aspoň na jablko ukecala, lebo dnes ešte nič nejedla...

martina_maxian
7. okt 2009

Juli to je super,,, a tie mená dvojičkám zmenili zámerne?? nevolajú sa náhodou Marek a Markétka???🙂 Inak zajtra máme posledné sedenie u psychy,, tak snaď budú čoskoro naše.. 🙂

zicon
7. okt 2009

Kokso tak to bol inteligentny prispevok

najjulinka
autor
7. okt 2009

no ja som ešte nič nestihla prečítať.. .máme rozruchu a rozruchu... Modre z Neba sa asi nezdá až na najvyšších miestach.... ale to je nič.. .oproti druhému telefonatu - kolegyna čo mala v profi dieťatko, tak ho adoptívna matka vrati do domova... tak ide vybavovať, nech sa vrati k nej... on sice už mesiac ma miesto neho iné dieťa,a le nech jej daju aj jeho naspäť......... nemam slov... zlatý chlapec.... žiaden grázel...... mi je až zle.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

najjulinka
autor
7. okt 2009

v printe je asi viac foto...

najjulinka
autor
7. okt 2009

zmenene je zamerne.. nemala som na to povolenie od riaditela, tak sa to urobilo tak ako sa može aj bez povolenia... 😉 bolo to narýchlo...

cairka
7. okt 2009

adoptívna vráti? 😨 to bol len v predadopčej ešte asi, čo...ale to je jedno, chúda dieťa 🤐 aké veľké?

maznacik007
7. okt 2009

juli pekne foto v NC... ten prispevok no comment

a to vratenie.. no to snad nie je mozne... nemam slov.. chudatko...

najjulinka
autor
7. okt 2009

v predadopčnej.... školkar je malý

zicon
7. okt 2009

Tak to fakt hroznnee

Ozaj ako je to s pripravou? Pri kazdej adopcii, pestunstve ju treba?? Alebo ak som raz absolvoval doma mam osvojenca tak uz nemusim??

cairka
7. okt 2009

takže si to už plne uvedomuje 😔 bobatko maličké, kde mala tá mater hlavu ked ho brala 🤐 snád sa podarí aspoň to, aby išiel k tej svojej profi, aspoň nejaká istota pre neho

mata2
7. okt 2009

ahojte,
u nas v noci prsalo....samozrejme mi zmoklo pradlo na snure 😠
to preco vracia toho chlapceka??? 😲 to ho poznaci na zbytok zivota.... 😔

najjulinka
autor
7. okt 2009

cairka tak asi pojde k profi, len nemože užaj a už je v domove,a le navštevy ma profi povolene, aj postielku už jej presťahuju k nej... a pozajtra to asi už pojde všetko....... no držme palce.........

cairka
7. okt 2009

držím mu palce...nech sa s tým popasuje 😒

najjulinka
autor
7. okt 2009

že tam strašne plače 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

pupaviena
7. okt 2009

sa mi to teda dost zle cita, preco ho vratili?stalo sa nieco vazne?my mame maleho doma 9 mesiacov, si neviem predstavit, ze by siel prec...muselo byt nieco vazne na pricine...

zicon
7. okt 2009

A jak je stary??

cairka
7. okt 2009

sa mu nedivím...
mňa by tiež zaujímalo skutočné prečo...a po akom čase, koľko už bol v rodine? keby bol už väčší, že nejaký malér by vyrobil, ale čo môže škôlkár také strašné vyviesť...

maznacik007
7. okt 2009

zicon musis si urobit min. aktualizaciu.. zavisi to od subjektu kt. ta pripravoval. kde sa ako dohodnes.. a od casu kedy si robil pripravu k adop. Kubka...

Juli ta sa aj hrozne cita... nieto ze to chudacik maly musi prezit.. a skolkar... sa to je hrozne... ako to nechapem.. ze niekto si uz dieta zoberie.. a pochvilu si to rozmysli... ako keby to bola hracka alebo co...

zicon
7. okt 2009

Kokso, nuz az trase. Daj podrobnejsie info

mata2
7. okt 2009

julia,pod tym tvojim clankom sa uz rozbieha diskusia... 😠 😠 😠

maznacik007
7. okt 2009

tak dalsia perla.. D. mal termin ockovania.. lebo je pozadu v ockovacom plane.. a mne to nikto nepovedal.. do povolenia mu dali ze je ockovany podla planu.. ale volala som dneska s lekarkou... no tak to poriesime.. proste vzbavujem vybavujem... vkuse... cosi...

idem kuk na tu diskusiu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre