Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
7. okt 2009

No teraz pozeram modre z neba, ja to mam velmi rad. Kamaratka tam bola cca rok dozadu. A od vtedy tam bola asi 10 krat ako komparz aby mohla vidiet rozborila, jej manzel, ktory jej ten sen navrhol, zobral celu rodinu na DOD markizy len aby sa stretol s Rozborilom.

Neuveritelne co poroby s clovekom telka - ides aj ty Najjulinka nahanat Vila. Ale vraj je to super fajn chlap je to pravda??

pupaviena
7. okt 2009

dobru noc

zicon
7. okt 2009

Bru bru

martina_maxian
7. okt 2009

ahojte pisateľky,,, konečne doma z práce,,, a pritom na nič iné poriadne nemyslím, len na koniec prípravy a na dvojičky... Baby, mne už z toho asi fakt prepína... 😒

lenkove
7. okt 2009

Jej, Pupavienka, ty si mila ku mne, ze profimama 🙂 ja som nikto zatial, ale budem (raz) adomama 🙂 a to "nase" som myslela baby z fora 😀 Sonicku a Amalku si uz tusim rezervovali chalani Mati2 😉 no a Veve ma Sebastianka 😀 😀
ty mas kolko deticiek?

najjulinka
autor
7. okt 2009

zicon mne sa javi rovnako na živo ako v telke... no je to človek z mäsa a kostí... ja taketo veci celko nechápem... akože keby išlo o Johna Lennona, alebo fakt kohosi, ale Vilo je len moderator.. ale aj pri nakrucani sme zažili, že sa s nim chcel ktosi odfotiť... naša suseda ho chudaka vyobjmala a že aka je šťastna, že sa ho dožila naživo... no uplne hotova.. myslim, že nam bola taka vdacna za to stretko, že preto sme dostali potom od nej navarené fantastické buchty na pare..... že sa nam kcela podakovať za Vila... 😀 😀 😀 tak za tie buchty by som ho teda ešte dajak zlanárila, len neviem ako... 😀 😀 😀 možno ked nam nejaké baby podrastu , tak budem pýtaťzas vložky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 snad sa suseda dožije....

zicon
7. okt 2009

Po prvom tyzdni ti bude prepinat a budes vzdychat "ZLATA ROBOTA"

pupaviena
7. okt 2009

asi este nejdem spat, ja mam dve, ale nie ako profi ale ako mama...

martina_maxian
7. okt 2009

zicon, myslíš?? ty si ako dlho tato??? 😉

pupaviena
7. okt 2009

my sme ich dostali naraz...dva a styri

lenkove
7. okt 2009

Zicon
a vy nemate nejaku nadej na Kubikovho bio surodenca, ked tak pises o tych "nevlastnych" 😀 nie si trosku paranoidny plus neprecenujes tie tzv. ciganske "geny" ??? 😀 😀

Mati,
aj mne prepina.. Niekedy som taka odveci sama pred sebou.. 😖 ale zit sa musi, potom na materskej si budeme fakt hlavy buchat, ze sme si mohli radsej uzivat 😀 ja pisem pracu a pijem pri tom vino 😎 😀 to si o par rokov nebudem moct dovolit 😀 😀

zicon
7. okt 2009

Ale v tom je uzasny - niektory su upne iny nazivo ako v telke - nazivo egoisticky k... a v telke stredobodom sveta a absolutne empaticky.

najjulinka
autor
7. okt 2009

inak idealne 2 pary budu, ked sparujeme dvojky... čo t yna to mata2??? Vsetci maju krstné mená na M... no to by bolo.. cipana... 😵

pupaviena
7. okt 2009

damy, uzivat sa da aj na materskej...phd. sice nedopisem, ale to ostatne...

zicon
7. okt 2009

Nuz ja niesom paranoidny to je typ chlapskeho humoru

Deti vlastne mat nemozeme ak nechceme doma dieta slepe a este mentalne retardovane - plne prejavy manzelkinho syndromu, ju to len lizlo.

martina_maxian
7. okt 2009

lenkove,,, len ja myslím len na to, aby som rýchlo stihla dokončiť prípravu, aby mi deti niekto nevyfúkol, lebo ja som sa do nich asi beznádejne zbláznila.. 🙂 a rozmýšlam, či ešte vymeniť byt za vačší, poprípade konečne začať stavať dom,, alebo čo... fakt mi už hrozne šibe... A najradšej by som bola, keby sme boli na vianoce už aj s deťmi... s Julkinymi dvojičkami.. 🙂 🙂 🙂

zicon
7. okt 2009

Pozri sa, ono ked mas vyhliadnute tzv. problemove deti t.j deti ktore sa tazko umiestnuju tak mas dost velku sancu na obidenie toho poradovnika.

lenkove
7. okt 2009

Zicon.
ja som myslela Kubikovho bio, nie vasho bio 😎

a chlapsky humor, ahaaaaaa 🙂 ale to sa nevylucuje s tym byt paranoidny 😀 😀 😉 😉

zicon
7. okt 2009

Kubik ma bio sestru, ktora zije z jeho mamou a sa on prikladne stara a neviem ze by sa chystala mat dalsie.

laculik
7. okt 2009

lenkove, akoze nebudes moct? jasne ze vsetko sa da stihnut a aj popri malych detoch a dokonca aj uzivat. Chce to velky menezment, ochotne babky a spolahliveho muza, ale da sa. A to vinko ako bonus po dobre vykonanom dni 😀 😀 😀 .

lenkove
7. okt 2009

Pupavienka
no, preto sa snazim PhD dopisat predtym, len ci to vyjde 😀 lebo chcem aj problemove a tu ma Zicon strasi s obchadzanim poradovnika 😀 😀

Zicon,
aha 😒 dobre pre to dievcatko,no.. a Kubika nechcela... 😖

Juli,
dvojky su super sparovane 🙂 a do Ikei sa dostanete, nemaj boja 😎 ked si nieco zaumienis, tak sa ti to splni predsa! 😀

zicon
7. okt 2009

Inac som zistil ze sa da klikat na odkaz o hlasovani opakovane, 😀 😀 😀 tak pls za mna este zahlasujte tu je link

http://www.markiza.sk/bez-servitky-anketa?offse...

Diky za hlasy.

lenkove
7. okt 2009

Laculik
no ved to, ten obetavy muz je kamen urazu 😉 on je uzasny ale nemanazovatelny, musi chciet 🙂 a niekedy je taaaaaaaaake tazke presvedcit ho, ze chce 😀 😀

lenkove
7. okt 2009

Zicon,
klikla som 😉

Mati
to je to, hniezdenie 😵

najjulinka
autor
7. okt 2009

lenkove vieš, len či tie gulky bud tak dobre chutiťpri 5 urevancoch a pod.. či mito proaste bude v tej chvili stat za to... som zvedava.. .tak daleko sme ešte nikam nešli s nimi...... takže ako to zvládnu...

martina_maxian
7. okt 2009

lenkove, ale ako to všetko urobiť a v akom poradí a hlavne čím najskôr??? hmm??? ☹

martina_maxian
7. okt 2009

Julka, ja ti prídem pomocť povarovať... 😀 😀 😀 😀

lenkove
7. okt 2009

Najjulinka
jednoznacne treba obetavy tim.. si si mala vysnivat aj navstevu Ikei.. Budem na vas mysliet, idete autom, vasim?

Martinka
hlavne nekombinuj 😎 je to ako ked ti pride dietatko z bruska, co sa da spravit spravis, co nie nechas na neskor. Dolezita je pohoda 🙂

laculik
7. okt 2009

juli, kupis marezeny, a doma ked deti budu drichmat uvaris a spráskaš a povies si, ze toto je to, po com som tuzila? 😀 😀 😀 my sme tiez pred par mesiacmi dostali na Kotbular velku chut, tak sme tam nabehli a poviem Ti, uz to nie je ako volakedy. len sme sa s MM zhodli, ze asi sme uz moc rozmaznani vselijakymi jedlami, ved predsa sa chut kotbularu nemohla zmenit 😅

zicon
7. okt 2009

Nuz nacpi gulkamy 5 deti a revat nebudu. 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre