Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
7. okt 2009

lenkove, máš úplnú pravdu... 🙂

martina_maxian
7. okt 2009

už všetci spíte ???

zicon
7. okt 2009

Nie ale chytame sa, dobru noc

martina_maxian
7. okt 2009

no, mne sa teda ešte nechce.. 😎 😎 😎 😎

najjulinka
autor
7. okt 2009

no ked budem cpat ich, tak nenacpem seba.. .a ja kcem kotbular!!! zicon tie tvoje rady... niekedy žasnem....

brulka
7. okt 2009

mati ty si nejaka neznicitelna 😉 mas tam IP

najjulinka
autor
7. okt 2009

Dobru noc. Skončili aj Kosti a ide sa do hajan 😉

zicon
8. okt 2009

Dobre rano

yukki
8. okt 2009

Dobré ránko, podarilo sa mi dočítať tú príručku Romské dieťa v NRS....je to veľmi dobré, skutočná biblia pre nás.
Ktovie ako Vaneska a Cairka, akú mali noc....

cairka
8. okt 2009

ahojte, ja hlásim zdravé dieťa 😕 teplota 35,6 😅 a to od večera nemala lieky, lebo o polnoci už mala len 38,3, tak sme to riskli bez. 😎 ešte je taká nejaká zničená, stále neje a zvláštne dýcha, akokeby stále dýchala z hlboka, pri tom nos nemá plný...uvidíme, možno to sú už len dozvuky po tej horúčke

magimary
8. okt 2009

ahojte!
cairka, super, že už je lepšie... naši chlapci tiwž mali teraz poslednú chorobu (asi pred mesiacom) takú, že mali 1-2 dni horúčky 40-41°C a potom prešli do úplnehop zdravia... 😨 😅 , a u nás to tu takto "kolovalo" u mnohých detí z nášho okolia, taký nejaký "mrcha"vírus... 😉
verím, že bude fajn...možno s nejakými doznievačkami, ale hlavne už bez tých vyčerpávajúcich horúčiek...
my máme dnes o dvoch návštevu zo sociálky... 😉

rita55
8. okt 2009

caute ,my sme teda natalka prevracala celu noc a rano uplne v pohodicke vstala len mamina je rozbita ☹

cairka
8. okt 2009

rita 😖 držte sa

magi, ty možno budeš vedieť - veve mi už pár dní kašle, ale som myslela, že alergia, ale možno to malo byť upozornenie na chorobu 😒 totiž kašle viacmenej, len ked leží, ale pri tom tvrdí, že ju bolí hrdlo, keby ju boleli priedušky, tak to beriem, že ked leží začne kašľať, ale prečo hrdlo, aj vstáva s tým, že má hrdlo úplne zanesené, ale po chvíli ako je hore sa dostane do normálu a len veľmi máličko kašle 😒 teraz šla spať a zas ako ľahla, začala kašľať 🙄 a ešte od včera má taký žltý povlak na jazyku aj celých ústach, aj po umytí zubov, tušíte, čo to môže byť? asi sa zajtra tej mudre nevyhneme, nech ju kukne a popočúva 😒 ináč trocha jej stúpla teplota, ale nič strašné, ani 38 nemá 😎

najjulinka
autor
8. okt 2009

Ahojte. Tak mame za sebo s troma kusmi neurologiu.. takmer hodina apol v čakárni a potom ani nie pol hodka v ordinácii. 3x celá zborka rozborka... no ale začinam maž asi prax, lebo mi to išlo rýchlo... a už aj s lekarkou zladené.. ked yšetrovala pir stole, ja som podpisovala.. kým vypisovala papiere, tak ja som jedno obliekla, druhé vyzliekla...

najjulinka
autor
8. okt 2009

Inač som kupila Ergo, ale tak sa mi marí, že muž ho na seba nenatiahne.. .že je to také mini okol pasa.. ja mam rezervu asi 5cm...no možno som ešte neobjavila všetky uvolnovače popruhu... len včera po tme som sa s tým ondela... ale vyzerá to dost minimalisticky... a čítam na krabici, že pre bába od 7kg do 18kg... hmm.. Domča má tesne nad 7kg, ale Lucinka 7 kg nemala ani v roku.... som myslela , že je to taký všeobecnejší nosič.. nie až od 7kg...

najjulinka
autor
8. okt 2009

aha.. už som našla.. oni ten pás zgumičkovali. je dlhší okolo pása. .tak aspon to.. natiahne aj muž... 😝

pupaviena
8. okt 2009

zicon: a ta sestricka tvojho syna je mladsia ako on?

mayap
8. okt 2009

kde ste všetky? čo využívate posledné teplé dni?

my sme boli s malým u alergologičky a on je zdravý... 🙄 . a to mu zelený (s prepáčením) sopeľ trčal z nosa, kašľal na celý svet, ale je zdravý... a ja som asi paranoidná mater...

pupaviena
8. okt 2009

ahoj, my sme sutazili po tyzdni v skolke o najzelensi sopel!!! 😝

najjulinka
autor
8. okt 2009

My ešt neškolkujeme... 😀

martina_maxian
8. okt 2009

ahojte baby, aj ja som tu,,, 🙂 dnes sme skončili s prípravou... 😎 😎

mayap
8. okt 2009

pupaviena,
a aká bola prvá cena?

no ja si musím hľadať novú alerg., lebo som tej našej dnes tak od srdca povedala svoje... 😠 😠 😠
čo by som dala za to, aby som mala zdravé dieťa, ktoré by som šupla do škôlky a ja by som išla do roboty. peniaze by sa nám zišli, materská nikoho nespasí... a vôbec ma nebaví behať s malým 4-5 krát do mesiaca po vyšetreniach a už vôbec netúžim 3 krát ročne na zhruba 2 týždne zakotviť v nemocnici , kde má malý absolvovať kopec nepríjemných vyšetrení... 🙄 .
Maťko býval chorý oveľa menej a toho do škôlky neodporúčala , skoro ma zožrala, keď som ho tam dala aj napriek jej zákazu. Paťo má kopec problémov a ten by do škôlky mal ísť, lebo je na mňa veľmi naviazaný... 😝

najjulinka
autor
8. okt 2009

blahoželám Martina. A ako to vyzerá?kedy budete mať zaverečnu spravu? Ako vaše tety na urade? vedia, že si maju švihnuť? su ochotne si švihnuť?

mayap
8. okt 2009

martinka,
blahoželáme... 😵 😵 😵

martina_maxian
8. okt 2009

Juli, zajtra bude správa,,, alebo mala by byť,, ráno nám zavolá, no a v pondelok ideme podpisovať zaradenie do zoznamu do Ba a povedala, že si vvyžiada aj nejaké nové info o deťoch a že nám dá pozrieť aj nejaké papiere o nich... Som jej vytlačila ten članok z netu čo bol o vás a som jej povedala, že tieto dvojčatá chcem...
A v BA povedali, že sme prišli v hodine dvanástej, lebo vraj už by išli na medzinárodnú adopciu... tak sa stráááááášne teším.. 😀

najjulinka
autor
8. okt 2009

No som zvedavá či si naše dvojičky nájdeš a čo sa o nich dočítaš.. Lebona nich sme sa nevypytovali nejak extra... Takže v podstate o nich ani nemame šajn (z kade su, prečo su tam kde su tak...) 😀 😀 😀

najjulinka
autor
8. okt 2009

wau martina!!!! wau, wau , wau!!!!!!!!!

martina_maxian
8. okt 2009

mayap ďakujem, nenormálne som na tento deň čakala,,, bolo to už na nervy,, 😉

cairka
8. okt 2009

mati, gratulujem, vidím, že už to máš naplánované všetko 😀 držím palce, aby to vyšlo 😉

martina_maxian
8. okt 2009

Juli, to som zvedavá aj ja, ale pevne dúfam, že áno a uvidím čo sa dozviem... aj keď to pre mna nie je až tak veľmi veľmi podstatné.. Podstatnejšie je, že ich chcem mať doma navždy.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre