Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
14. okt 2009

tak nam povedal, že čim čerstvejši... ale že v pohode z predošleho dna.. .teraz kaká tak všelijak... a poobede su najväčšie šance. .aj najviac pišá a aj najmenej kaká 😀 😀 😀

magimary
14. okt 2009

matimaxi, ako pre "Tvojich" drobcov:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6890682
ale skôr až na jar... 😉 😅

inak aj Zajuško teraz tak divne kaká...už mám normálne hrôzu prebaliť ho (ale nie kvôli zápachu), ale kvôli tomu, čo nájdem na zadočku... ☹ 😢 😖 , už týždeň ma takú dráždivú kyslú agresívnu stolicu, že mu okamžite vyžiera rany na riťke... ach, 😢 , ked to vidím, bolí ma to aj zaňho... zlatíčko moje...asi mu škodí niečo v strave...no vylučovacou metódou mi to sedí jedine na lepok...( 😨 😔 😖 )... som z toho chorá, akurát sme sa s tatikom dohodli, že úplne všetkos lepkom vylúčime a uvidíme, či to pomôže... ak nie, gastroenterologička nás neminie ... 😝
ale fakt hrozne (a ešte aj často) kaká... ☹

a ešte, juli, dá sa pozrieť joj-ka aj live? zase pôjde futbal a ja tu z kože vyskočím... 🙄

laculik
14. okt 2009

maznacik, to je v podstate jedno kde to vytvoris, hlavne niekde. a potom cez IP posli heslo 😉 .
Inak, tiez nechapem co sem chodia ocumovat "tety" 😕 😕 😕 ...
Martina, mali su zlatucki, v lete sme boli spolu na pobyte, moja svokra sa uplne do nich bachla a to je co uz povedat. Maju toho vela za sebou, ale sak zabojujete 🙂 Hlavne je, aby ste boli obaja presvedceni ze to su ONI.

laculik
14. okt 2009

jeeej magi, podobny kocik ma nas maly, uz dost dlho sa v nom sice nevozil. ale ma! 😀
Inak vy ste uz vytiahli pancuchy pre deti? ja este nie ale boli tu dnes 4 C, a zajtra tiez, tak rozmyslam, ze uz vytiahnem.....

magimary
14. okt 2009

ja som vytiahla včera a cestou k zajednaniu sedačky som im ich šupla do škôlky-akurát boli vonku a fučalo ako besné, tak učiteľka povedala, nech si ich idú hneď obliecť, lebo že ešte budú dlho vonku, že sa to oplatí...no a zajtra ich majú nachystané tiež...
hej, viem, že aj ty máš nurse...a mne sa na tomto páčia tie srdiečka na ramienkaxh (o.i.) 😅 🙂

cairka
14. okt 2009

aj veve mala golfky nurse 🙂

najjulinka
autor
14. okt 2009

ja som pančuchy vytiahla... dnes sme boli len s kočikoma to ked sedia tak treba... a hlavne ked nas sople a kašle tak nejak tu lížu... 😀 😀 😀
no ab všetk ynaše odidene deti mali Nurse kočík??? 😀
neviem či sa da jojka live pozerať .. .dačo ano asi... netuším. .kukni na ih stránku...
my sme kukli modre z nebe jeden pribeh, nech vieme čo nas čaká... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

ja z celých urse tiež možem akurát srdiečka na ramenách ale nepáčia sa mi kombinácie farebne - proste inak nakombinované by sa mi viac páčilo...

laculik
14. okt 2009

aj mne sa to srdiecko paci velmi 😉 .
rozmysalm ci malej zajtra nedam tenke (silonky) pod gate - vnutri jej az tak vadit nebudu a vonku aspon nieco, sice ich nema moc rada, ani sa jej nedivim, ja nemam ani jedny a nenavidim ich 😅 . Asi ani juli nenosila, lebo minule prisiel maly na tanecnej k jednej mamicke a ochytaval jej prsty na nohach, lebo nechapal, ze co to tam ma. Silonky mala 😀 😀 😀 . Ale asi tri krat sa k nej vratil a nechapavo kukal 😀 .

najjulinka
autor
14. okt 2009

no lucia si ma odhala... j asilonky tiež velmi nieee... 😀 😀 😀

magimary
14. okt 2009

ja som neznášala (ako dieťa a ešte ako zdravotná setsra na praxi) silonky a ani teraz neznášam a ani jedny nemám... mňa to nenormálne svrbí na nohách... 😝 😝 😝
aj kvôli tomu nenosím nič suknoidné, či šatoidné... 😅

najjulinka
autor
14. okt 2009

ja suknoidnea šatoidné lubim v lete.. pekne to všetko vetrá 😀 😀 😀 ale v zime gate rzhodne... to zas vetrať v zime nič nekcem 😀 😀 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

u na sMarek imazolom je natieraný už... v septembri neviem čo ale deti nam zrazu zaparilo... a odvtedy nas to nejak neopušta, hlavne Mareka a Domču...

laculik
14. okt 2009

ja nenosim ani v zime pancuchy. jedine v Tatrach rytierky. a ani ja suknoidne a satoidne nenosim. jedine v lete kratke sukne obcas, ale to naboso s flipflopami.

laculik
14. okt 2009

u nas mala tiez vyrastla na imazole 😀 jedine, co jej zaberalo.

najjulinka
autor
14. okt 2009

mne pripada , že u mareka ani to nezabera.... 😖 ale vravim si, že možno bez imazolu by to bolo ešte horšie....

magimary
14. okt 2009

lenže nám už ani imazol nepomáha... 😖 lebo to už sú krvavé ranky... ☹
a keďže sa toho nemôžete zbaviť nebude to tiež zrejme len zaparenina...
zajik mal vždy riťušu peknú (vraj ešte v decáku ho liečili kvôli tomu aj na kožnom), ale u nás ešte nikdy nič takéto... a teraz je to jednozančné, že strava nesedí... 🙄 😒

najjulinka
autor
14. okt 2009

ja som a nalakal, ked to sadlo Marekovi aj na pišáčika... to som si neboa istá či to je ono.. jedneho rana som ho rozbalila a na konci mal bambulu a to už radsej som nabehla k leárke, či to je len zaparenina... vyzerala som asi jak krepá... lebo po osprchovaní a natretí obyčajným johnson&johnsonom proti zapareninám už to nebola bambula a je fakt,že potom na dalsi den to už nemal vobec.. .ale pred takými vecami an pipiku mam rešpekt.. .tak čo už.. .trapošina ulekárky, že koli zaparnine, ale radsej tak ako potom zle nedobre...

cairka
14. okt 2009

juli, a to si ho pred tým, ako ste šli k mudre neoprchovala? 😅 či ako?

mixka
14. okt 2009

ale fuj cairka, to musis byt taka cistotna 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

osprchovala predtým, vsak vravim, že už to mal u nej lepsie...

cairka
14. okt 2009

jáj, ja že u nej to mal ešte škaredé a osprchovala si ho až potom 😅

mixka, nemusím 😝 ale chcem 😎 😀 😉

najjulinka
autor
14. okt 2009

no prave, ž esom vyzerala u lekarky jak krepá.. mal tam trošku červené.. .žiadnu bambulu 😅

cairka
14. okt 2009

tak som to nepochopila 😅

mixka
14. okt 2009

ehm a co je to ta bambula na pipiku 😕 ???

cairka
14. okt 2009

mixka, to neviem, ale hlavne, že tam nemal Bambuľku, na to je ešte malý 😅

fuj, som hnusná 😅

mixka
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

mayap
14. okt 2009

nejako sa táto nevinná diskusia o detičkách zvrhla, nemyslíte dievčatá...? 😀 😀 😀

martina_maxian
14. okt 2009

čaute baby,,, čo to vy tu rozoberáte?? 😀 😀 😀

laculik
14. okt 2009

cairka!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre