Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mayap
14. okt 2009

mati,
týka sa to aj teba... 😉

cairka
14. okt 2009

ale aha, ako ste vykukli, predtým tu už ticho bolo 😉

mayap
14. okt 2009

ja som musela uspávať Paťka, zasa zaspal len pred chvíľou. neviem čo je to s ním... 😔
... no a nakuknem sem, a len čítam a čítam... ... kam to spejeme... 😀

brulka
14. okt 2009

tak to ste asi nerobili v muzskom kolektive.chlapi su este horsi. moji kolegovia ti rozoberaju vselico - do popuku niekedy 😀 😀 😀

mayap
14. okt 2009

inak, aj u vás taká zima? ja som dnes s Paťkom nebola ani vonku. ráno zostal doma so svokrou a pozeral zasa kravičku Connie. takže som obchod a poštu obehla sama... a potom permanentne mrholilo a fučalo...

martina_maxian
14. okt 2009

mayap, akože mňa??? ja nemám deti, ani zaparený zadok.. 😀 😀 😀

magimary
14. okt 2009

mati maxi, ale "Tvojho" malého sa to predsa týkalo úplne... 😅 😉 😀
a kočík si si všimla?

mayap
14. okt 2009

mati,
ale budeš mať... ...myslím deti, nie ten zaparený zadok... 😝 😀 😀 😀 a ak sa ti splnia tvoje sny, tak aj tohto dotyčného o ktorom je reč... 😉

cairka
14. okt 2009

ináč, aby ste si nemysleli, že som úchyl, ale u nás sa fakt pojem "Bambula" používa na malé slečny 😅

mayap, aj u nás tak bolo celý deň 🙄

martina_maxian
14. okt 2009

magi, ešte nie je môj,, tak ešte nie... 🙂 a kočík sa mi zdal taký nejaký maličký, nie?? ale tie srdiečka sú tam peknučké, to áno... 🙂

martina_maxian
14. okt 2009

Dobre baby,,, tak už riešim aj zaparený zadoček ... 🙂🙂🙂 ešte že vás mám.. 🙂

mayap
14. okt 2009

cairka,
a to je len začiatok zimy...
malý býva protivný, keď nemôže ísť von, no v takomto počasí to nehrozí... ešte nás čaká Blava a ph-metria, ktorú odkladáme od septembra, lebo je v kuse chorý. doktorku už z nás klepne, lebo od júla je bez liekov...

laculik
14. okt 2009

fiha, aka diskusia takto na noc. nabuduce ked budem chciet pokecat a nikto tu nebude, tak napisem nejake pikantnosti o muzskych ustrojoch a hned tu bude plno 😝 😝 😝 😝
mati, tu sa to berie, ze su uz tvoji 😉

cairka
14. okt 2009

no, ale ked prestane pršať bude fajn, len nech neprší nonstop celé dni.

my ideme budúci týždeň na alergo a sa obávam, čo mi povie...veve ked plače sa začína dusiť...a neviem, či to je astmatické, abo neurologické - vyvolané úmyselne...všimla som si to už asi pred dvoma mesiacmi, ale teraz ako bola chorá som už 2x zvyžovala sprej, našťastie to potom rozdýchala aj bez inhalácie...najviac ma štve to, že fakt neviem, či to je vyvolané abo nie 😖

mayap
14. okt 2009

baby a pozerali ste niektorá súdnu sieň, či ako sa to volá? ja som zachytávala len také útržky, lebo malí práve večerali , ale som mala dosť...

mayap
14. okt 2009

cairka,
veď aj to naše vrackanie sa stále rieši, či je to fakt také vážne, alebo si to (neviem ako, a čo by z toho mal), vyvoláva sám...

cairka
14. okt 2009

škoda, že sa to asi nedá spoľahlivo zistiť...

mayap
14. okt 2009

veď to, cairka
my máme reflux potvrdený aj na RTG, aj sonom, aj ph-metriou, len by nemal toľko vrackať... respektíve nie vtedy, keď nie je zahlienený...

no dúfame, že kým začne behať za babami, tak sa to vyrieši, lebo neviem či mi ho nejaká bude chcieť, grcoša jedného... 😀

laculik
14. okt 2009

mayap, ja som pozerala futbal. huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. vyhrali sme. Fakt historicky uspech.
Pekny priklad pre deti a mladez. Sa tesim, lebo kazda takato vyhra pritiahne viac deti k sportu. A sport (dovolim si tvrdit) je jedna dolezita cast z vybavy pre zivot. Howgh, tot vsjo z mojho sportlich preslovu 😀 .

laculik
14. okt 2009

jaj este som zabudla, ze malá dnes prisla zo skoly s tym, ze do nasho malého je buchnuta jej spoluziacka!!!!! Juli 🙄

mayap
14. okt 2009

no idem spať k môjmu grcoškovi... som zvedavá, kedy prelezie ku mne na posteľ, potvorka jedna... ... si na to nejako zvykol... 😠

cairka
14. okt 2009

mayap, určie vyrieši 😉
laculík 😀 😀 kiko iný don chuan 😀

mayap
14. okt 2009

laculik,
viem, že sme vyhrali, počula som od susedov nadšené pokriky... 😠 😠 😠
...no vždy lepšie, ako tie nadávky minule, keď sme prehrali... 😝 😝 😝

cairka
14. okt 2009

aj ja už idem...dobrú noc

laculik
14. okt 2009

aj ja idem, dobruuu.

najjulinka
autor
14. okt 2009

laculik, že mužské ustroje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 však Mareček je naša najväčšia baba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
14. okt 2009

ale Juli, aká baba,,, je to plnohodnotný chalanisko... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

dobru noc. idem do hajan.. zajtra rano karol ma opusti s luckiným močom a mna čaká áno s drobcami 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. okt 2009

Dobré ráno. Z Domči je riadny nenažranec.. .V poslenej dobe zas davame papť medzi 3-4 ráno... A to včera mala flašu aj po deviatej večer... 🙄

cairka
15. okt 2009

dobré ránko.
netuší niekto, kedy má prestať pršať? myslím, že už stačilo 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre