Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

vefi89
19. okt 2009

ach taaak. lebo mne to neslo do hlavy. ale toto je velmi pekne, ja obdivujem taketo zeny.
Zasluzite si velku uctu

zicon
19. okt 2009

Nuz to s tymi dusickami bol taky vtipek, nuz co zapalime sviecky, polozime kvietky pospominame a hotovo.

martina_maxian
19. okt 2009

ahojte, krásny pondelok prajem.... vidím, že vy tu už máte tému vianočné darčeky... Baby ja vždy a všetko kupujem na poslednú chvílu,,, asi som nikdy nemala kupekny darček skôr ako týždeň pred vianocami..... 😀 😀 😀

martina_maxian
19. okt 2009

kde ste baby??? varíte?? 😀

cairka
19. okt 2009

ani ma nehne 😀 vyberám veci malé, som sľúbila jednej známej...také na donosenie na doma

martina_maxian
19. okt 2009

ani mna dnes,,, mala by som isť ešte na kataster, ale tu je katá hmla,,, no neviem či to ja odšoférujem, keď ani na konic nosa vonku poriadne nevidno...

cairka a tu bundičku si opravila??? podarilo sa ??

zicon
19. okt 2009

Ja sa v decembry obchodom vyhvybab - nerad byvam udupany nakupochtivym davom.

martina_maxian
19. okt 2009

no vidíš zicon,, a ja asi potrebujem byť udupaná.. 🙂 ale možno sa to tento rok zmení.. 😀

mixka
19. okt 2009

ja mam navarene 😵 a zvazujem ci ist von ci co, lenka zacina kaslat a vypada to na dazd 😖

martina_maxian
19. okt 2009

mixka,, aj ja mám navarené zo včera... Mne sa ani do auta neche ísť a ty chceš ísť s nimi na prechádzku??? zima tam je,, nikam nechoď, aby neochoreli.,.. Inak a čo máš pre ne už pod vianočný stromček?? si písala, že už niečo máš.. 🙂

najjulinka
autor
19. okt 2009

aj ja mam avarené zo včera... a manžel vonku vetrá dvojičky... ja triedim veci sestre... tak ako sa pri troch detoch dá... čo nestihnem, nestihem.. .nebude mať 😔

zicon
19. okt 2009

Nech si prijde roztriedit sama nie??

mixka
19. okt 2009

martinka, ale s detmi treba chodit von, lebo po prve sa doma otravuju, vonku sa zabavia a unavia, lepsie potom spinkaju a papaju - co by nase nemuseli, lebo jedia za 3 drevorubacov 😀 ako ja od zaciatku chodim s nimi von za kazdeho pocasia, jedine ze je nejaky extrem vonku, tak nie

najjulinka
autor
19. okt 2009

zicon ožno ty pušťas do skrin kde koho,a le u nas to nie je vo zvyku 😀 😀 😀 a hlane tú cestu načo by merala.. .to by sa jej ani neoplatilo...

martina_maxian
19. okt 2009

mixka, je mi to úplne jasné,, to len tak o srandy som myslela, idem aj ja na ten katster a po úradoch pobehať...

cairka
19. okt 2009

no, 2 igelitky vecičiek vytriedené, môžem v kľude dopiť kávu 😝 je to sila, že veve nosila tie miniveci, a to chcela už pre 1apolročnú slečnu, takže nie tie najmenšie 😀

ináč, vy píšete aké máte divoké počasie - tu je dnes krásne slniečkovo od rána 🙂

mixka
19. okt 2009

u nas je zamracene a hmla zacina a fuka ☹

najjulinka
autor
19. okt 2009

U nás aj slnko vykúka,a el vietor fúka... ale dá sa.. kým neleje...

zicon
19. okt 2009

Ja veci vysipem s krabic, nech si triedi sama do skrin nepustam nikoho ani mole.

najjulinka
autor
19. okt 2009

Tak sice skrin mame malo a fungujeme a po krabiciach a igelitkách, ale predsa cosi aj v skrini máme... a hlavne tam treba tridiť.. čo je v igelitke to nemusim ani triediť.. .to už je vytriedene... 😀 😀 😀

mayap
19. okt 2009

ahojte,
hlásim krásny slnečný dníček... 😵 😵 😵
konečne sa Paťko vybláznil vonku... ...teraz ho ešte svokra zobrala k dedkovi pozrieť zajace...

najjulinka
autor
19. okt 2009

tak u nas to nejak stichlo zazrakom... a ja idem obedovať... 😀

laculik
19. okt 2009

ahojte, mixka ty si kde? sak tu svieti slnkooooooooo 😀
mixiatka su krasne, aj ,magin prvy 😉
zicon, ta diskusia ma byt az v stredu 4.11. !
dakujeme ku gratulaciam kikovym 🙂 a blahozelame silvinke!

najjulinka
autor
19. okt 2009

Dnes Lucka doobeda pobehovala v zimnom overale po byte po Kikovi čo máme... A teda v pohode jej bude dobrý asi až do marca.. .Je taký široký, že pod neho jej možem dať svetrov a svetrov... Na dĺžku rezerva ešte trolilinku, ale na šírku habadej... A To Kikovi bol akurát... To koli tej šírke Kikovej a Luckinej... Lebo on jak sa nenapasuje tak do šírky, tak je hned dlhší 😀 😀 😀 Takže ušetrené... To je 86ka... Potom by mohla skočiť rovno na 104ku - to mám 2 overaly také 😀 Ale asi na 104ku neskočí.. to na dalsiu zimu sa asi nevyhneme investíciam 😀 😀 😀

brulka
19. okt 2009

ahojte! kedze cas sa nam tiez krati a v poradovniku sa rychlo posuvame - chcela by som sa spytat na co sa treba pytat ked sa ide prvy krat na urad pozriet spis dietatka. co je dolezite na co netreba zabudnut? je dnes uz vela deticiek u profi alebo su este aj detske domovy plne? profi mamy vy mate prehlad su vobec deti do jednoho roka este v DD?

brulka
19. okt 2009

inak v piatok idem do navratu podebatovat. som zvedeva ale po telefone veeelmi mily pristup 🙂

najjulinka
autor
19. okt 2009

brulka sú aj v DD... DD ma na umestnenie do profi istu lehotu... resp. ma lehotu na diagnostiku... a mnohokrát sa za ten čas deti aj minu a idu dalej bez medzistanice u profi 😉

brulka
19. okt 2009

a aka je ta diagnosticka lehota? nemozu to male diagnostikovat v poradni ako ine deticky? ved diagnostikuju uz v porodnici nie?

najjulinka
autor
19. okt 2009

brulka možu.. je to vec decáku.. má na to lehotu, že si proste dieťa možu v DD podržať.. myslím 3 mesiace (resp. 12 týždnov) teraz je... kedysi bolo pol roka myslím... ale za to ruku do ohna nedam,za tie terminy...

martina_maxian
19. okt 2009

ahoj brulka,,, takže už si v plnom nasadení... 🙂 teším sa a držím ti všetky prsty... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre