Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
21. okt 2009

Ale Eli...akú smolu, našli ste si predsa malú! Tak ani nepíš, že smolu!

magimary
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eli77
21. okt 2009

No vies my sme z toho DD prisli domov s uzasnymi pozitivnymi pocitmi...ale fakt. Boli strasne mily a ustretovy...
Yukki jasne ze nemame smolu na dieta...za nu budem bojovat zubami - nechtami 😵 ale dufam, ze to pojde hladko...

najjulinka
autor
21. okt 2009

jeminku takže malu dali teraz do decáku z profi.... ach jaj... fnuuuk...

eli77
21. okt 2009

ale nieee...len profimama je na dovolenke tak mala teraz je v DD...vlastne mi ani nevieme zatial kto je profi mama...ale vraj na buduci tyzden na nu dostaneme kontakt aby sme sa dozvedeli viac info o malej...

najjulinka
autor
21. okt 2009

chudak malá. mi je do plaču, ked si to len predstavim... hrozne.. .aké šoky mala musi mať.... 😢

najjulinka
autor
21. okt 2009

To mna sa psychologička pýtala či som ochotna interacie tak ako pir Kikovi... Dvojička su moc citlive, takže v podstate pre nich duplovane potrebné, aby neboli šokovaní...

eli77
21. okt 2009

Ved prave preto by sme ju chceli mat co najskor doma...proste nech je u nas, kde ju mozeme lubit a dat jej bezpecny domov. Strasne by som ju chcela nosit na rukach, mojkat ju...vidim na nej, ze to velmi potrebuje...

magimary
21. okt 2009

juli, tak už aj Ty čitaš to, čo ja?!?
o chanelke?
jasne, že je na dovolenke profimama (veď musí byť)... 😔

eli77
21. okt 2009

Joooj Magi ved ma uz tolko nenapinaj...maznacik tu pravdepodobne nie je bo mi neodpisuje...prosim aspon trosku mi opis do ip co je problem s DD v Nitre...

najjulinka
autor
21. okt 2009

s DD v Nitre?? že je vychýreny bezcitnosťou k deťom ... To bohate stačí.... to sme vedeli dávno pred maznačikovým Danielkom my t na východe.... riaditelka robi razie u profi a sprdava ich , že nedodržiavaju domovacky režim apod... to je to najmenej.. .bere deti na dovolenku do decaku - povinne, tak isto na interakcie.... nejk divne sa tam tí profi a deti striedajúa tak... proste divné... niekde na konci toho všetkého je dieťa.... je to posledné na ktoré sa myslí....

eli77
21. okt 2009

Juli...WAU...to vazne?Chuda moje krasne babuliatko, ze prave do tohto dd sa musela dostat? No bude to zaujimave...ved vam zreferujem ako sme dopadli...len sa modli, nech mozem hovorit same pozitiva...MM to ani nepoviem bo tam ani nepojde ako ho poznam...
No inak ked tak rozmyslam teraz spatne tak mala riaditelka taku hlasku ktora ma sokovala a potom som na nu nejako zabudla a az teraz sa mi to vybavilo. Hovorila mi ze mala je 3 mesiace v profi a teraz je v DD lebo profi mama je na dovolenke...a ze bohuzial ze je to takto ze su deti hore-dole v rodinach...a nie v DD...ze im to velmi komplikuje zivot 😖

eli77
21. okt 2009

No ale na dnes vas opustim, bo rano skoro vstavam. Krasne sny prajem...

magimary
21. okt 2009

papa! 😉
neboj sa, len ver... 🙂

najjulinka
autor
21. okt 2009

Idem ja do hajan... Malej držím palce, nech to prežije bez ujmy... a nch je čímskor domka u Vás...

cairka
22. okt 2009

dobré ránko. tu je ticho ešte?
mixkovci, držím palce 😵

dnes som veve parádne vychystala do škôlky 😅 doma obklieka rifle a do škôlky som jej zbalila šaty, čo ešte v lete v pohode nosila, tak som ich neskúšala a som skoro odpadla, ked som ju videla v nich 😀 má ich len taktak pod zadok 😀 😀 😅 ešteže má len 3 roky, v 15 nech zabudne, že ju v takých pustím do školy 😝

najjulinka
autor
22. okt 2009

Dobré ránko... 🙄 🙄 🙄

cairka
22. okt 2009

juli, čo tak otrávene?

maznacik007
22. okt 2009

jaaj baby nebola som na nete... teraz som prisla idem kuk na IP a poodpisujem...

maznacik007
22. okt 2009

ok elli77 uz som ti napisala...

ak niekto chce kopiu mojej dlhej IP nech pisne.. nechcem to verejne davat... idem precitat a popisem

laculik
22. okt 2009

maznacik aj mne pls posli to IPcko. daku.

magi, to preco zmazali tvoje prispevky? ty si poziadala? alebo nas tu niekto sleduje a okamzite nahlasil adminovi? 🙄

mixka
22. okt 2009

dnes od 9.30 sne uspesne OSVOJENI 😵

brulka
22. okt 2009

mixka gratulujeeeeeem!!!!! 😀 😀 😀
ako dlho mas babule doma? to myslim trva 9 mesiacov kym sa da osvojit? dobre som pocula?

brulka
22. okt 2009

maznacik aj mne prosim posli tu IP. hoci mne si uz trosku aj porozpravala osobne ☹

lenkove
22. okt 2009

Mixka,
blahozelaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mixka
22. okt 2009

doma ich mame od maja 2008 a je to 9m od pravoplatnosti predosvojiteskeho sudu

mixka
22. okt 2009

a dakujeme 😉

martina_maxian
22. okt 2009

mixka, gratulujem,,, super správa... 🙂 🙂 🙂

eli77
22. okt 2009

Maznacik dakujem...ked to trosku stravim urcite ti odpisem...
Mixka GRATULUJEEEEEEEEM 😵 😵 😵

maznacik007
22. okt 2009

mixka gratulejme... to je super sprava.. tak sa tesim.... nenormalne

baby preposlem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre