Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
29. okt 2009

Laculík ešte som nebola, budúcu stredu alebo štvrtok...alebo ja to budem tlačiť na piatok, aby mi mohla k malej prísť mama...sa pôjde aj so psychológom na interakciu do profirodiny. Nemám kde nechať Kiku a na prvú interakciu ju nevezmem...

mixka
29. okt 2009

ja som sa taaaaaaaaaaaaak strasne najedla, ze neviem ci budem schopna sa hybat do vecera 😅 sme si s mamcou spravili kapustove strapacky 😀

cairka
29. okt 2009

a my sme mali placky 😝 ktosi tu spomínal včera 😀 😀 😀

yukki
29. okt 2009

Kika zjedla polievku, druhé jedlo-také normálne detské porcie-a navrch ešte 4 koláče z lístkového s lekvárom...a vyzerá jak keby som jej nedala ani suchý chlieb, keď sa vyzlečie....

cairka
29. okt 2009

yukki, keby si ty toľko kilometrov a v takej rýchlosti denne nalietala, tak tiež tak vyzeráš 😀

mixka
29. okt 2009

yukki, aj nase furt jedia jak keby nemali dno 😀 ja neviem, kto ich bude zivit 😀

cairka a dobre boli 😉 😀 ???

cairka
29. okt 2009

mixka, no ako ináč 😉

mixka
29. okt 2009

za hodku mi pride na navsetvu julia so vsetkymi detmi 😵 nasa teta suseda bude mat chudatko taaaazky den 😀

yukki
29. okt 2009

Mixka, robte fotky!!! A hluk si nahraj-možno sa Ti ešte zíde v boji so susedou!

cairka
29. okt 2009

mixka, no aspoň poriešiš problém so susedovcami 🙂 ked starú šľak trafí 😅

mixka
29. okt 2009

no aby nevystahovali nas 😀

maznacik007
29. okt 2009

baby precov tomto state nieco nemoze normalne fungovat... sud ma zo zakona 10 dni na vyhotovenie a ODOSlanie rozsudku ak sa pripad tyka maloletych a samozrejme ze si to nechaju na posledny den.. ten nahodia do systemu ze odoslali ale v reali odoslu az tak o dva tri dni... debili...

takze zasa pisem staznost na sud pre porusenie paragrafu 158 od. 3 boze to len ja tu mam taku smolu ci som len ja taka ze sa furt stazujem... uz toho mam pokrk... ako da sa to poriesit ale zasa bude musiet ist muz zajtra rano do zamkov a potom do nitry... ako ze nam ten rozsudok da aj osobne.. aby sme mali do domova... ale staznost aj tak dam... idem ju akurat pisat

thera1
29. okt 2009

to bude mať tetka suseda radosť... 😀 😀 😀

maznacik007
29. okt 2009

mixka rozdaj detom varesky a ukaz ako to pekne zneje ked sa nimi bucha na radiator.. 😀

marketka1
29. okt 2009

maznacik007 🙂 ono dosť blbo to znie, ale pre súdy a úrady sú detičky len papiere a čísla spisov. tam totiž nikoho nezaujíma detský stres.oni majú stále fúru času, 😢

maznacik007
29. okt 2009

marketa ved hej mne je to jasne.. ale zakon plati aj pre nich tak ako pre nas.. a ja som na to hakliva najma ked ide o deti a bojujem ako lev... 😀

marketka1
29. okt 2009

nám nič iné ani neostáva v tejto republike. Aj keď ja za seba musím povedať že na súde sme problém nemali ale vytáčali nás a poriadne na hlavnom ústredí UPSVaR pre koš.kraj

mixka
29. okt 2009

tak navsteva odisla 🙂 julia ma nadherne deti, ale dvojicky su na zoratie, som zamilovana 😵 aj najmensia slecna je kuuuzelna, ta by sa nam veru hodila do partie 😵 inak musim povedat, ze sa cela banda krasne hrala bez najmensieho problemu a bolo to fajn 😵

martina_maxian
29. okt 2009

ahoj mixka,, no ja som zas nič nevidela,,, je mi smutno... ☹ aj ja ich chcem vidieť,, hlavne dvojičky... 😉

mixka
29. okt 2009

uvidis ich o tyzden, neboj

martina_maxian
29. okt 2009

☹ ☹ ☹

eli77
29. okt 2009

Baby a chlap 😉 kto je zvedavy na malu Chanel kuk do mojho albumu 😵 😵 😵

martina_maxian
29. okt 2009

eli je nádherná,,, 🙂 úplne sa k vám hodí.. 😉 tak nech ju už máte rýchlo doma.. 🙂

brulka
29. okt 2009

ahojte baby!

eli jeeeeej mala chanel je prenadherna 🙂 aj ja taku chcem 😉 nevidela si tam este jednu taku malu kamaratku???

mati a ty ako uz trosku nervozna z buduceho tyzdna? tesis strasne moc ze??? vidis dvojky su na zozratie 😀 😀 😀

cairka
29. okt 2009

eli, malá je kásna 😵 už nech je doma v postieľke 😵

eli77
29. okt 2009

Martina dakujem...vsak je prekrasna...
...ja som inak sama zo seba uplne sokovana. Tusila som ze to dietatko budem lubit ale ze az tak velmi ju budem milovat som ani vo sne netusila...

eli77
29. okt 2009

brulka maju ale asi dvoj rocnu velmi krasnu...a potom dvoch prekrasnych chlapcekov...muz si jedneho skoro zobral 😀 😀 😀

martina_maxian
29. okt 2009

eli, ja som dvojky ešte ani nevidela iba na úrade na fotke a už ich ľúbim a neviem sa dočkať toho stretnutia...
brulka čauky,,, som úplne mimo... strašne závidím mixke, že ona s nimi bola... strašne prestrašne sa teším... dúfam, že do piatka to vydržím a nezinfarktujem... 😀 😀 😀

brulka
29. okt 2009

jaaaaj to je skoda ze to s julkou nevyslo uz teraz...ale asi sa to nemoze :( tak musis vydrzat do toho piatku!!! boze ja by som tiez bola asi na infarkt na tvojom mieste .... myslim na vas a uz sa vidim ako my takto cakame 😉

yukki
29. okt 2009

Chanel je nádherná. 🙂 😉 To bude radosti doma -snáď už čoskoro!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre