Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
30. okt 2009

ale už som zvedavá, či ste sa stretli s juli a deťmi? či matamaxi videla svoje pokladíky????
maznáčik, hovooooooooooooooor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😨 😅 😉

maznacik007
30. okt 2009

jaaj baby... ja som ich tam nevidela.. hned ako som napisala o helouvine tak sme isli.. aj s deckami a nevideli sme ich... ☹ takze nic.. ale aspon si detiska dali gulky... kupili si nove hracky ... a isli sme este aj do avionu.. kde som kupila sestre co caka v januari dievcatko v nexte take krasne satocky...

takze mary sklamem ta.. ja neviem ci som bola slepa alebo co.. bolo tam inak hrozne vela ludi aj na pokladniach.. este ze teta bola v pokladni vzala nas prednostne.. 😅

maznacik007
30. okt 2009

a to chcem este napisat ze ideme teraz na oslavu svagor a krstny deti.. ma narodky tak nebudem uz dlho na nete.. ale potom odpoviem..

inak co sa tyka prace tak ostavam este na tomto projektiku lebo aj tak mozem ist na RD az v decembri.. tak to uz nejako potiahneme.. aj z domu a tak..

inak idem vam napisat este na mamaaja ze coho sa bude tykat... ja som sa na tom dost zabavala

cairka
30. okt 2009

magi, je to o tom, ktorý sudca tam je...mne sociálna povedala na rovinu, že ak bude sudca, máme smolu, ak sudkyňa, mohlo by to vyjsť...bol tam sudca...ale zas sociálna sama navrhla a aj v podstate spísala predbežko, ja som len podpísala 😝 a malú som mala na hosťovský ešte pred predbežkom

maznacik007
30. okt 2009

uz som napisala na mamaaja do neverejnej diskusie

magimary
30. okt 2009

ja viem, cairka, preto vravím, že záleží na tom, kto sedí na sudcovskej stolici... 😒 , ale každopádne to VŽDY treba skúsiť...možno fakt okrem petržky (BA5), keďže tam o riadnom, teda predosvojiteľskom súde rozhodujú do 10-20 dní...tam sa to teda neoplatí, lebo rozhodnutie je všeobecne rýchle, inde treba podať PO a čakať, či vyjde (v mojom okolí neboli prípady, že by nevyšlo 😉 )

a maznáčik, to fakt ste sa nestretli? to je škodááááááááá, snáď mala maťamaxi väčšie šťastie... teda niežeby som vám nedopriala, ale mata má rpedsa "iné" motivácie... 😅 😉

maznacik007
30. okt 2009

hej ved mary ja som to tak brala.. ze bude bude nebude nebude... hadama sa este stretneme...
niekto tu uz tusim aj zacala cosi organizovat???

najjulinka
autor
30. okt 2009

ahojte. v ikea sme sastretki so ziconom a jeho manzelkou.....

co ma ale velmi mrzi s kikom sme sa nevideli..... 😢 ☹ aj lucinke som povedala, ze za kikom nejdeme a neviem ci chape... ale uz tyzden o nicom netoci ako "vylet kikom" = na vylet za kikom....... ☹

lenkove
30. okt 2009

Julinka
vitajte doma! 😀

mixka
30. okt 2009

no bosorky, je piatok vecer a tu nikoho 😕 ???

mixka
30. okt 2009

julinka nie je este doma, az zajtra na obed odchadzjau na cestu domov 😀

lenkove
30. okt 2009

jaaaaaaaaaaaj, Mixka 😀 😀 😀
no aj tak som rada, ze sa ozvali 🙂

lenuska74
30. okt 2009

hej bosorka šak ja s tebou zavislačim na skype 😀 😝

mixka
30. okt 2009

lenuska, neprezradzaj 😀 😀 😀

lenkove
30. okt 2009

ha! 😀

najjulinka
autor
30. okt 2009

Inak 11.11. je nas dem, tak kuk na telku. 😉

martina_maxian
30. okt 2009

ahojte dievčatá... no tárala som sa pol dňa v Ikey, ale Julku, ani pokladíky som nevidela a ani maznacika som nestretla... bolo tam strašne veľa ľudí, ako na vianoce... No a verte či neverte išla som domov v aute s plačom ako malé decko... Ja som už asi schopná rovno do Pezinka, nie mať dve deti... ☹ ☹ ☹

najjulinka
autor
30. okt 2009

inak kotbular mi tak nechutil ako vo viedni..... ☹ co uz....

martina_maxian
30. okt 2009

Juli, no kde si bola...?? tak veľmi som sa dnes chcela s tebou stretnúť... 😉

lenkove
30. okt 2009

Asi v kutiku "stazujem sa na kotbular" 😀

mixka
30. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
30. okt 2009

no kde ste všetky??? 🙂 dáme pyžamovú párty?? 😀 😀 😀

magimary
30. okt 2009

jááááj, tak žiadne vytúžwné plánované stretká sa nepodarili?!? 😨 ☹ 😢
to mi je smutne, že ani kiko, ani laculik, ani maznačik, ani matimaxi... (nečudujem sa ti, že si cestou plakala... ☹ , aj ja by som... 😔 )...iba zicon si "!naplnil" svoje stretacie potreby... 😅
a matimaxi, neboj, v Pezinku je mista dosť(!) , aj pre teba s oboma deťmi... 😉 😅

juli, a kotbular...no my sme si s mexx vraveli, že nevieme, čo ti na tom môže chutiť?!? teda ja som ho ani neochutnala, ale z výrazu tváre mexx a jej manžela som súdila... 😅 😉

ale už asi všetci spokojne hajáte, len ja tu táram (my sme teraz prišli z podkrovia a finálne dokončujeme jednu izbu (už dávame stropný obklad a podlahu... 😵 , zajtra dokončíme (dúfam 😅 )...

martina_maxian
30. okt 2009

magi no vy ste šikovníčkovia... 🙂 poriadne rýchlo ste to všetko zmákli... 🙂 super...

ja nespím, nespím už asi týždeň a vyzerám hrozne,,, to my aj moj chlap už povedal, že sa mám spamatať... ale keď ja len na tie detičky stále myslím ... no a on my povie, že 5 rokov sme vydržali, tak už týždeň musíme vydržať...
fakt mi to asi prepína... 😉

magimary
30. okt 2009

mati, tak hajde do postele... 😅 ! 😉

a ete sme nezmákli, to je len prvá izba-prvá lastovička-dokončená... 😅
keby to bolo aspoň o týždeň skôr, mohla spať juli so svojou posádkou u nás... 😒 , ale nestihli sme 😔 , ale asi to tak malo byť, lebo aj tak sme všetci ochoreli a aj tak by sem asi nešli spinkať... 😕

mati, neprepína... 😎 😉 , to len my žienky tak emočne prežívame to, čo sa týka našich sŕdc... 😵 😵 😵 a aj keď je to niekedy ťažké (s tým našim nasadením a "zvetraním" a "akceleráciou citov a prežívaní😉 ", chlapi nám to môžu závideť... 😉 😎 😅

ja ešte netuším, kedy dostaneme druhé mimi a už kočíky okukujem... 😅 😉
naozaj, neboj sa, vychutnaj si ten pocit vzrušenia z toho, čo príde, na čo sa tešíš a nezabudni aj spať!

magimary
30. okt 2009

ozaj,maznáčik,teraz ked pozeraám napr. na túto stránku, tak mi tu niečo chýba... 😉
nevieš čo?
to len tak "od mima",ale fakt ma to teraz napdlo, že už by si mohla opäť pot "tom" všetkom zverejniť svoju tvár...aspoň malú,nech tam nesvieti tá fialová "krásavica" 😅 😉
čo ty na to? 😕 😅

martina_maxian
30. okt 2009

magi, ty si úplne skvelá baba... 🙂 ďakujem ti za každé povzbudivé slovo.. 😉
spať nejdem,, nedá sa mi... 🙂
ale tebe prajem krásne sny a nech sa všetci čím skôr vyliečite.. 🙂

magimary
30. okt 2009

ani ja ešte nejdem, ešte posedím, kým tatik dorobí na svojom PC,potom pôjdem zaľahnúť sním... 😉
jáj, matimaxi, akože skvelá baba? len som opísala ako to cítime viaceré... ( 😅), že nie si sama so svojim "prepnutím", teda prepínaním...že sme tu asi väčšina zanietených túžiacich a preto sa dobre chápeme... 😅 😉 🙂

a ešte som objavila toto 😉: (aj keď ja takéto zmeny ťažšie prijímam, lebo mám pocit, že sa v tom ešte dlho nevyznám 😝 😅):
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre...

martina_maxian
30. okt 2009

ďakujem za linku,, 🙂
magi ty máš ten úžasný dar napísať, respektíve povedať človeku presne to, čo v danej chvíli, v danom okamihu najviac potrebuje počuť... neskutočne vieš pohladiť dušu... si úžasný človek... a šťastný sú tí ľudia, ktorí sú s tebou.. 🙂 🙂 🙂

magimary
30. okt 2009

neviem, neviem, či sú šťastní... 😅 😝 😀
možno najviac, keď spím... 😀 😀 😀
mati, ale ja rada... 🙂
mati, a už si aj niečo nakupuješ pre dvojky? či ešte si to nechávaš otvorené? 😅, vieš,lebo už môžeš každú chvíľu porodiť... 😅 😵 😉

ja teraz okukávam dvere na nete, interiérové..., bola som už aj vybrať v predajni (zatiaľ nezáväzne), ale ešte pozerám... 😉 , a ja nábytok do obývky...skrátka tak hniezdiaco surfujem... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre