Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
6. nov 2009

tuto izbu som asi aj v telke videla alebo kdesi na foto už...
ja som kcela pruhovanu tapetu a dat ju po dlžke,a le vzdala som to... nezohnala som... tapetu som chcela, koli posteliam , ktoré tam raz budu, ked povyrastu deti... akože možno dovtedy zoženiem,a le silny pochybujem...

magimary
6. nov 2009

taký štýl ako je na obrázku vpravo... 😉 (ale nie tak, ale ten štýl..., zladený s ostatným)
http://www.jasnakrasna.sk/prepo31.html

magimary
6. nov 2009

si ma predbehla! 😠 😀
bolo to aj v Peknom bývaní...aj v TV 😉

najjulinka
autor
6. nov 2009

v tv asi.. aj tá 15ka foto asi bola v tv...

magimary
6. nov 2009

ralanka, presne, ako si napísal ty, tak tak to budeme mať... 😉 😵
hej, aj to bolo, som to videla...

najjulinka
autor
6. nov 2009

aj tá 10ta fotka bola v tv...

najjulinka
autor
6. nov 2009

len sa mi vidí, že lubi takú tu zelenkavu farbu ako natieraju na ZŠ steny za tabulou... Ja tu farbu asi od školy nemoooožem... 😀 😀 😀 To jak chlapi čo boli na vojne, tak nemusia zelenú mundurovu, tak ja nemusim takú školsku... asi preto, že som do školy chodila 😅 😀 😀 😀

marketka1
6. nov 2009

ja už asi pôjdem hajať aby ma Kubko za hodinku mohol zobudiť. tak dobrú noc a práve za mnou prišiel Martinko spí dnes prvú noc bez plienky, trebalo mu piškať mám radosť že sa sám zobudil na svoju potrebu hurá hurá konečne sa nám to možno podarí odnaučiť. kúpili sme mu také malé dotykové svetielko do ručky aby sa nebál chodiť potme a asi to funguje.

magimary
6. nov 2009

a toto je to, čomaúplne inšpirovalo, podľa tohto som naplánovala modrožltobielu detskú 😉:

http://www.mbmnabytok.sk/obchode-shop/action/pr...

najjulinka
autor
6. nov 2009

no blahoželám k piškacim uspechom.. ja sa tot neviem kedy od Lucky dočkám... ona teoriu ovláda,a le prax to je des... ona mi zo šerbla tak rýchlo vie zdrhnuť so spustenými gatami okolo členkov.. neviem či ju prilepiť alebo čo o ten šerbel... ale už ju aspon posadim.. to že výsledok žiaden, tka snad aj toho sa dočkam...

najjulinka
autor
6. nov 2009

ja pruuužky možem, ale tiež malovať nebudem.. makačka.. a ked vidim ako tie ryby rozmázli decká.. nemá zmysel...

najjulinka
autor
6. nov 2009

ale ono som videla jak deti dorili prvu detsku a aj tak som si v druhej dlaa namahu s rybyčkai.. .takže uvidime čo zas budem mať potrebu tvoriť...

magimary
6. nov 2009

ja do toho ideeeeeeeeeeeeeem, už sa teším...
to prúžkovanie (ako je na obrázku) budeme mať na komíne a ostatné bude jedno/dvoj farebné,ako na obrázku... 😉

markie, ale to je úúúúúúúúúúúúplne fantastické!!!to moje deti so pri prvých nočných odúčacích pokusoch museli budiť 😕 😒 😅

marketka1
6. nov 2009

magi budete to mať pekné ja hovorím že farby robia veľmi veľa.

juli kde si chodila do školy? a kedy ak môžeš?

najjulinka
autor
6. nov 2009

na zakladku? Na Staničnu, byvalu Revolučnu 😉

marketka1
6. nov 2009

magi aj my sme ho budili a už dosť dlho ale posledné tri dni mal v noci snahu sám od seba vstať, dnes večer som mu nedala plienku dala spinkať on si ju asi po piatich minútach prišiel pýtať tak že dal dole pyžamo ľahol na gauč a povedal daj plienku. a ja na to nedám pretože sme dnes pre teba už nekúpili len pre Kubka lebo on je ešte babätko a poslala ho spinkať. uvidíme do rána ako to pôjde. tak mu držím palce aby to už zvládol konečne.

magimary
6. nov 2009

markie,aleja žasnem, že sa vôbec zobudil!!! 😵
my sme museli našich chalanov vyslovene hegať, aby sa prebrali a aj tak (najmä) tomik cikával ako v tranze (skrátka sa nevedeli prebrať 😅 )

marketka1
6. nov 2009

idem 😔 bru noc

najjulinka
autor
6. nov 2009

joj a kedy... hmmm. do 1995.. takže od 1987 😀

marketka1
6. nov 2009

ja som Martina ani nevedela zobudiť veľa krát sme na nočníku sedeli a spinkali len so ho držala aby sa nevykotil na stranu

magimary
6. nov 2009

aj ja idem hajať, posledné laryngitické dni som vstávala o šiestej, čo je pre mňa ešte hlboká nnoc, tak už som caput... 😅
dobrú! 😉

najjulinka
autor
6. nov 2009

ja som sa tiež nevedela prebrať ked som bola mala.. ja som do školky chodila a mamky ma na nočnik v noci posadila a ja nič, ani naznak prebudenia... mne šerbel aj do ŠvP zbalila, ked som ako pripravkarka išla... učitelky že nie, že načo... a potom mamke vraveli, že s nimobehali všetkých, lebo záchhody spoločné na chodbe a kým by každe decko odniesli na zachod a späť... 😀 😀 😀 takže asi som nebola jediná neprebuditelná, ktorá by tu cestu nezvládla v noci 😅

najjulinka
autor
6. nov 2009

mary neprovokuj... unas ked už je 6 a vstavame, tak si povieme OK... ale mnohokrát je to pár minut pred šiestou...

mixka
7. nov 2009

bre ranko 🙂 akurat nam deti vstavaju a mne sa taaak strasne ic nechce ☹ keby aspon pocasie bolo lepsie, ale total je na spanie ☹

mixka
7. nov 2009

tu dnes vsetci spia 😕 ???

najjulinka
autor
7. nov 2009

No mixka tu sa dospáva ponocovanie asi 😀 😀 😀

mixka
7. nov 2009

tak sa mate, ked vam deti dovolia, nase klasika o 8.15 sa zobudili a zacali vykrikovat ňam ňaaaaaaaaaaaaam 😀

marketka1
7. nov 2009

ahojte 🙂 pekný deň aj keď to tak nevyzerá. My sme mali prvý nočný úspech Martin vstal suchý hurááá dúfam že to bude už v poriadku a podarí sa nám konečne odnaučiť od plienky 😉

tu sa ešte asi fakt 😔

suezana
7. nov 2009

Dobré ráno, ja sa chválim manželovi, kde som sa dostala, keď som šla spať po 1hod.

yukki
7. nov 2009

Tu sa nespí od pol šiestej. Teda dieťatko potiahlo do pol osmej, ale keď to je viacmenej náhoda... Mixka, Ty máš ideálne detičky...že do 8,15...a večer tiež prvé búvajú! 😉 Kika tiež suchá vstala, aj keď s plenou. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre