Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
7. nov 2009

ralanka, v tej izbe s komínom bude žltomodrobiela kombination a v tej strednej zelenočervenobiele... 😉

najjulinka
autor
7. nov 2009

marketka to mate fajn... naši zas koli rally nemohli domov, tak boli u nas... to je des, že tak uväznia ludi koli rally... a to naši mali v plane ,kedže maju vyročie svadby , že u nich obed... rally ale dali v štvrtok vedieť, že smola, že uzavru ulicu.. moj brat ani do roboty by nemohol... normalne poslal kade tade listy, že to je vrchol, že dovolenku nevezme koli ich rally, tak realizator sa ozval, že kedy potrebuje, že pride po neho doprovod.... no na hlavu.. .

ralanka
7. nov 2009

super pestré farby to sa mi páči nie ako kedysi len biela alebo nedajbože valček teraz je to fakt len na fantázii človeka ako chce mať omalované steny

cairka
7. nov 2009

magi, no banány má rada a môžme skúsiť aj orechy, ešte síce nejedla ale uvidíme, čo to spraví. máme doma.
dedo ma trocha vystrašil, lebo jej to kukal a či nemá nejaký zápal, len dúfam, že ked nemá teplotu, tak nie... totiž pre vysvetlenie pre nášho deda ak nemáte 40tku horúčku abo nechodíte 2dni v kŕčoch, tak ste zdraví 😅 tak preto ma vydesilo, že teraz hned zápal spomenul 😝 idem jej to teraz pred spaním rozmasírovať gélom s aloe vera a snád po zobudení bude OK 😎

najjulinka
autor
7. nov 2009

magimary javor je super 😉 😀 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
7. nov 2009

spíte všetci? hmm.......
spia......

najjulinka
autor
7. nov 2009

Presne to som išla napisať marketka 😀 😀 😀 😀

laculik
7. nov 2009

ahojte, tak my oslavujeme uz treti den 😅 . Vo stvrtok mala malá oslavu v škole, včera prisli nasi kamosi a dnes s jej kamosmi v deckom centre. No a zajtra doma s rodinou.... Nejako tento rok žúrujeme 😀 😀 😀 . Ešte nikdy nemala tolko oslav, ako tento rok. Vzdy len s rodinou a šlus. Dnes v centre bolo 15!!! detí. Ale prisiel aj kuzelnik a Drakulica atd. Dost sa oslava vydarila. A tych darcekov! Si neviem predstavit, co na vianoce...
Juli, Martina ako IA? ste malo popisali o tom...

najjulinka
autor
7. nov 2009

No laculik čo sa teri za mladi naučí... takže jej oslavy určite cudzie nebudú 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
7. nov 2009

žeby vhodný darček pre dievčatá pod stromček?? 😉

http://deti.bazos.sk/inzerat/2465735/NOVA-REALI...

cairka
7. nov 2009

marketka, to je skôr pre maminky 😀 😀 😝

najjulinka
autor
7. nov 2009

marketka my realistickejšie Lucke domkov nosíme 😝 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. nov 2009

Ale inak dumam čo Domči na Vianoce. Niečo čo sa zíde (z čoho by sa potešila), čo ešte nemáme a čo v byte nezaberie vela miesta 😀

cairka
7. nov 2009

juli, ved donesiete 2 nové bábiky, nestačí 😝

marketka1
7. nov 2009

dumaj dumaj a daj vedieť
my tiež tych veci mame plny byt

laculik
7. nov 2009

marketka, naša malá ide v Bionicloch (roboti), mečoch a piratskych legach. cize babske hracky ee... este tak Hanna Montana veci. vyslovene povie, ze len nie babiky... Dnes v centre jedna mamicka: jeeeej maly aky zlaty, cierny, aj nas najmladsi je dost tmavy. Ale vas ako cigan. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
7. nov 2009

a Tvoja reakcia na cigána?? 😀 😀 😀

ralanka
7. nov 2009

markétka ja nič v zlom ale nie je to pridrahý darček pre malé dieťa? no ja by som na to určite nemala a asi by som ich minula na niečo íné napr na plavecký kurz pre dieťa alebo na vílet do prírody s možnosťou na agrofarmu to by boli pekne minuté peniaze a dieťa bude mať krásne a nezmazateľné zážitky 😉

cairka
7. nov 2009

laculik 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. nov 2009

laculik mne raz na ihrisku 2 ženské mirku na ruky brali (mirka sa pýta každému na ruky), s nejakou poznámkou o cigánčatách... ale tak to povedali, že som netušila či vedia že je cigánočka alebo nie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a Lucinka je všetkým jasne po mne, tak ju na cigánku nehádajú.. .ešte v lete maximálne ohodnotia, že je opálená ako cigánočka (hlavne ked vidno kolená a rúčky) 😀 😀 😀 😀

marketka1
7. nov 2009

ralanka ja mám iba chlapcov 😀 😀 😀

a keby som aj mala dievča tiež jej to nekúpim sestra mi poslala link že je to pekné a že vyzerajú ako živé.

ralanka
7. nov 2009

hej sú krásne ale 3600sk dať za ňu je teda riadne aj ked je reálna 😀 😀 😀 😀

ralanka
7. nov 2009

no som zvedavá čo budeme mať my ja by som radšej chalana aspon si naivne myslím že tam bude menej výdavkov ako na babu lebo baby sa chcú stále parádiť a muž chce babu 😀 😀 😀 😀

marketka1
7. nov 2009

chcela som tiež rozprúdiť dajakú debatu veď sa tu nejak dnes zaspalo 😔 🙂 🙂 🙂

laculik
7. nov 2009

ja s najvacsim usmevom, sak on aj je cigan! Kedze to bola malej spoluziackyna mama, tak nemienim tajit. Aj ked ja netajim ani pred cudzimi, ale tam niekedy zvazim a nedopoviem, ked sa vyslovene nespytaju. A jej reakcia bola mila (nieco v zmysle, ze jeeeej, to je pekne) , boli tam dalsie dve mamicky detí z triedy tusim tie uz vedia. Ale ja mam pocit, ze ludia okolo mna to vobc neriesia. Este nikto nebol vyslovene negativny alebo zarazeny. Neviem, mam pocit ze "velkomesto", vselijakych je tu vidiet a uz sme zvyknuti. Ale mozno sa mylim.

najjulinka
autor
7. nov 2009

no vsade ževraj je nedostatok báb a u nás zatim baby prevládaju 😀 😀 😀 😀 ale ja moc hračky na pohlavia nedelím, maximalne tak ružovu a lila farbu chalanovi nemusím, ale ak by mali kočíky len ružove a lila, tak aj chalan ma smolu, ak sa mi zdá že kočík zrovna potrebuje 😀 😀 😀 😀

yukki
7. nov 2009

Kike-likvidátorovi keby som hento kúpila...a za tie prachy... hneď v Štedrý večer by to malo odtrhnutú hlavu a údy....no musel by ma šľak trafiť. 😝

laculik
7. nov 2009

juli, napis viac o IA.... ako psychoska? pozdravuj ju odo mna.

marketka1
7. nov 2009

laculik my máme aj zlé skúsenosti ale to tu u nás je skôr veľmi blbý predsudok kvôli luníku IX ☹

ralanka
7. nov 2009

no neviem juli ked nedelíš hračky či by si chalanovi kúpila bábiky 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre