Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
11. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeee, už som doplakala,,, ja som to pozerala len pred chvílou, lebo som ešte trčala v práci... ale Martin mi to nahral,.,,,,
no Juli bola si tam perfektná,,, super ste všetci... ale moji dvojky sú najkrajšieeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉
naše malé veľké lááááásky... ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martina_maxian
11. nov 2009

Juli máš pravdu,,, teraz bude určite nával na socke... všetky budú chcieť moje hviezdičky... 😵 😵 😵 😵

tinika
11. nov 2009

juli a kde ste vlastne tie plienky odlozili? 🙂

magimary
11. nov 2009

mati a povedaa si vašim známy, že sa majú dnes večer pozerať na "vaše" deti?... 😕 😔
ja by som bola na tvojom mieste tiež hotová... 😵

najjulinka
autor
11. nov 2009

tinika na objem ich tak vela nebolo.. to bolo "duté" auto.... ale počet sedel, tak ako Vilo vravel... a polku si nechal decák, takže tak asi.

magimary
11. nov 2009

za prvou veou mal byť tento smajlík: 😅 a nie tento: 😔

martina_maxian
11. nov 2009

áno všetkým som povedala,,, a podla ohlasov všetci pozerali.. 🙂
pridala som fotky z IA.. 🙂

magimary
11. nov 2009

onečne sa môžem mrknúť aj ja!!! 😵
a hned idem na to!

magimary
11. nov 2009

aké krá 😵 sne deti!!!
odkiaľ sú mi len známe?!?... 😀
teraz budú mať v tom (menejznalé) koníkarky mierny chaos... 😅 😉

najjulinka
autor
11. nov 2009

mary ja mam pocit, že tu menej znale konikarky ani nie su dnes 😅 🤐

eli77
11. nov 2009

Martinka nadherne fotky a este nadhernejsie dvojky 😵 😵 😵

magimary
11. nov 2009

mati, už máš vybraný kočík? 😅

maznacik007
11. nov 2009

uz som sice videla tie fotky aj predtym ale musim to napisat..

nemormalne sa k sebe hodite .. a tvoj muz s Marketkou.. no uzasne.. uplny tatino.. 😵

maznacik007
11. nov 2009

mary... inak my sme na rovnakej vlnovej dlzke.. momentalne.. akurat som sa to mati isla opytat cez skype 😀

martina_maxian
11. nov 2009

magy,, už mám vybratý, okukaný, ale ešte som ho neobjednala.,.,. ale už to dlho nepotrvá a objednávam,,, 🙂 ešte sa v nakupovaní len rozbieham... 😉 😉 😉

magimary
11. nov 2009

ked ja by som už hniezdila a nemôžem, tak aspoň hniezdim s inými... 😅 😵 😀

martina_maxian
11. nov 2009

no to je super,,, ja sa snažím tiež.... ale ešte mám pred sebou sťahovanie, tak sa trochu brzdím... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. nov 2009

aj ja kcem hniezdiť.. l ekým nemam dalsie deti doma, tak netuím čo dojde... lebo aj ked sa dá rezervačka na niektoré deti, tak preda nikotré deti postretne to šťastie, že su hned fuč v rodine na furt 😉 tak možu sa minuť skor, než by k nam mali dojsť...

maznacik007
11. nov 2009

sak mary.. poznam.. inak ja uspokojujem svoje chutky momentalne cez sestru co caka dievcatko v januari... 😀

juli sak ja mam pocit ze ty hniezdis takmer pernamentne 😀

magimary
11. nov 2009

mati a vybrala si si ten, čo si hodila vtedy link (bumbleride)?

najjulinka
autor
11. nov 2009

tento rok to bolo brutalne ..tolko porodov za rok asi každu ženu vyšťaví 😀 😀 😀 😀 vyzera to tak, že dalsie rodime až v 2010.. .celkom by sa to hodilo. .zašli by sme s našimi troma zvyšnými pokladmi na sankovačku na Oravu, nech si užijú aj normálne detstvo, nie len to kolektívne u nás 😀 😀 😀 😀 inak toto mi pride nefer voči detom, že mnohe veci nemožme, že je nas tak vela.. hlavne nefer voči lucinke, lebo ostatnísu u na chvilu,a le ona furt... ale kceme po odovzdani vždy brať dovolenku a dobehnuť a nabehnuť také veci čo normalne nemožme... a viem, že ako luck abude odrastať, tak už to nebudu také jasle... že sa nam to stale viac a viac vekovo roztiahne... vsak zacali sme s vekovým odstupom 26 dni.. teraz je vekový rozostup skoro rok a pol a teraz dufame v menšie bábo ako dominika a zas sa to natiahne trošku vekovo.. ono to ma nevyhody ale ja vyhody ked su deti v cca rovnakom veku... len teraz mame 4 deti vo velmi naročnom veku... proste plno veci to dokaže, ale ešte to nevie odhadnuť čo ano a čo nie...

maznacik007
11. nov 2009

kocky lucim sa idem spat..

ten bumbleride.. bol krasny... 😵 aj ked mne sa uz na take vacsie deti paci aj cossatto.. 😉

juli upln eta chapem.. sak si zoberte dovcu.. nech sa trosku zrelaxujete... a aj lucka si vas viac uzije..

martina_maxian
11. nov 2009

áno magy,,, ten bumbleride som si vybrala... 😉 páči sa mi vyzerá taký pevný,,, 🙂

vivien2505
11. nov 2009

Rodinka Julinkina boli ste nádherní 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
držíme Vám palce všetkým a pozdravujeme

tá Orava by určite stála za zváženie ved vieš prečo,lebo potom navštívite aj nás 🙂

hlavne všetko naj dvojkám k novým rodičom a úspešným IA

STE PROFÍCI 😉 😉 😉

magimary
11. nov 2009

mati, tak potom budeš referovať, ako si s ním spokojná a odkiaľ ho napokon berieš?

magimary
11. nov 2009

a akú farbu?

najjulinka
autor
11. nov 2009

A ktorú farbu martina? 😀

martina_maxian
11. nov 2009

jasné,, všetko ti potom poreferujem a možno dáme potom aj nejaké stretko.. 🙂 a idem ho objednať odtial, čo si mi ty poslala tú linku... 😉

najjulinka
autor
11. nov 2009

mary mame jasno čo kceme vedieť, len ja sa pýtam jak tatr 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
11. nov 2009

juli, my sme už fakt diagnostická kategória... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre