Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

tinika
11. nov 2009

juli akoze decak vam ich zobral? alebo vy ste im darovali??

najjulinka
autor
11. nov 2009

no čitam reakcie k tomu linku z uputavky na dnesnu relaciu a presne dakto pise, ž enepovie karol ine kao "ty koky"... a presne som pislaa, že to zostrihali, ajk keby ine nehovoril 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo už.. .a už tam ktosi o dvojky piše, že ich kce.. ja som to vravela.... že o dvojky sa pobiju....

martina_maxian
11. nov 2009

no premýšlam nad tou čiernou Lava, alebo červenou Ruby.... páčia sa mi,,, 😉 😉 😀 😀 😀

magimary
11. nov 2009

nooo,ťažký výber... mne sa asi páčia všetky... 😅
ale ten čierny sa mi pre černičky zdá príliš čierny... 😅 😵 😀

najjulinka
autor
11. nov 2009

Ja červenu nemusim,a le zas je to bezpečnejšia farba ako čierna 😀 😀 😀 Ja by som brala čiernu asi - neutrálna farba a možeš dať deti v hocakej farbe do kočíka a aj ty sa do hocakej farby možeš obliecť a vždy sa ti bude hodiť.. ked budeš túžiť po zmene, tka im das proste inej farby deku na nohy alebo čosi a máš hned uuuplne iný kočík 😉

martina_maxian
11. nov 2009

magi aj mne tak,,, ale pekný je,,, 😉 😉 mne sa ten zelený moc nepáči.,,, to by bola si tá posledná voľba... 😉

najjulinka
autor
11. nov 2009

čierny pre černičky to je fakt 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. nov 2009

fíha už to tam je. ..su rýchli 😨

martina_maxian
11. nov 2009

dievčatá už spííííte???? 😉

najjulinka
autor
11. nov 2009

nieeeeeee 😉

najjulinka
autor
11. nov 2009

Akurát som Dominike mliečko davala.

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinka
autor
11. nov 2009

vivien ale je to tak.. akože jasne , že to trvá kým ich človek lubi, však su to vlastne cudzí ludia,a le ťžko sa "vyberá"... proste je to tak ako som povedala 😉

martina_maxian
11. nov 2009

vivien ďakujem,,, sú úžasné a veľmi sa na ne tešíme,,, veľmi...🙂 Ja sa ich už neviem dočkať.. 😉

najjulinka
autor
11. nov 2009

Fuuuuha už je zajtra... Idem asi do hajan....

martina_maxian
11. nov 2009

Idem aj ja,,, je mi smutno za dvojkymi, stále to tu dookola pozerám,,, 🙂 Ľúbim ich,,, veľmi... krásne sú... 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
11. nov 2009

Dobrú noc. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mexx
12. nov 2009

Breee ranko,

ja som sa uz vecer nedostala k netu, ale dychtivo sme pozerali. 😉 Fakt, Juli, uplne ina si bola v studiu, ked ta namalovali, som pozerala prekvapene, ze aky rozdiel to urobi na kamere (teda akoze nie zeby si bezne zle vyzerala, len velky rozdiel v tych "obycajnych" zaberoch). 😉 A tiez som bola prekvapivo chvilami dojata, co ja nezvyknem byt, ale cele mi to tak milo a dojimavo vyznelo vcera... 🙂 Jaaaj, a ze Ká je teda velky sympatak, sme chceli povedat... 😉

Mati_Maxi, som obdivovala tvoje deti, ze ake su uzasne cokoladkove, a hovorila som MM hned, ze tie Juliine dvojicky si teraz budu brat taki ini manzelia, taki krasne blondavi obaja, budu exoticky vyzerat. 😀 A sa pytal, ze ci tiez si baba z Konika, a ked som vravela, ze ano, tak sa smial, ze to uz jaka sme tu uderka... 😀 😉

Zicon, naaahodou, ja som pozerala vtedy velmi zhavo aj to tvoje varenie... 😉

najjulinka
autor
12. nov 2009

Dobré ráno. Robím si kávu. By som ešte spala.... 🙄

smejka
12. nov 2009

julinka boli ste super vcera 😵

martina_maxian
12. nov 2009

dobré ráno... Juli, ja som kávu práve dopila,, Som v práci, ale dnes len krátko, nemám tu šéfa,,, tak mám konečne veget... 🙂
Inak dostala som nejaké IP, že či tie dvojky neboli náhodou v Modrom z neba... 🙂 No ja budem mať čoskoro roma filmové hviezdy....🙂
Inak možem tu nechať ten album z fotkami z IA, alebo to mám vymazať... 😉
Krásny deň prajem všetkým... ........ a idem objednať kočík... ale akú farbu... ?? to je dilema... 😀 😀 😀

maznacik007
12. nov 2009

martina.. tie foto si kludne nechaj..

a posli este raz ten link na kocik.. nechce sa mi to dohladavat 😀

lenkove
12. nov 2009

ja pozeram az teraz 😵 😵

martina_maxian
12. nov 2009

http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1204012
tak baby raďte, ktorá farba, je pre dvojky najlepšia... 😉 🙂 🙂

maznacik007
12. nov 2009

mne sa paci aj spicy ale nakoniec by som sa rozhodla pre lava.. a farebnejsi fusak alebo deku...

magimary
12. nov 2009

mne sa tiež páči aj tá červená (pre dvoječky asi najviac), aj čiernai (veľmi, ale z nej by som mala obavy-aj vyblednutie aj také pocity, že čierne kočíky mi boli oddávna nesymaptikoš, ale tento sa mi aj tak páči...ale mám pr ňom také zmiešanejšie pocity), ale mne aj tá zelená... 😵
ja by som ale pristala, keby bola nejaká tmavomodrá (ale taká tam nie je 😅 ),lebo k takej mám všetky doplnky... 😅

magimary
12. nov 2009

tu spicy som videla na "živo fotkách", ale nepôsobila na mňa až tak dpobre...tie farby sú v skutočnosti (na tej oranžovej) také tlmené...a ani tá kombinácia s tou modrou mi až tak nesedí...
ale čierna s farebnou dekou nie je zlý nápad... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre