Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
12. nov 2009

lenuska čo nemala som brať... ja z toho biznis spravim. ..deti budem nukať.. muža budem nukať.... a ja doma s vyloženými nohami budem kávičku pri nete popíjať 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lenuska74
12. nov 2009

no i tak sa Juli dá 😀 😀 😀

silviaa
12. nov 2009

magi - ja nie som rodacka ale pristahovalka, byvam tu uz pat rokov 😀 ....velmo sa mi tu paci, nemenila by som za nist na svete. taka otazka ma teraz napadla. nevies..ako dlho sa v pk caka pri osvojeni na dietatko?

lenuska74
12. nov 2009

no i tak sa Juli dá 😀 😀 😀 ta potom dôjdem na kávu 😀

lenuska74
12. nov 2009

to prečo mi to prešlo 2x 😕 😅

magimary
12. nov 2009

silviii, pk spadá pod kraj (BA, že áno 😅 ) a tam sú šance veľmi dobré...tedA samozrejme to záleží od podmienok v dotazníku.. 😉
a kde bývaš (môžeš do ip)? 😕 😅

martina_maxian
12. nov 2009

no uvidíme aký bude tento.... 🙂
magi áno, povedal, že deti už majú skoro 2 roky, takže to už bude len na rok a v podstate má pravdu... 🙂 No ale už je objednaný.. 😀 😀 😀
Magi a potom ti ho kľudne darujeme.. 😉
Práve sme si objednali pizzu a Martin varí vínko... ideme trochu povedetiť,,, mala by prísť aj suseda... ideme osláviť jeho včerajšie meniny.. 😀

magimary
12. nov 2009

tak si to pekne užite a oslávte 😵 😵 😵
ved aj máte čo... 😉
o chvíľu rodíte... keby si si nahodila týždne tehotenstva-tu v pase, tak už si pekný 36 týždeň (cca)... 😅 😵 , to už je tak na spadnutie...aj bolesti už môžeš sem-tam mávať... 😅 😵

mixka
12. nov 2009

martinka, pekny kocik si vybrala 🙂

martina_maxian
12. nov 2009

mixka ďakujem... 🙂

martina_maxian
12. nov 2009

a zas pozeráme Modré z neba... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
12. nov 2009

martina to máte miesto ultrazvuku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_maxian
12. nov 2009

No Juli, asi tak... 😀

magimary
12. nov 2009

mati, a aj tam na tom USG (ultrazvuku) vidíš srdiečka a nejaké pohyby? 😅 😀 😀 😀
aj pohlavie vám už lekár prezradil? 😀

martina_maxian
12. nov 2009

jasné magi,, my už všetko vieme... 🙂 my sme ich už aj pusinkovali a objímali. 😉 😉 😉

zicon
12. nov 2009

Prave ma nasr.... ale strasne zastupca vrchneho sefa, kolegovy dosiel otec na prehodenie nejakeho tovaru z auta do auta, zastupca vyletel na mojho velitela, ze co to ma byt, ako to si to predstavuje, a pritom odjakziva ludia pocas smeny chodili sem si odniest doniest tovar pre kolegov a teraz toto. Zacina byt v nasej robote naozaj husto.

maznacik007
12. nov 2009

suezana.. neni zac. 😉

mary.. inak si mi trafila do noty.. ja som zatazena na peg perega... 😵 😵 😵 alebo potom na inglesinu taky ten retro typ..

inak moj muz "otravuje" ze este jedno dievcatko.. by chcel do buducna.. a kedze moc nie su v zoznamoch tak ze si urobime... 😀 😅 😨 🤐 no pomooooc..

tak potom bude aj novy kocik..

ja mam teraz peg perego martineli hlboky s classic podvozkom k tomu mam autosedacku a este ten podvozok Caravell.. ale vsetko davam sestre kt. bude mat v januari babenko.. maleho vozim v Chiccu alebo v golfacoch alebo v Ergu..

a este mame kocik aj u sestry.. tiez taky golfacik peg perego.. tam sa vozi ked je u nej..

ale keby bolo to dievcatko tak si zaobstaram asi novy kocik...

jaaj baby pomooooc to je nejaka uchylka... normalne...

laculik
12. nov 2009

maznacik, tak šup šup idete na to 🤐 ! a martina, no, no, no, tehotna a ze vinko, to je mi teda ta dnesna mladez 😀 😀 😀 😀 😀
juli a spoznali Ta na ulici? ake si mala dozvuky?

najjulinka
autor
12. nov 2009

spoznali... a mala som aj zaujimave stretko... Jedna pani čo maa brať dvojičky do profi a nakoniec z toho nič nebolo...

najjulinka
autor
12. nov 2009

a inak u čiňaka sa ma dnes ujali 2 predavačky 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 akože také čosi človek len tka nezažije... ale akože to berem, že to boli len predavačky ako mali byť, že to nie je mojou "slávou".... ale to ma tiež dosť velmi prekvapilo... 😀

laculik
12. nov 2009

na naseho maleho neuveritelne idu cinania... najmilsi su, zastavuju sa pri nom a chcu ho chytit. Nechapem. Ked sa to stavalo mne, tak som si to az tak neuvedomovala,ale minule bol s mojou mamou a ze sa im prihovarali dvaja z cinskej restiky. A vcera prisiel aj MM z tesca a ze tam za nimi utekali dve cinanky. Asi nieco na nom vidia 😵. Som zvedava, co budu v thajcania v thajsku s nim robit 😅

najjulinka
autor
12. nov 2009

laculik to maš ešte dobre.. .mne šahaju do kočíka cigani od smeťákov - "bedňari"... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zicon
12. nov 2009

Nuz ciniai mozno pozerali ale ci aj rozumeli??

zicon
12. nov 2009

Inac a co hovorite na ten druhy prispevok, az ma z neho mrazilo.

najjulinka
autor
12. nov 2009

černoškovia su IN... už aj v panelkau si ktosi kce adoptovať černoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
12. nov 2009

juli, my tu moc ciganov nemame... u nas biely smeťáky kukajú...
zicon, ja som videla tu relaciu prvy krat v zivote, ale kedze poznam predmetnu TV a ludi z nej (mam tam dve velmi blizke kamaratky, ktore mi co-to povedia 😉 a dokonca som tam aj raz davno "vystupovala" a nedavno s nimi robila jeden projekt), tak to nevidim cele tak pozitivne ruzovo, vidim za tym len cistý zaujem o jedinu jednu vec a to sledovanost a s tym spojeny zarobok, ale o tom je komercna tv, cize tak to ma byt. Ale ja som nekomercny typ, co sa tyka tychto veci. A dievcine z druheho prispevku, zelam aby raz chodila!

najjulinka
autor
12. nov 2009

tak tak laculik. 😉 😀

zicon
12. nov 2009

A teraz povedz nanjulinka ked si vydela tu kopu hraciek neprekotila ta skoro??

najjulinka
autor
12. nov 2009

zicon mam verejne??? je to tak ako laculik písala... 😝 chceš podrobnosti či čo???

najjulinka
autor
12. nov 2009

dám to do IP... aby som ludom nepokazila včerajšie dojimave vysielanie... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre