Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
15. nov 2009

Ok tvoja volba, ale ja mienim riesit novu priprvu, ale ked zistim ze v tom niesom sam.

ralanka
15. nov 2009

hej ale ty už dieťa máš my čakáme na prvé a vravím že poznám čo už majú vybraté riešia papiere na adop. aby ho dostali a aj tam im kladú polené pod nohy a zbytočne ich zdržujú takže v tomto radšej nevyskakovať aby sme nečakali dalšie 3 roky navyše pri ich rozmaroch ☹

ralanka
15. nov 2009

ok tak sa majte idem sa najesť a hor sa do práce 😝

cairka
15. nov 2009

dobré ránko.
zicon, ja som prípravu na profi absolvovala už ked som mala dávno veve a dala mi strašne veľa, pretože dovtedy mi síce mohli rozprávať o nejakých "uzlíkoch" a deprivácii a neviem o čom, ale bola to len teória. teraz ked o tom rozprávali, tak som si to vedela aj reálne predstaviť na vaneske. Takže podľa mňa sa fakt tomu netreba vyhýbať 😉 ty hovoríš, že p. boučková je zatrpknutá, ale ty si taký istý. Ona nemala možnosti ako my dnes a ty aj napriek tomu, že ich máš ich tvrdohlavo odmietaš. Prečo sa na tú druhú prípravu nedívať ako na možnosť dozvedieť sa niečo viac o sebe, o kubkovi...

lenkove
15. nov 2009

ahojte 😎
Ralanka, prepac, ale z toho co tu pises, mi vychadza, ze slo o dieta, ktore este neponukali vo vlastnom kraji a preto sa tie vyroky, ze sa to riesi v ramci kraja.. 😅

zelam vam peknu nedelu 😎

zicon
15. nov 2009

Ja mam rad veci dobrovolne a nie dane.

lenkove
15. nov 2009

Zicon,
😀 😀 a mas problemy aj s dodrziavanim zakona? lebo aj to je dane 😀 😉

zicon
15. nov 2009

Nie ,ale zakon jsa da menit aj volou obcanou, a ak s niecim neuhlasim budem zakon dodrziavat az kym nedosiahnem jeho zmenu. A dodrziavat zakony neznamena s nimy bezvyhradne suhlasit.

najjulinka
autor
15. nov 2009

Dobre rano. U nas leje.

zicon
15. nov 2009

U nas svieti kráásne slniecko

cairka
15. nov 2009

zicon, a ked je dané, že do 30.3. musš podať daňové priznanie, tak tiež ideš dohadovať, že ty ho chceš dobrovoľne odovzdať 4.10.?
aby spoločnosť fungovala niektoré veci musia byť dané...sú iné zákony a smernice, ktoré keby si chcel meniť tak sa pridám všetkými desiatimi

zicon
15. nov 2009

No to nevtrdim ja vzdy tvrdim, zakony treba dodrziavat, ale to neznamena netlacit na ich zmenu a suhlasit s nimy.

lenkove
15. nov 2009

Zicon,
no tak to vyzera, ze aktualizacia zatial nevyhovuje len tebe.. 😉

maznacik007
15. nov 2009

k teme...

ja som si svoj nazor povedala.. uz predtym tak len zhrniem..

je vela povolani kde sa ludia pravidelne preskoluju a mne osobne pride ta priprava este nedostatocna.. a uvitala by som keby pokracovala aj po prijati dietata do rodiny

myslim si ze absolvovat aktualizaciu prip. priravu nanovo.. je prospesne a je to naozaj to najmenej co mozeme urobit ak sa pripravit .. na prichod dietata..

ako ja z teba zicon mam pocit ze proste sa tu potrebujes ukazat.. a zvirit vody ale ako na co je to dobre to neviem...
rozhodne som typ kt. sa neda a ak treba tak sa stazuje.. ale tvoje nareky nad nutnostou absolvovania pripravy mi prijdu smiesne...

ak sa niekto chce riesit zvysenie podielu zamestnanosti profirodicov a znizovanie poctu deti kt. nie su v profi.. /myslim tie 3 roky a viac/ tak sa v pohode pridam
ak niekto chce riesit starostlivost o nahradne rodiny kt. uz maju deti u seba.. riesit situaciu v skolach kde maju domavaci obrovske problemy povacsinou.. tak ja sa rada pridam..

ak sa riesil ten zvyseny RP aj pre nahradnych rodicov.. vypisovala som kde sa dalo... aby to upravili.. ze nielen matky co poverali materske budu mat narok..

mna by len zaujimalo co v pripade ze maly Kubko pojde do skoly a budete potrebovat pomoc odbornikov.. /psychologa, atd/ co potom.. urobis.. ked teraz mas problem odsediet si par hodin.. 😖

zicon
15. nov 2009

No pojdem s nim, riesim problemy ked su a nie preventivne preto lebo maco. Neviem ako vy, ale ja si svoj cas cenim a preto narazam aj na tuho blbu povinnost v zakone.

zicon
15. nov 2009

Maznacik a adopcia a pestunstvo je povolanie. Povolanie je to u profi.

zicon
15. nov 2009

A este jedna vec, vyrit vody je dobre aby bolo odstranene to s cim nesuhlasim

maznacik007
15. nov 2009

ako to s tymi povolaniami bola paralela...

ako evidentne nema zmysel s tebou diskutovat... skoda mojho casu.. ach jaj radsej si kusnem do jazyka.. lebo to nema zmysel.. evidentne..

lenkove.. ako pokracuje s pracou na postgra.?

lenkove
15. nov 2009

Maznacik
citala som si co pises, mudro prikyvovala hlavou a tu zrazu, taka zakerna otazka 😀 😀 az ma striaslo! pozri fotky na FB ako som makala vcera 😀 😉 ale dufam,ze dobre, verim si,ze to do konca roka stihnem.. len dopisat,nie odovzdat, samozrejme.. Si zlata, ze sa pytas.. taka mala prosbicka za mna u Toho Hore obca by bodla, len co je prevda ☹ 😉 pusinky detickam a vy, ako s adopciou cinskej sestricky pre Ninku? 😀 😉

zicon
15. nov 2009

A preco, lebo sa nenecham tak lahko presvedcit, alebo mam dobre argumenty??

lenkove
15. nov 2009

obca - obcas
prevda - pravda 😉

zicon
15. nov 2009

Podla mna ma vyznam diskutovat o vsetkych aspektoch prosecu nahradneho rodicovsta. Nemam rad ked ma ludia odbjaju je to tak a hotovo. Preco sa nemam pravo pytat preco a ci by sa to nedalo robit inak??

martina_maxian
15. nov 2009

ahojte, krásnu nedeľu prajem... 🙂 u nás krásne svieti slniečko,,, hovädzia polievka sa už pomaly dovára a Martin robí steaky s brusnicovou omáčkou... 🙂

maznacik007
15. nov 2009

lenka.. prepac tu otazku.. ja mam zajtra odovzdat styri lekcie zo zakona 5/2004 a mam hotovu jednu.. 😅 pozrem na fcb

inak mala je tu pri mne a citala si co si napisala.. a teraz sa ma tu pyta ci uz som bola tu sestricku hladat v zoznamoch tu cinansku.. sestru...

ok.. bude dnes prosbicka.. mame modlitby matiek.. takze zariadim.. 😉

najjulinka
autor
15. nov 2009

tak ja tu kávičkujem, zákuskujem... obed mi karol donesie od babi, resp. dnesiew pečené bravčové a knedlík mám doma.... mnamky mnamky ja sa mám...

najjulinka
autor
15. nov 2009

marina nekcete prísť s obedom na IA dnes??? 😅

maznacik007
15. nov 2009

martinka.. zeby som sa samopozvala na nastevu ? 😀

Juli no tebe sa zije... 😀

mixka
15. nov 2009

ahojte 🙂

mati mnaaaam, ku nam to mate blizsie ako k juli 😀

maznacik007
15. nov 2009

mixka zbalme deti a podme.. 😀 😀 😀 na nastevu 🤐

mixka
15. nov 2009

ja som za 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre