Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
15. nov 2009

Ahojte aj ja som tu a od rana

zicon
15. nov 2009

Tak co je choroba z nepriputania liecitelna a su podla vas prognozy tejto choroby dobre??

cairka
15. nov 2009

marketka, hlavne aby bol zdravučký, nech už je to za vami 😔 a určite to cíti

zicon
15. nov 2009

marketka1 a co chudatku kubkovy je ze ho chcu doktory rezat.

mayap
15. nov 2009

marketka, veď to je to najhoršie, že sa bojíme my. a tomu sa rozkázať nedá a deti to ako na potvoru vycítia hneď... 😔

martina_maxian
15. nov 2009

mayap, máme sa celkom fajn,,, tešíme sa na deti a hádame sa tu s Martinom, kedy pojdeme najbližšie za nimi do KE, lebo tento další víkend idem zas do nemocky,,, a som z toho na nervy,, že ich nemožem vidieť.. 🙂
no a čo to nakupujem pomaly,,, ale ešte nie som v plnom prúde... 😀

najjulinka
autor
15. nov 2009

zicon tebe by sa zišlo zopakovať prípravu 😉 tam sa to bere a tam sa davaju tieto otázky - sú to otázky na odborníka 😉

najjulinka
autor
15. nov 2009

martinka pochvál sa čo si nakupila a čo maš v plane kupiť.... 😉 🙂 Nech sa vytešujeme s tebou...

zicon
15. nov 2009

A my laici mame o tom zakazane diskutovat??

najjulinka
autor
15. nov 2009

no odo mna odpoved máš... 😀

maznacik007
15. nov 2009

a co idete na nejaky zakrok ci len na vysetrenia? mozno ste aj pisali ale nezachytila som

mayap
15. nov 2009

martinka, a vianočné darčeky už obzeráš???
u nás to bolo pri Maťkovi o nervy, lebo jeho sme si priniesli domov 16 decembra... 😀 😀 😀

zicon
15. nov 2009

Ano ale od ostatnych nie tak mam pravo s nimy diskutovat alebo nie??

adkapo
15. nov 2009

Ahojte aj ja som tu len na chvíľku... 🙂

Yukki ako ste vpiatok docestovali? Kika nezaspala v aute ?

maznáčik pekné detičky , vysmiate ako slniečka 🙂 🙂

cairka
15. nov 2009

my máme s veve srdiečkové narodeniny 17. decembra 😀 😀 😀

najjulinka
autor
15. nov 2009

to m takto pred vianocami máme prvý ultrazvuk - ako sme to kedysi tu nazvali... Proste som Lucinku prvýkrát videla... 😉 Druhé narodeniny máme 7.januára 😉

martina_maxian
15. nov 2009

no kúpila som nejaké body, fľašky na mlieko,, tie poháre na pitie,,, pančušky,,, mikynky som objednala, kočík,, tepláčiky... amyslím, že to je všetko...
No a do nemocky idem zas "oddýchnuť si" a potom sa konečneeeee sťahujeme... 😀 😀 😀

mayap
15. nov 2009

cairka, a vedela si si pre seba predstaviť krajší vianočný darček???? 😉

zicon
15. nov 2009

My mame 20 decembra

ralanka
15. nov 2009

lenkove až teraz som prišla z práce tak reagujem dieťa je po 2 mesiacoch volné v rámci celého slovenska a nie len v rámci kraja ale nás odbila s tým že takéto malé deti si rieši najprv kraj a ked sme jej povedali že to bol utajený porod a šlo do DD a nie na adopciu tak zas len to že si to rieši kraj a my že keby boli záujemci tak by už bolo v rodine a po druhé mesiac na to už bolo v rodine resp. pridelené slob. žene , ktorá mala dosť veľa prostriedkov takže nemusím vysvetľovať o čo tam šlo 😠 😠 😠 😠 😠 😒

cairka
15. nov 2009

mayi, nevedela 😵

martina_maxian
15. nov 2009

a vianočné darčeky ešte vobec neriešim,, tie ja riešim víkend pred vainocami... 🙂 ja mám rada tú divokú atmošku na poslednú chvílu.. 😀 😀

maznacik007
15. nov 2009

zicon.. uz sme tu viackrat o tom pisali tie klasicke tri ci styri vseobecne rady k tomu.. a najma sa tu dost hovori o prevencii.. /profi rodine/ ale a to ti povie kazdy kto sa orientuje v problematike.. kazda situacia je jedninecna.. lebo kazde dieta prichadza do rodiny s inym batozkom.. a celkovo aj ten postoj rodiny a pod.. to vsetko to ovplyvnuje.. tieto veci sa preberaju na individulanych konzultaciach..

ale neda mi dodat ze s tebou sa velmi velmi obtiazne diskutuje.. teda aspon ja si pod pojmom diskusia predstavujem nieco ine ako ty

mayap
15. nov 2009

...martinka, a nejaké čajíky na upokojenie nervov už máš kúpené??? 😀 😀 😀
to je podľa mňa základ... ...to či si ho stihneš uvariť a dokonca aj vypiť je druhá vec... 😀 😀 😀

cairka
15. nov 2009

zicon, vás si pamätám, my sme to mali naraz 😉 len my sme už našťastie nemuseli odovzdávať po sviatkoch 🤐

zuzus1
15. nov 2009

Caute,vsetkym prijemny vecer. Nemam sancu zaintegrovat sa do Vasich debat
😀 , tak jednu otazocku...neviete ci mam sancu najst miesto v presovskom alebo Ke kraji ako profi???
Zatim mi neprisla odpoved z Navratu, ale ked mi dojde, spravim si pripravu a nic nenajdem, tak je to moje usilie asi na..dve veci, vsakano...
Ako dlho ste zhanali miesto???
teda mne pracovny pomer s domovom nechyba ku stastiu, ale kedze inak to nende, tak...
😠

cairka
15. nov 2009

zuzus, no moc ružovo to nevidím... 🤐

najjulinka
autor
15. nov 2009

zicon položí otázku a všetci MUSIA odpovedať, lebo ON sa rozhodol - laické vysvetlenie asi čo si zicon predstavuje pod diskusiou.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
15. nov 2009

pravo diskutovat samozrejme mas.. ale rovnako maju aj ostatni pravo sa rozhodnut ci budu na teba reagovat...

no ja uz mam par veci pokupenych na vianoce.. a niektore rozmyslene.. ze co chcem.. kupit..

no same decembrove narodky... super krasne...

yukki
15. nov 2009

Adkapo dobre sme došli, Kika nezaspala jej tá pusa šla celú cestu jak kačke riť...vecičky sú nádherné 😉
Maznáčik, krásne dietka!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre