Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
18. nov 2009

hm, zlatúšikovia moji úúúúúúúúúžasní!!!
to

magimary
18. nov 2009

chcela som ešte dopísať, že to majú (asi) po mne...
tu uvedomelosť... 😀 😉

laculik
18. nov 2009

silviaa, on je ciganik 😉 , ale nevyzera typicky cigansky. Nasli sme ho v Košicoch. Ale uplne vas chapem. A suhasim tiez s prispevkom maznacika, to site sme mali aj my, kedze sme si uz jedno bio tehotenstvo a porod atd odbili. Ved je to vase rozhodnutie na cely zivot. A aj keby tu niekto napisal ze je rasista, co sme inak podla nejakych prieskumov vsetci 😕 , tak to budem akceptovat. Cize vyberajte!

laculik
18. nov 2009

inak , my sme chceli dievcatko, dokonca aj v papieroch sme to mali napisane. A nakoniec chlapceka mame. Rozhodol spis a "dobre geny". 😅

magimary
18. nov 2009

ak sa nemýlim, laculik, dievčatko a kúsok staršie... 😅 😉

silviaa
18. nov 2009

oki 😀

laculik
18. nov 2009

magi, ano, mali sme ze 2 - 5 r. ale som najstastnejsia a najradsej ze je to ako je to. cize zasa fatalistka sa mi potvrdila. alebo mam moc ruzove okulare 😎

mata2
18. nov 2009

my sme mali v ziadosti zdrave dievcatko do 1r,nie romske 😀
po skonceni pripravy som tam dala dopisat dvojcata...ale to bol len taky sen,v ktory som ani nedufala.. 😵

magimary
18. nov 2009

mati,to vážne? 😨 😅

laculik
18. nov 2009

mati 😉

silviaa
18. nov 2009

dnes ma tiez napadli dvojicky, ze by to bolo jednym vrzom 😀 😀 😀 😀 😀 .

mata2
18. nov 2009

vazne 😎

najjulinka
autor
18. nov 2009

ok. kto tu nekce dvojčata??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silviaa
18. nov 2009

😀 😀 len MM o to este nevie... 😀

magimary
18. nov 2009

juli, 😀 😀 😀
mali sme to fakt nazvať-závislačky na dvojičkách... 😀 😀 😀
😅

laculik
18. nov 2009

ja 😀 , bo by urcite mali energiu nezastavitelnu a to by ma piclo so 4mi tornadami. MM by urcite zabuchol dvere nadobro (dufam, ze ak, tak zvonka) 😀 😀 😀
ale vazne, ja som nikdy nebola na dvojicky...lteda vlastne raz, ked sa mi do skoly nechcelo ucit a som si predstavovala, ze moja dvojka by to za mna zodpovedala...a ucka by to nezistila 😅

magimary
18. nov 2009

no, mati a kedy teda to dievčatko? 😅 😉 😀

silviaa
18. nov 2009

ja tiez nie, ja som vzdy chcela tri deti, a cim som starsia tak jedine na tie dvojicky mi to vychadza 😀 😀 ....

mata2
18. nov 2009

ja uz mam macu,takze u mna to uz neni take akutne,magi 😀
ale dievcatko by som este brala... 😵

mata2
18. nov 2009

no,macka uz taha polnocne mlieko 🙄
ako ich oducim v noci jest? 😲 uz im davam do flase len 170ml... 😅

najjulinka
autor
18. nov 2009

mata2, nam Domča začala polnočne mlieko len piť... ale lepšie o pol noci, ako medzi 3,00 - 4,00 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Sakra ale medzitým to zmákla bez nočneho krmenia... Tak neviem čo vymyšla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No a Lucinka sa nam od Sunaru odstavuje sama... Už sme len ráno na 120ml ... Ešte pred dvoma týždnami to bolo 150ml.. .ale nejak mi stale 30ml nechala, tak som začlaa robiť 120ml... a prvýkrát povedala, že malo, že mam ešte spraviť... tak som 30ml dorobila, doniesla a ona povedala, že mam položiť vedla nej... no potvora.. ona proste kcela 3ml zvyšoknechať...ttak som vlastne len dorobila ten zvyšok... odvtedy sa nedam ošaliť...... 😀 Uvidime ako zajtra, lebo som zistila, že mam jahodove mlieko... tak či nebude zajtra bez mlieka... či mi to vypije také ochutené...

najjulinka
autor
18. nov 2009

Idem ja už hajať. dobrú noc......................

lenkove
18. nov 2009

ahojte
zase nikto ?? 😀
my sme mali navstevu a sa vam musim pochvalit, robila som prvykrat zemiaky na papieri na pecenie a boli vyborneee 😵 (az na plechu som ich potrela olejom so susenym cesnakom a posypala bylinkami ). My tak mozno varite stale, ale pre mna to bolo nove, uuuzasne zistenie 😵 😵
Bola tu zaujimava debatka, suhlasim s vami a najma s tym, ze kazdy kto da sancu opustenemu dietatku je, hm, neviem ako to inak vyjadrit ako Kamos 😵 😵
baby a ak chcete klebety /chciteeeeee/, tak Wolfskinka /ak si na nu spominate, bola zo ZA/ je asi tehu 😵 😀

Adka, a preco musis k lekarovi? Len tak, alebo sa nieco deje? 🤐

Bebe, ozaj kde si? 😵 Naty a Ferko boli peknucki 😵 😵 take krasne ocka mali 😵
a mne aj Dioliana chyba... 😔 a aj Smejka, ktora dufam pride s dobrymi spravami (aj Vivien) 😵 😵 😵

Chorusikovia, budte zdravi, prosim 😵

lenkove
18. nov 2009

a este vam napisem, ze sa taaaaaaak tesim domov, na neterku a synovcekov 😵 a aj ked darceky pokupene, tak stale obzeram dalsie a lutujem,ze som uz kupila 😀 /teraz maju akciu na lego - zeleznicu 😉 / a planujem ako sa pojdeme sankovat /hadam bude sneh/ 😀 😀

lenkove
18. nov 2009

nikde nikoho 😨 nutite ma navstvit temu Ako casto chodi manzel na pivo, co moze mat negativny vplyv na moj vztah 😀

suezana
18. nov 2009

Ahoj Lenkove, neviem, či si ešte tu, tie zemiaky vyskúšam aj ja, ešte som to nepočula, my sme tiež takí zemiakoví 😉

lenkove
18. nov 2009

Suezana
som 😀 prave som zistila, ze moj muz chodi na pivo pricasto 😀 😀 a hlavne je tam pridlho 😀
blahozelam k skorsiemu terminu pripravy, nakoniec ostava urad? to ako u nas 😵

inak, zemiaky mali dobru chut, ako americke zemiaky 🙂

suezana
18. nov 2009

Tiež vám chcem povedať, že super debata, ja som len pred chvíľou prišla z roboty, hneď som vytiahla notebook, a som rada, že som sa dozvedela niečo nové. Netušilla som, že je to také komplikované, budem pripravená a je super, že sa mám kde obrátiť, keď budem niečo potrebovať. A ešte viac super je, že rozprávate o živote s detičkami, o rómoch, génoch, láske a že ste také zanietené a veríte. Ja osobne cítim, že práve toto potrebujem počuť a utvrdiť sa v mojich názoroch a myšlienkach. Tak vďaka 🙂

suezana
18. nov 2009

Jéj, tak super, že si nešla spať 🙂 No tí chlapi 😉 oni to niekedy potrebujú, môj je šofér, tak nemôže veľa piť a ja z toho teším. Keď ide, tak na 2 a hneď je doma.

lenkove
18. nov 2009

Suezana,
aj mna tesi, ked vidim baby ako su zanietene a veria 😀 ale hlavne ako tym ziju 😵 😵 verim, ze aj my budeme take dobre srdieckove mamky 😀
a ked sme pri teme: ako casto chodi manzel na pivo 😀, tak : my sme v cudzine s pomerne malo vztahmi, takze sa tesim, ked mm ide von 😵 😀 nemam pocit, ze to prehana 😀 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre