Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
25. nov 2009

tam sú také škaredé... fuj 😀 😀 😀

magimary
25. nov 2009

jáj, 😅
mati, a ty si ešte teraz v robote??? 😨 😲 a to si-predpokladám- v BA a ešte sa budeš premeistňovať do MA? kedy prídeš potom home? 😕 😨

martina_maxian
25. nov 2009

no, som v robote, ale za chvílku pojdem domov, ešte natankovať, aby som aj došla, tak za hoďku som doma.. chceš to hneď??

magimary
25. nov 2009

nie, to tak nehorí, do večera to počká, ale žasnem, že už aj môj mužík je doma a ty ešte v robote! to som si myslela, že on chodí najneskôr domov (aj keď dnes teda prišiel výnimočne skoro-o šiestej) a ty si ho takto ešte tromfla... 😝 , no ja by som mala dosť, to by ma asi pochovalo... na koľkú chodíš?

martina_maxian
25. nov 2009

magi, ja chodím do práce kedy chcem,,, podla toho kedy mám dohodnuté stretnutia.. alebo ako potrebuje niečo doležité šéf... Dnes som išla do práce o jedenástej,,, niekedy idem skor, niekedy neskor, ako sa mi chce.. 🙂

magimary
25. nov 2009

ešteže tak... 😝

najjulinka
autor
25. nov 2009

co sa týka chodenia do práce... moja sestra robila operku (neviem jak sa to piše) a išla domkov na dovču po dvojtýždnovej skušobnej dobe (tak to bolo dopredu podohadované, že nech sa balí len na 2 týždne, že to je skušobná doba a potom ma týžden volno, ak si ju nechaju - to je aj jej čas na rozmyslenie)... no a otec rodiny ju niesol na stanicu.. a už bolo tak neskor ráno... a moja sestra, že v pohode pojde električkou... a či nebude mať nejaké problemy v praci koli nej, že meška .. .a on len, že v pohode, nech sa nestrachuje.... no potom trapas ked sa vratila a o par dni našla časopis bankarov a jeho foto medzi najlepšími bankarmi 🤐 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak martina tu tiež možno je ina šefka a tak si chodí ako sa jej chce do práce 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nikto ju nezdrbe.... 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
25. nov 2009

u nas malemu trvalo dva dni kym si zvykol na psika. ale náš je vyslovene k detom (franc. buldocek!, necha si vseeeetko robit od svojich 🙂.
my nezehlime. NIČ. dobre zavesime a poskladame. Kosele polovičkine čistiareň. Nežehlite! Áno, pri novorodencovi som zehlila, prvych 6 tyzdnov.
Pridala som foto. Akcia Drakula: malá nakreslila dve (viď posledné foto), to ju bavilo velmi, hlavne tie zuby velke krvave (to ju zjavne na tom najviac fascinuje, este aj ten napis Drakula ma stekance krvy) a potom sme isli vsetci von a dotrhala ich malá a spálili sme ich. Ale to palenie sa jej az tak nepacilo, najprv si tie obrazky chcela nechat, ale dala sa presvedcit (veď vatru na dvore nemame kazdy den). No a po celom rošambe vyhlásila, že to bola jednoduchá úloha (neviem prečo to brala ako ulohu) a chce dalsiu. Hm. No, ale postupne sa snad k niecomu dopracujeme. Ja som jej cely cas naznacovala, aj hovorila aj prefikane jednala, ze konecne ju poriadne znicime (tu Drakulu). Bude to chciet este zopár "úloh".

laculik
25. nov 2009

jááááj, a malý po pálenisku poskákala aj malá, akože ešte Drakulu dorazia. No a malý ako skákal tak šúúúúúúp rovno si na tie tlejúce papieriky sadol :(. Ale nic sa nestalo.

najjulinka
autor
25. nov 2009

Baby nemáte info o profi v kamenici?? klasicke 2 naj otazky - dovršenie 3rokov a dovča.... ale aj ostatne info. .asi ked tak, tak zas marketka možno...

mixka
25. nov 2009

ahojte 🙂

juli, co nie si na skype ??? som ti chcela nieco poslat

najjulinka
autor
25. nov 2009

už som
dajka mame inak ponastavovaný PC a automaticky ma neprihlasi 😀 😀 😀

zicon
25. nov 2009

A aj mna by ste prijali do skype klubu?

magimary
25. nov 2009

tak, tak, laculik, ešte pokračujte... 😉 , a nechcite stihnúť všetko za jeden deň... 😉 🙂
a na tých fotkách je Dracula ozaj hrôzostrašný/á... 😲 😔... ak sú jej predstavy, čo i len maličkým kúskom z toho, čo nakreslila, tak sa ani nedivím, že sa bojí... (mám dosť aj ja... 😨, tá krv... nebola svedkom nejakého krváku? 😕 )...

ja odchádzam na schôdzu MC (čo mala byť min. týždeň, keď som mala to prvé varovanie v živote 😅 a napokon sa vtedy nekonala)...takže sa "uvidíme" asi až zajtra 😉 🙂

papa!

mala som opäť pekné číslo 😀 (ale už dávnejšie, len som ho minula)

mixka
25. nov 2009

jeminku laculik, pekne hrozostrasna torta, hlavne tie pavuky 😕 to fakt mala taku chcela ???

mixka
25. nov 2009

juli, tak si zaklikni na skype prihlasit pri spusteni pc 😀

eli77
25. nov 2009

Laculik nemam slov...tie torty su brutaaaaaalne 😀

zicon
25. nov 2009

Matmax mas pravdu ak myslis klasickeho bulteriera tak od toho ma staford daleko. Detska uz s manzelkou zaspavaju.

cairka
25. nov 2009

torty sú perfektné 😀

laculik
25. nov 2009

ano, take torty mala chcela a posledna bola (nemam foto, ale svokor má a dodá), bola Drakula s krvavymi zubami. Cize odtial ten krvak, magi :(. No holt, ma bujnu fantaziu, az moc.
Inak tieto dve torty na fotkach sa mi zdaju pekne a mile, nie hrozostrasne, ale rozpravkove, take ako z plastovej skladacky.

zicon
25. nov 2009

A to co bola za akciu?

najjulinka
autor
25. nov 2009

zicon no narodky....

zicon
25. nov 2009

Aha najjulaculinka

laculik
25. nov 2009

akoze nie som uchylak, zeby som musela malej tri torty objednavat, ale tento rok som jej dovolila prvy krat v zivote oslavy robit (uz v skolke mavali deti velke oslavy,malá nie) doteraz sme mali len rodinnu. Cize jedna bola so spoluziakmi v triede, to maju zauzivane, ze cely den venuju oslavencovi, donesu sa fotky a torta a rozpravaju si. Jedna bola na oslavu do detskeho centra s kamosmi, spoluziakmi a brattrancami a jedna bola na tu klasicku rodinnu. Nie su ani najlacnejsie tie torty cize malá od nás dostala jeden darček a plus torty.

zicon
25. nov 2009

A ja som myslel ze pecies

laculik
25. nov 2009

ha ha ha zicon! nemam problem urobit take veci z plasteliny, ale ja a kuchyna ee. som to ale matka roka, nezehlim, nevarim ', no, hlavne ze nie je nič pokrčené a navarené máme 🙂))))

zicon
25. nov 2009

No ja sice varim vela a rad, ale pecenie je katastrofa

najjulinka
autor
25. nov 2009

laculik ja sice varim... ale no,.. .tiež to nie je moje hobby... a patrične to aj chutí 😅 ... tiež nežehlím... len ked treba (bola som na prac. pohovore a pod...) ... ešte som mimino z porodnice nemala, takže žehliť netreba... a pre miminko tie male kusky čo su menšie jak kapesnik by som tých pár týždnov zvládla.... snááád.... žehličku proste máme pre prípad nudze... 😀 😀 😀 😀 😀 ale je v takom stave, žeby som ju mohla aj ako darček dať niekomu - pekne v krabici se všim všudy... 😅

najjulinka
autor
25. nov 2009

inak baby a chlap ako u vas doma funguju peniaze??? oddelene učty? podelene kto čo platí??? a tak??? kto komu vyhradzuje vreckove ( 😀 )??? lebo ja mam pocit, že ja šetrím a v prípade nudze požičiavam si a muž ma potrebu nakupovať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
25. nov 2009

Aj ja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre