Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
28. nov 2009

Chvalabohu zda sa ze choroba ustupuje.

laculik
28. nov 2009

ano magi, respektujem to uplne. akurat si tu vetu od tej mojej kamaratky zapamatam navzdy, bolo to velmi sympaticke. a to mi povedala pred viac ako 8mimi rokmi 😅 .

magimary
28. nov 2009

zicon, ešte nekrič hop... 🙄
priebeh týchto chorôb je taký, že p vysokých horúčkach sa na dva dni dieťaťu zdanlivo polepší stav a potom teprva začnú obrovské kašle, hlienenie a akoby návrat choroby, ale už bez vysokej horúčky (príp. so zvýšenou tt) 😝 , tak aby si prípadne myslel aj na to,m že to ešte nemusí byť reálny ústup... 😒

zicon
28. nov 2009

U nas doteraz bez komplikacii. Inac dobru noc kukam Bonda

laculik
28. nov 2009

aj ja kukam bonda, ale aj tu stiham a aj s muzom debatit 😀

magimary
28. nov 2009

naša dnešná a včerajšia práca... 🙂:
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/magimary/al...

marketka1
28. nov 2009

magi pekné to máš veľmi. 🙂

martina_maxian
28. nov 2009

ahojte dievčatá... 🙂 krásny večer prajem... Magi, krásne to máte... 😉
Juli, budúci víkend by sme chceli prísť za dvojkami... a potom v utorok je ten súd... 🙂 🙂 🙂 😉

ika.horvi
28. nov 2009

laculik, pripravu sme robili v Navrate v BA, bolo to fajn, mili ludia, prebehlo to rýchlo a dozvedeli sme sa kopec dobrých vecí

zicon
28. nov 2009

Super to mas magi

magimary
28. nov 2009

vďaka!!! 😅 😵 🙂
ste zlatí, že chválite... 😅
aspoň sa môžem tešiť s vami... 😅 🙂

mati, už sa vám to blíži... 😵 😵 😵
a bola si v tej nemocke?

mata2
28. nov 2009

eli,aj my sme dali dvojkam pri krste este druhe mena 🙂 ,ale oslovujeme ich pôvodnymi..
ika vitaj 😵

laculik
28. nov 2009

a si z BA ika? my ano.
martina uz to budeeeeee, ale sa to krati 😉 !

martina_maxian
28. nov 2009

magi, v nemocke som bola minulý víkend,,, 😉 Veľmi sa teším, že sa nám to už kráti,,, ešte som v práci budúci týždeň a už budem žiť a existovať len pre moje deti a rodinku.. 😵 😵 😵

ika.horvi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina_maxian
28. nov 2009

laculík, konečne,,, strašne sa tešíme...!!!! a kedy dáme stretko?? 😀 😀

laculik
28. nov 2009

mozeme bud. tyzden, niekedy dobeda, obed 😉 napr. utorok? napis mi do IP, dohodneme 🙂

magimary
28. nov 2009

mati, viem, že minulý týždeň, ale keď som sa ťa na to opýtala min. týždeň, tak si mi neodpovedala 😅 😅 😅 😀
a ešte som sa ťa vtedy pýtala, že ako si dopadla? menili ti lieky,či čo?

martina_maxian
28. nov 2009

magi,, ale ja som ti odpísala... ale asi si si to nevšimla.. 🙂 ale nevadí... 🙂 v nemocke bolo v pohode,,, zvyšovali mi lieky o pol tabletky navyše, a primár to odôvodnil tak, že aby som vládala behať za malými... 😀

magimary
28. nov 2009

jáj, ahá vtedy si aj spomínala, že ti dal nejaké sladkosti a že nabudúce dá viac aj pre deti... 😅 😉
zabudla som...ale o liekoch si vtedy nehovorila, preto si to nepamätám 😅 😉 😀

martina_maxian
28. nov 2009

presne magi, vidíš spomenula si si.. 🙂 No momentálne som na liečbe milionovým liekom... ráno jedna tabletka, večer jedna.. 🙂 každý mesiac musím nosiť potvrdenie o tom, že nie som tehotná... takže to je tak celá moja liečba.. 🙂

magimary
28. nov 2009

to chodíš pokaždé ku gynekologovi pre to potvrdenie? 😕

martina_maxian
28. nov 2009

magi musím,,, ale mám to tu kúsok,, a gyndoš je pohoďák, už sa ma len spýta, či som, alebo nie, či som dostala a napíše papier.. 🙄

magimary
28. nov 2009

fú, no ešteže tak..., lebo p každé vyšetrenie by nebolo nič moc...ja som rada, keď to prežijem raz za rok (dva-tri 🤐 )... počuj a keď ti dávajú tie milionove lieky, aký je ich (milionový) účinok? a ako to vnímaš ty (cítiš nejaké zmeny, či ani nie)? a ako sa volajú (tie lieky)? 😕 🙂

martina_maxian
28. nov 2009

magi, áno cítim zmeny,, oveľa menej potrebujem oddychovať, viac vládzem a tak podobne,, aj testy v nemocke ukázali, že je to lepšie... a top som brala len pol a pol tabletky a teraz to zvýšili na jednu a jednu... 🙂
no vyliečiť ma to nevylieči, ale má to ovplyvniť kvalitu života.,.. a hlavne aby som vládala utekať za deťúrencami a nebola hneď fialová a podobne.. 🙂 a liek sa volá tracleer.. (skoro som zabudla) 😀

najjulinka
autor
28. nov 2009

laculik s Kikom som mala ten pocit, že presne Kristian zrovna nie je to meno čo by sa mi páčilo.. .a Kiko už vooobec nie.... a pritom teraz ked sa povie Kiko, tak je to niečo "wau" 😵 😵 😵 😵 je to naš zlatušik ... aj ked je váš 😀 martina pridite 😉

marketka1
28. nov 2009

neboj mati deti Ti dajú toľko energie že na ochorenie ani nebudeš stíhať myslieť a lieky budeš brať ako vitamínky 😉

najjulinka
autor
28. nov 2009

magi a tu ste nešli kolmo k oknam 😀 😀 😀 ale rovnobežne s doskami na strope 😀

magimary
28. nov 2009

áno,juli, áno! to už spom sa presadila ja... 😅 a celý čas som na Teba myslela 😅 😀 a aj ked manželík robil ten "prechod" do šatníka... 😀
ale tatik s touto "lineutúrou" súhlasil najmä kvôli tomu, že to opitcky rozširuje inak užšiu a dlhú izbu. 😉

magimary
28. nov 2009

a, mati, tak to je úúúúplne najsuper, že to teda aj cítiš, to budeš teraz potrebovať pir dvojkách ako soľ! 😅 😵 , najmä,keď sa ti rozbehnú každé inam... 😀 😅

a mám krásne číselko (len tak tak som si ho všimla 😎 ), tak nech svieti aspoň dozajtra... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre