Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
30. nov 2009

Vyviaz gumu pod plachtov plagatom do kriza a to nema sancu dat dole.

najjulinka
autor
30. nov 2009

no ludia .. mne doslo predvolanie na DNA testy s malou... ale do PRešova 😨 😨 😨
ale su na hlavu.. .nie len dieťa nema jest, ale ani ja 30minut pred odberom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja šiknem ropu z týcchto hovadín.... no asi zavolám aj do domova.. lebo aby mse sa celá rodina trepali do Prešova je dosť od veci... a ešte po mne chcú aj rodný list....

mata2
30. nov 2009

a preco ty nemozes jest??? 😲

zicon
30. nov 2009

Inac ak je to standartne predvolanie, ktore maju vytlacene, tak to menit nebudu??

marketka1
30. nov 2009

julka to kade chodíš? 😀 😀 😀 😀 ty nevieš asi vôbec že si porodila keď sa tak divíš 😀 😀 😀

marketka1
30. nov 2009

ja by som ich nechala v tom nech Ti zoberú krv a boh vie čo by Z toho vyšlo 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

pred hajanim alebo po hajani, ked pred hajanim zabudnu... ako kedy... 😀 no a ešte sa ponuknu dvojičky aj zo steny... ja ich dam hajať... scucnu flašu a potom sa postavia... pobuchaju s flasou kde tade, alebo ju rovno len hodia... vyhodia všetko čo maju v postielke... na začiatku som mala také trapne pokusy ich prikryť a podobne.. .dokonca aj nejakú hračku som im dala, aby same nehajali... no tak všetko ide von z postielky... popracu aj to na čo dosiahnu z postielky (napr. prebalovacia podložka ide dole z prebalovaku - to zvyknu ešte pred plachtou).. a ked maju popratané tak možu buvať.... mareček občas flašu nehodí ale položí na prebalovák... 😵 😵 😵 alebo mi ju podá do ruky, ked som v tom momente pri nom 😀

zicon
30. nov 2009

Asi by taku inkompabilitu este nevideli.

najjulinka
autor
30. nov 2009

nebudu brať krv - zo slin spravia DNA testy... Ani žuvačku nemame žuvať pol hodinu pred odberom... 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
30. nov 2009

tak nežuvaj a daj im svoje DNA bude sranda 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

no a mam doniesť občanak a rodný list dieťaťa.... hmmm... to akože su 2 také doklady , že až... lebo Dominika ma obch rodičov neuvedených... ja neviem ako si u nej totožnosť kcu overiť... ma tak napada, že požičiam si decko od dakoho a už daju biorodičia pokoj a može ist na adopciu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo ma tak napada, že ako oni budu vedieť, že fakt som doniesla to decko čo som mala... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
30. nov 2009

julka IP

najjulinka
autor
30. nov 2009

hej no je sranda taký papier.. ked takto všetko okolo sudu pracuje, tak dakujem pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
30. nov 2009

Daj si klobasu nenapadne pred a to potom budu zirat. Hnet budes steba bude biela ... samica brava.

najjulinka
autor
30. nov 2009

a dominike dam hovadzie a hned bude každemu jasne, že s kým ta svina spala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
30. nov 2009

A teraz uz vazne co je dnes s Vivien - ja nedam pokoj kym odpovede sa nedockam.

najjulinka
autor
30. nov 2009

zicon s vivien je to na dlhšie... ale ona je profi, takže s tým suvisiace veci.. .proste drž palce... 😉

laculik
30. nov 2009

juli, zavolaj tam a popytaj priamo v Presove.
inak ja som proste malemu nedovolila veci okolo postielky brať a vyhadzovat na zem. Proste nie. U nas velmi plati vyhrazka (na oboch) ze ak neposluchnu dostanu po riti. Tak celkom posluchaju 😀 A kebyze nejaky trest vymyslis, ale uz je asi neskoro, lebo ked dotrarz mohli, tazko sa im pochopi, ze odteraz uz nie 😠 .

marketka1
30. nov 2009

žienky ten náš chlap je viac zvedavý ako ženy 🙂

zicon
30. nov 2009

Tiez by som nezniesol taku anarchiu doma. Ja viem Juli to ma tazske

zicon
30. nov 2009

Ano som a drzim palce vivien.

najjulinka
autor
30. nov 2009

laculik my sme skor veci okolo postielky spratali a bolo - fakt im tam občas ostane len ta prebalovacia podložka (občas sme zabudli vlhčene utierky a to potom sme ich našli suché po celej izbe rozhádzane)... len to ber tak, že ty si brala Kika ked mal rok a 10mesiacov... a to teraz dvojky tak maju a nie su na tom až tak dobre ako Kiko bol 😉 Akože nie su na tom zle, ale Kiko viac rozumel a aj vedel povedať čosi. Dvojičky viacmenej nič.

A Mirka ta je iný extrem... To radsej ani nepisem.. Ale ona proste bola doteraz v domove, tak to je ešte iné... Oproti Lucke je to ale brutál...

Inak čo sa týka Kikovho rečnenia, tak vlastne to aj Lucka odvtedy spravila velký skok... Ale na nich už po dvoch dnoch bolo poznať že su rozdelení... muslei komunikovať s nami...
A čo je podla mna brutál, tak Lucka s Dominikou nakomunikuju ovela viac než Lucka s ktorýmkolvek dieťaťom u nas domka... Dominiku sme vzali malilinkatú a to poznať... to je ako normálne dieťa... uplne tabulkové... rozumie, že na nu sa rozpráva, že s nou sa rozpráva... Dvojičky už tiež začinaju chápať a mam pocit, že Mirka sa teraz začína chytať... ale slovo žiadne normalne!!! e o mesiac mladšia a vie povedať "ano" ale zistila som, že vie povedať, že asi mu nerozumie, leboked sa pýtam čokolvek, tak odpovie "ano" .. "auto" vie povedať, akože asi vie čo to je, ale povie to aj uplne odveci... "mamka" vie povedať,ale to mi pride, že to vravi tak ked jej pride na rozum, že ma to odpočuté, ale nie som si istá že vie , že som to ja... no a inak nič....
Lucka ta rečni plno veci... aj to že som chudák 😀 😀 😀 😀 😀 Dnes sme išli von a išla suseda domov z nakupu... a presne taka situacia bola pred týždnom- dvoma týždnami... a dala im minule jabko... no Lucka jak ju videla, tak už kričala "Teta jabko!" 😅 😀 Ona si aj pamata situacie , kde čo .. napr. tu blizko sme raz išli cez cestu a Lucka sa nechcela držať za ruku, tak som ju schmatla za ruku a začala ma kusať.... ona sama od seba odvtedy stale ked tamat ideme povie "Tu Lucinka kusala mamku" (niekedy ten slovosled poprehadzuje) a podobne... proste si pamata a aj vie to pomenovať (opisať) tak, že mi je jasne že o čo ide.... A mirka len o mesiac mladšia a nič... proste nič....

zicon
30. nov 2009

Koniec Hry.

Vidite anonym Vas prezredil.

Preco profi rodicia klamete kolko dostavate na dieta bojite sa o fleky??

magimary
30. nov 2009

ahojte, tak ja som zmizla, lebo som (nečakane a neplánovane) utekala so Zajkom k doktorke... 😝 🙄 😝 , a asj keď som jej vopred zavolala a sestrička ma uistila, že teraz am nie je plno chrípkarov, tak kým sme prišli (podotýkam 15min. od telefonatu), tak už sme atm aj tak čakali 1 a pol hodinu so zdravým dieťaťom(!!! 😲 ), teda relat. so zdravým (lebo mu už tiež začínajú soplíky a kašeľ, ako majú moji chalani, ale kvôli tomu sme samozrejme neišli 🙄 ), lebo zajik sa z ničoho nič nenormálne vyhádzal (bolo mi hneď jasné, že je to typický alergický výsev), ale potrebovali sme, aby to lekárka videla, urobila o tom záznam (aj pre potreby dd, aj pre potreby "new" rodičov, aj pre gastroenterologičku o týždeň) a zhodnotila, z čoho... (no, po ananlýze nám to opäť zase vyľlo len na lepok, lebo nič iné nové nepapal, iba tieto slížiky v zeleninovej polievke, akú papá už dlho... 🙄 😔 😝 )
povedala, že to má veľmi rozsiahle a z okolia análn.otvoru mu chcela zase robiť výter (keď som povedala, že lepok "už zase opäť vidno" aj na riťuše),ale som jej pripomenula, že už mu ho robila a bol negatívny... ak mi teda ešte podala všetky výsledky z krvi, čomu robili naposledy, nech ich dám "gastráčke"... a ešte sme si prehodili aj poradňu s očkovaním o týždeň, lebo teraz máme akurát schôdzu...

a na vivein, myslím! 😔

dioliana1
30. nov 2009

zicon, tá čo tam písala nemá predstavu kolko dostávame, to by bolo tých 600€ na 3,5 dieťaťa 😀 😀 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

no a ešte že dvojičky su ako Lucinka trošku - ked su v postielkach a pridem k nim, tak chcu ist von z postielok a plaču, ked idem preč - to takto Lucinka a dvojičky su.
Mirka, Kiko, Dominika boli opačný tip - proste ak v postielke mali problem, tak daju najavo, pridem, vyriešim a možem isť... žiadn revy ani nič.. . proste to čo potrebovali vyriešim a hotovo... uložim a je ... ale dvojičky a Lucka jak pridem do izby, tak v pozore v postielke a rev neskutočný... sranda ako každé dieťa je iné... ked tak tu pišem, ktore ako tak fakt ako maju iste veci rovnaké a niektore zas rozdielne... Mne to ani nepride.. .už to tak automaticky všetko berem, ktorú hračku ktorému do ruky, ktorú lubi, čo dať papať čo lubia a tak... 😵 😀 😀 😀 na jedno možem krivo pozrieť a už plače.. na ine aj keby som vrieskala tak, že by ma počuli až na druhej strany košíc, tak by sa nič nedialo... mne už to pride tak nejak všetko automaticky.. .včera sme tu mali oslavu.. DOminika začala plakať... a ja, že ju idem dať do postielky... Ešte svokra na mna ,ž e nie, že tamnebude kcieť byť.. moja teta tiež... a do 5 minut bola tvrda.. .taka ko som ju položila , tak ani sa neposunula a spala... pri takých veciach mi to pride že ja rozumiem tým deckám čo chcu aj ked to nepovedia... ale cudzie ked palčú tak ani za svet nechápem čo chcu - uplne cudziu reč maju... 😀 😀 😀

dioliana1
30. nov 2009

vivien i ja na teba myslím

najjulinka
autor
30. nov 2009

zicon a tam už bol prispevok, že z kade tých 600 nabrala a nie je.. inak som si všimla, že tam prispevky miznu 😨 hlavne podla toho počtu prispevkov som si to všimla

cairka
30. nov 2009

juli, a karol ešte chce byť profirodič po odovzdaní detí? či stačilo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre