Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
2. dec 2009

ale, ale, nebuď "peso"(=pesimista)...
môžeš všetko... 🙂

zicon
2. dec 2009

Mna pycne. Maly uz teraz spi bez vecere. Je extremne spavy.

magimary
2. dec 2009

nechaj tak, potrebuje sa z tej choroby vyspať...
bez večere prežije... 😉

magimary
2. dec 2009

moji ani nie sú chhorí a všetci už spia od siedmej... 😵 😎 🙂

martina_maxian
2. dec 2009

magi, poslala som ti ip a ďakujem... 😉

zicon
2. dec 2009

Vsak dnes spal rano dlho, poobede dlho a teraz zasa spi. Zajtra bude besnota.

martina_maxian
2. dec 2009

zicon aj ja chcem spaať,,, a najlepšie hneď... 😀 😀 😀

mixka
2. dec 2009

ahojte 🙂

yukki, supeeeeeeeer, velmi sa tesim spolu s tebou a drzim palce, nech to dobre dopadne 😉 😵

maggi, aj u vas to zatial super dopadlo 🙂

maznacik, liec sa pekne, nech si rychlo fit 🙂

maznacik007
2. dec 2009

jaaj baby zas mi doniesli lieky aj na zajtra... mam toho jak moja neboha babka.. ta co len po lekaroch chodila a nic jej nebolo ale liekov mala kopy..
a zajtra chcem ist domov.. isto isto.. este ta blba krv rano... ale uz som sa pobalila...

co sa tyka stretka tak ja sa prisposobim casu aj tomu ze bez deti a muzov.. asi sa ich uplne nezbavim.. oni su moji cecosi... ale aspon ich poslem na druhy smer nech mame klud 😀 😀 😀

mata pocuvaj skoc tu na kramare ja ti podam cez okienko tri tabletky codeinu a budes hned spat.. aspon mna to neskutocne uspava a uz berem tusim pat ci sest za den.. jak narkomanka..

mixka a co mixiatka.. ako sa mate a co stahovanie.. a tak... ja som momentalne neinformovanaaaa

maznacik007
2. dec 2009

jaaj ja som uz uplne blba...

magy mexx super tesim sa hrozne moc.... 😵

magimary
2. dec 2009

my sme s maťou-mexx spomínali,či by sme nespravili tén trhovolokšový výjazd bud.piatok okolo 16,00-17,00h z domu (rozumej od nás... 😅 ) 😕 🙂

mixka
2. dec 2009

maznacik, mixiatka su na zabitie, obdobie vzdoru alebo co s nimi zameta az az 🙄

stahujeme sa vo februari, mohli by sme sa uz v januari , ale dala som nasmu ockovi volno a ide na tyzden lyzovat do alp, tak musime nanho pockat, nech si to potom pekne odmaka 😀

maznacik007
2. dec 2009

ok myslim ze dobry napad.. tam sa zoznamime nazivo.. lebo v tom dave by to bolo tazke a vyrazime.. 😵

mixka
2. dec 2009

jej baby, mozem sa aj ja pridat ??? vyvetranie tekvice by mi bodlo ako sol 😕

maznacik007
2. dec 2009

mixka sak ty si na zozname... od zaciatku... 😀 😀 😀

magimary
2. dec 2009

mixka, že sa pýtaš??? 😨 😅 😵

mixka
2. dec 2009

jaaaaj, super 🙂 dik maznacik, ja nemam vobec cas chodit na net cez den a ked pridem vecer na chvilu, je to o hubu vas docitat 😀 co vam admini za to pisanie platia 😀 ???

martina_maxian
2. dec 2009

mixka, to čo je za otázka,,, ??? nie že či možeš, ty musíš... 🙂 !!
baby ale ja už možno budem mať aj deťúrence doma,,, tak neviem či budem mať to srdce odísť od nich... ☹

maznacik007
2. dec 2009

jaaj mixka tak to je coby dup... tesim sa s tebou ze sa tej jezibaby susedy zbavis a male budu mat vybeh..
inak to obdobie vzdoru ked raz zacne tak pretrvava az do dospelosti len sa mu vzdy inak vravi.. takze vitaj v klube mamin s detmi s obdobim vzdoru...
ja mam dokonca pocit ze u muza doteraz sa niekedy prejavi 😀

magimary
2. dec 2009

jáj, mati!!! 😨
to ma ani nenapadlo!!!
tak to by sme nemali... 😔

maznacik007
2. dec 2009

martinka... 😀 😀 😀 tajomstvom spokojneho rodicovstva nie je len umenie milovat ale aj umenie dat si pokoj 😀 😀

martina_maxian
2. dec 2009

tak to dajte o hodinku skor a prídeme celá rodina... 😀

magimary
2. dec 2009

lenže pokoj po troch dňoch??? 😨 😔

martina_maxian
2. dec 2009

nieeee, pokoj si dávam od roboty, nie od detí... 🙂 na tie poklady čaká 5 rokov... !!! 😉 🙂 🙂 🙂

magimary
2. dec 2009

my sme s matou hovorili kvôli tomu ten čas, že až potom je doma môj mužík (a to je jediný deň, ked môžeš prísť z práce skôr)

mixka
2. dec 2009

moj manzel nema obdobie vzdoru, ale zjavne ma pms miesto mna, ci skor so mnou 🙄 😀

martina_maxian
2. dec 2009

no dobre magi,,, tak prídeme tam na 15 minút vás pozdraviť, dáme si lokšu a frčíme domov... to sa akurát vyvetráme... takže sa prispôsobím... 😉 😉 😉

maznacik007
2. dec 2009

mary myslela som po tom prvotnom soku...

ale nie jasne marti.. ako sa rozhodnes.. inak v pohode aj o hodinu skor.. a ze by ste prisli.. tak sa mozeme stretnut az tam.. mne je to jedno... ja som prisposobiva

maznacik007
2. dec 2009

ja som to chcela nadlahcit.. lebo sama momentalne 😢 😢 danka som nevidela od 22 novembra a neuvidim ho do mikulasa.. a isto chapete
😔
ninku som nevidela tyzden 😔

magimary
2. dec 2009

maznáčik, chápem... 😔

ja čakám na iné návrhy... ohľadom času stretka...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre